• Blizzard zbiera informacje na temat zestawu Sunwuko
  Dodano: 5 grudnia 2014
  komentarzy: 0
  Twórcy zbierają opinie na temat zestawu Mnicha - Sunwuko. Wprowadzono bowiem zmiany w bonusie za cztery części zestawu. Konkretne efekty premii mają od teraz być bardziej użyteczne podczas walki.
  Tagi: Mnich, Sunwuko
 • Mniszka w "Teoretycznych ucztach czwartkowych"
  Dodano: 21 listopada 2014
  komentarzy: 0
  Blizzard opublikował kolejny artykuł Teoretycznych Uczt Czwartkowych, w których główną rolę odgrywa Mniszka - Zabójczyni ze szpikulcem od lodu. W najnowszej odsłonie cyklu gracz Capicorp#1432 przedstawił swój pomysł na zabójczy build, do którego stworzenia przyczyniła się inspiracja główną bohaterką powieści autorstwa Harukiego Murakamiego pt. „1Q84” – Aomame.
 • Wielkie zmiany w klasach
  Dodano: 19 czerwca 2014
  komentarzy: 26
  Twórcy ujawniają kolejne zmiany w umiejętnościach wszystkich klas postaci. Blizzard chce przygotować graczy na modyfikacje, które dotkną kluczowych funkcji postaci jakimi gramy.
 • Mnich - zmiany w patchu 1.0.4
  Dodano: 16 sierpnia 2012
  komentarzy: 6
  Kolejny artykuł na temat zmian w umiejętnościach klas postaci trafia do publikacji. Wyatt Cheng skupił się na przedstawieniu ulepszeń w zdolnościach zadających obrażenia u Mnicha, gdyż jak sam stwierdził, umiejętności generujące siłę duchową spełniają oczekiwania deweloperów.
 • Bashiok o animacjach umiejętności Mnicha, pudełko Diablo III, za kulisami Diablo III: Wrath, trzeci spot reklamowy
  Dodano: 3 maja 2012
  komentarzy: 123
  Wielokrotnie prowadzono dyskusje na temat animacji umiejętności Mnicha. Fani po zagraniu w betę nie kryli rozczarowania w stosunku do efektów wizualnych używanych przez nich zdolności bojowych. Wszystko rozchodziło się bowiem o mały, jednak bardzo istotny szczegół.
 • Mnich dostępny na stronie promocyjnej!
  Dodano: 17 kwietnia 2012
  komentarzy: 49
  Kolejna aktualizacja strony promocyjnej przynosi nam kompletny opis Mnicha - jednej z pięciu dostępnych w Diablo III klas postaci. Udostępniony został filmik zapowiadający klasę oraz nowe opowiadanie!
 • Film prezentujący Mnicha już dostępny!
  Dodano: 16 kwietnia 2012
  komentarzy: 88
  Zgodnie z tradycją, w każdy poniedziałek udostępniany jest kolejny filmik prezentujący jedną z pięciu klas postaci. W chwili obecnej Blizzard opublikował dwie prezentacje filmowe - Łowcy Demonów i Barbarzyńcy. Dzisiaj natomiast serwis IGN ujawnia Mnicha. Już jutro kolejna aktualizacja strony promocyjnej, na której znajdziemy polską wersję zapowiedzi Mnicha, opowiadanie i możliwość stworzenia nowego sztandaru!
  Tagi: Mnich
 • Mnich - King Bruce Lee, karate mistrz!
  Dodano: 3 października 2011
  komentarzy: 24
  Dobrnęliśmy w końcu do roku 2009, gdzie na kolejnym evencie Blizzarda ogłoszono oficjalnie czwartą klasę jaka dostępna będzie w Diablo III. Mnich będący przedstawicielem egzotycznych sztuk walki jest jedną z największych niespodzianek zaserwowanych przez deweloperów trzeciej odsłony Diablo. Wspólnie z redakcyjnymi kolegami w składzie: Grzegorz „Sigmar” Sadziński, oraz Piotr „Phoenix” Siejczuk mieliśmy okazję uczestniczyć w zamkniętej imprezie „Niebieskich” odbywającej się na targach Gamescom.
 • Systemy zasobów oficjalnie na stronie społecznościowej!
  Dodano: 30 sierpnia 2011
  komentarzy: 121
  Na stronie społecznościowej trzeciej odsłony Diablo pojawiła się informacja na temat pięciu systemów zasobów dla poszczególnych klas postaci Barbarzyńcy, Łowcy Demonów, Mnicha, Szamana, Czarownika. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym tłumaczeniem...
