• Facebook - dodatkowy art od Blizzarda!
  Dodano: 3 czerwca 2011
  komentarzy: 100
  W związku z ogromną falą niezadowolenia, jaką mogliśmy zobaczyć zarówno na oficjalnym forum, jak i fanowskich serwisach niemal na całym świecie, firma Blizzard Entertainment postanowiła wydać na światło dzienne nowego artworka z okazji osiągnięcia okrągłego miliona użytkowników lubiących kanał Diablo III na Facebooku.
 • Facebook - media update #17
  Dodano: 31 maja 2011
  komentarzy: 80
  Okrągły milion fanów trzeciej odsłony Diablo na Facebooku został już osiągnięty. Z tej właśnie okazji firma Blizzard Entertainment udostępnia swoim fanom pięć tapet z wizerunkami wszystkich klas postaci: Wizarda, Witch Doctora, Monka, Demon Huntera, oraz Barbariana. Prezentowane obrazy nie są nowe, i znaleźć możemy je chociażby na stronie diablo3.com w dziale media, lub w materiałach przeznaczonych dla prasy.
 • Facebook - media update #16
  Dodano: 28 maja 2011
  komentarzy: 103
  Im bliżej okrągłego miliona fanów na oficjalnym kanale Diablo III na Facebooku, tym szybciej przybywa coraz to nowych użytkowników dodających do ulubionych najmroczniejszy kanał na Facebooku. Tym razem Bashiok przedstawił nam znane już artworki i jednego nowego screena z trzeciej odsłony Diablo. To już ostatnia prosta, i niespełna 20,000 osób potrzebnych do osiągnięcia celu!
 • Facebook - media update #15
  Dodano: 24 maja 2011
  komentarzy: 69
  Małymi kroczkami zbliżamy się do osiągnięcia okrągłego miliona osób, jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Dzisiaj Community Manager Bashiok przesyła zbiór artworków, oraz jednego screena z okazji wbicia 950,000 osób lubiących owy kanał. Warto było czekać na ciekawe obrazki jakie serwuje nam Blizzard, a mały niedosyt z poprzedniego tygodnia został nam z całą pewnością wynagrodzony.
 • Facebook - media update #14
  Dodano: 19 maja 2011
  komentarzy: 32
  Liczba fanów lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku osiągnęła 925,000. Community Manager Bashiok przesłał z tej okazji jednego nowego artworka, prezentującego koncept Skeleton Kinga, którego zobaczyć możecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Facebook - media update
  Dodano: 7 maja 2011
  komentarzy: 45
  Powoli zbliżamy się do osiągnięcia 900,000 osób lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Prawdopodobnie przez weekend liczba ta zostanie znacznie przekroczona, jednak już teraz serwujemy Wam nowe obrazki jakie otrzymaliśmy od Community Managera Bashioka. Tym razem są to dwa nowe screeny, oraz artwork prezentujący oblicze Pana Grozy jakie było tematem przewodnim zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - media update
  Dodano: 2 maja 2011
  komentarzy: 15
  Przez weekend liczba osób lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku przekroczyła liczbę 875,000. Bashiok przedstawił z tej okazji kolejne nowe grafiki, które przedstawiamy w rozwinięciu wiadomości.
 • Facebook - media update
  Dodano: 25 kwietnia 2011
  komentarzy: 35
  Jesteśmy bliscy osiągnięcia 850,000 osób lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Z tygodnia na tydzień liczba fanów jest coraz większa, i zapewne wielu z Was zastanawia się, co tak właściwie Blizzard pokaże nam z okazji zdobycia 1 miliona użytkowników lubiących kanał. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi grafikami, jakie zostały ujawnione przez Community Managera, Bashioka.
 • Facebook - media update
  Dodano: 21 kwietnia 2011
  komentarzy: 38
  Zbliżamy się powoli do osiągnięcia okrągłego miliona osób lubiących kanał Diablo III na Facebooku. Fani spekulują, czy przypadkiem Blizzard nie zamierza ogłosić beta testów gry z tej właśnie okazji. Z odpowiedzią spiesznie przychodzi Community Manager Bashiok, który rozwiewa nadzieję tak szybko, jak to tylko możliwe. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.
 • Facebook - media update
  Dodano: 15 kwietnia 2011
  komentarzy: 3
  Otrzymaliśmy nowe artworki, oraz jednego screena za 800,000 osób jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Tym razem Bashiok udostępnił nam dwie bardzo ciekawe grafiki koncepcyjne. Jedna z nich obrazuje bestię Morlu Caster, kolejna natomiast obiekt Iron Maiden.
 • Facebook - media update
  Dodano: 9 kwietnia 2011
  komentarzy: 16
  Dobiliśmy w końcu do 775,000 osób lubiący oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Tradycyjnie Bashiok udostępnił Nam jednego nowego screena, oraz artwork prezentujący jedną z bestii mrocznego sanktuarium. Zapraszamy!
 • Facebook - media update
  Dodano: 2 kwietnia 2011
  komentarzy: 40
  Otrzymaliśmy już kolejną porcję obrazków za 750,000 osób jakie polubiły kanał Diablo III na Facebooku. Tradycyjnie otrzymaliśmy jednego nowego screena, oraz kolejnego starego artworka, jakiego znamy już z zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - media update
  Dodano: 24 marca 2011
  komentarzy: 14
  Zbliżamy się powoli do osiągnięcia 725,000 osób, jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku! Redakcja naszego serwisu już teraz prezentuje Wam drodzy czytelnicy nowego screena, oraz jeden całkowicie nowy artwork z trzeciej odsłony Diablo! Zachęcamy do komentowania nowego obrazka koncepcyjnego!
 • Aktualizacja działu Media - Artworki Mniszki!
  Dodano: 9 lutego 2010
  komentarzy: 24
  Oficjalny dział Media został zaktualizowany o dwa nowe Artworki Mniszki, wokół której ostatnimi dniami na łamach oficjalnego forum toczone były rozmowy. Według jednych, prezentowane wcześniej arty były godne uwagi, inni podchodzili do nich z lekkim dystansem, oczekując tym samym na oficjalny odzew developerów. Dzisiejszego dnia, Blizzard zaprezentował Nam dwa nowe Arty obrazujące finalną wersję Mniszki. Zapraszamy do dyskusji!