 • Wizualizacje umiejętności pięciu klas postaci
  Dodano: 25 sierpnia 2011
  komentarzy: 47
  Wyciek kontrolowany? Z całą pewnością… W sieci pojawiły się filmik prezentujące wizualizację umiejętności wszystkich pięciu postaci. Niektóre ze zdolności wzmocnione zostały przez efekt run, co dostrzec możemy na prezentowanych filmikach. Być może animacje trafią wkrótce na nową społecznością stronę trzeciej odsłony Diablo, która odpalona została wczoraj. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...
 • Sonda - Którą klasą rozpoczniesz grę w Diablo III?
  Dodano: 16 czerwca 2011
  komentarzy: 107
  Zbliżająca się premiera trzeciej odsłony Diablo wyczuwalna jest już od dłuższego czasu. Atmosfera wokół najmroczniejszej gry na świecie podgrzewana jest przez developerów z miesiąca na miesiąc, przez ujawnianie coraz to nowszych systemów. Wychodząc naprzeciw społeczności fanów, którzy odwiedzają nasz portal tematyczny, postanowiliśmy odpalić sondę skupiającą się na wyborze klasy, którą chcielibyście rozpocząć zabawę w Diablo III.
 • Blue posty - system zasobów Monka, Aury, ataki combo
  Dodano: 14 czerwca 2011
  komentarzy: 36
  Już od dłuższego czasu nie prowadzono rozmów na oficjalnym forum firmy Blizzard Entertainment, na temat systemu zasobów, oraz innych elementów jakie powiązane są ściśle z klasą postaci Monk. Dzisiaj jednak chcielibyśmy przedstawić kilka informacji jakimi Bashiok podzielił się z fanami trzeciej odsłony Diablo.
 • Twitter - czy łuki zostały usunięte z Diablo III?
  Dodano: 22 listopada 2010
  komentarzy: 17
  Do tej pory nie zaprezentowano nam żadnej klasy, która unicestwiałaby przeciwników z łuku, a przecież była to podstawowa broń walecznych Amazonek pochodzących z wysp na Bliźniaczych Morzach. Nawet nowa klasa Demon Hunter, której prezentacja odbyła się podczas tegorocznego BlizzConu nie siała zniszczenia z owej broni.
 • Blue posty - Spirit u Monka, wykorzystanie silnika fizyki
  Dodano: 10 listopada 2010
  komentarzy: 21
  Dzisiejszego dnia Bashiok wypowiedział się na oficjalnym forum, na temat generowania Spiritu u Monka, oraz wykorzystaniu silnika fizyki do animacji w trzeciej odsłonie Diablo. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy pytania fanów, oraz odpowiedzi Community Managera.
 • Twitter - wskrzeszanie postaci, aury
  Dodano: 23 września 2010
  komentarzy: 61
  Przedstawiamy kolejny zbiór pytań i odpowiedzi jakie pojawiły się ostatnimi dniami na Twitterze. Tym razem dowiedzieliśmy się o szczegółach wskrzeszania swojej postaci, gdy ta poległa w ferworze walki. Nie będzie już szeroko znanych z poprzedniej części gry "corpse runów", które nie należały do najbardziej udanych rozwiązań w Diablo II. Teraz to nasi towarzysze będą mogli przywrócić nas do życia, zawsze wtedy, gdy będziemy tego potrzebować.
 • Blue posty - bronie, umiejętności, typy walki
  Dodano: 3 września 2010
  komentarzy: 19
  Dzisiejszego dnia, Community Manager Bashiok wypowiedział się na temat różnych rodzajów oręża, jaki dostępny będzie w trzeciej odsłonie Diablo. Dowiedzieliśmy się również, że developerzy rozpoczęli już balans broni jednoręcznych i dwuręcznych, co z całą pewnością powinno zainteresować zwolenników klas walczących wręcz.
 • Co wiemy o efektach wizualnych umiejętności?
  Dodano: 22 kwietnia 2010
  komentarzy: 14
  Na zeszłorocznych filmach prezentujących czwartą, całkowicie nową klasę postaci w Diablo 3 jaką był Monk, wydany został kilkunasto minutowy filmik prezentujący możliwości owej klasy na polu walki. Nie da się ukryć że na targach odbywających się w Kolonii oraz na BlizzConie, Mnich był postacią mocno dopakowaną, żeby nie przesadzić, najsilniejszą i najbardziej efektowną jaką redaktorzy naszego serwisu mieli okazję zagrać.
 • Najważniejsze informacje ubiegłego tygodnia o Diablo 3
  Dodano: 13 marca 2010
  komentarzy: 11
  Miniony tydzień nie przyniósł nowych informacji o trzeciej odsłonie Diablo. Tradycyjnie na forum mogliśmy przeczytać kilka postów Bashioka, nawiązujących do mniej istotnych elementów Diablo 3. Spragnieni wiedzy fani, zastanawiali się między innymi nad tym, czy w najnowszej odsłonie gry wszystkie klasy postaci będą używać tarcz. Kwestia ta nie była jeszcze poruszana na forum.
 • Kolejne zmiany dotyczące broni w Diablo 3
  Dodano: 7 marca 2010
  komentarzy: 14
  Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że lista broni jakimi mogą się posługiwać dane klasy jest dość ograniczona. Okazuje się jednak, że Blizzard zmiennym jest i wprowadzi dużo większą dowolność w wyborze broni. Większość graczy lubi bowiem eksperymentować z różnymi konfiguracjami sprzętu. Wszystko wskazuje na to, że Diablo 3 da im taką możliwość.
 • Czym będzie walczył Monk
  Dodano: 24 lutego 2010
  komentarzy: 8
  Jeden z użytkowników oficjalnego forum Diablo 3 zadał bardzo interesujące pytanie, które dotyczy broni, jakimi będzie władał Monk. Mianowicie, czy będzie on mógł korzystać z włóczni? Sama broń pasowała by do Mnicha, jednak możliwość jej używania przez tę klasę mogła by kolidować z zakresem narzędzi mordu dostępnych dla nieujawnionej jeszcze postaci (Czy ktoś ma wątpliwości, że będzie to postać walcząca na dystans?). Z odpowiedzią jak zwykle pośpieszył Bashiok.
 • Płeć postaci a statystyki
  Dodano: 18 lutego 2010
  komentarzy: 35
  Ostatnio sporo dyskusji nad Diablo 3 dotyczy klas i ich męskich/żeńskich wersji. Nic dziwnego, wszak Blizzard zabrał się za aktualizację strony, a szczególnie działu związanego z klasami. Wybór płci naszej klasy to oczywiście nowość, element ten nie był dostępny w Diablo II. Ma on mieć jednak jedynie charakter estetyczny - oznacza to, że statystyki zarówno mężczyzn jak i kobiet będą identyczne.
 • Kontrowersje wokół naramienników Mniszki
  Dodano: 10 lutego 2010
  komentarzy: 18
  Prezentacja Mniszki za nami i, sądząc po Waszych komentarzach, zgotowaliście jej dość gorące przyjęcie. Robi ona rzeczywiście spore wrażenie - po tylu miesiącach oczekiwania chyba nie ma mowy o zawodzie. Pozostaje jedynie poczekać na kolejne screenshoty prezentujące Mniszkę w ferworze akcji, a być może nawet filmik. Dyskusja na oficjalnych forach Diablo 3 rozgorzała, a szczególnym jej obiektem stały się naramienniki Mniszki.
 • Aktualizacja działu Media - Artworki Mniszki!
  Dodano: 9 lutego 2010
  komentarzy: 24
  Oficjalny dział Media został zaktualizowany o dwa nowe Artworki Mniszki, wokół której ostatnimi dniami na łamach oficjalnego forum toczone były rozmowy. Według jednych, prezentowane wcześniej arty były godne uwagi, inni podchodzili do nich z lekkim dystansem, oczekując tym samym na oficjalny odzew developerów. Dzisiejszego dnia, Blizzard zaprezentował Nam dwa nowe Arty obrazujące finalną wersję Mniszki. Zapraszamy do dyskusji!
 • Mniszka coraz bliżej prezentacji
  Dodano: 6 lutego 2010
  komentarzy: 10
  To już oficjalne. Zaprezentowane niedawno w 'Jace Hall show' koncepcyjne arty Mniszki są jak najbardziej autentyczne. Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia, ale na szczęście już niedługo światło dzienne ujrzą materiały w wysokiej rozdzielczości.
 • Jace Hall Show w Blizzardzie - koncepty Monka
  Dodano: 5 lutego 2010
  komentarzy: 15
  Jak zapewne wiecie, Jack Hall Show odwiedził studio Blizzarda w Irvine, gdzie brał udział w "ustawionej" naradzie developerów gry. Pomimo tego, że była ona ustawiona pokazano kilka screenów koncepcyjnych żeńskiej wersji Mnicha.
 • Kobieta-mnich już niedługo!
  Dodano: 28 stycznia 2010
  komentarzy: 12
  Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej prezentacji kobiecej wersji Monka. Być może zbiegnie się to z nadchodzącym wielkimi krokami Blizzcastem? Blizzard zapowiedział już, że będzie on zawierał osobny segment, dedykowany Diablo 3. W tak zwanym międzyczasie Bashiok, aby podbudować napięcie, zaprosił fanów do małego konkursu.
 • O Mnichu słów kilka
  Dodano: 26 stycznia 2010
  komentarzy: 11
  Developerzy Diablo 3 aktualnie pracują nad zbalansowaniem klasy Mnicha, gdyż jak sami twierdzą, jest on na tyle potężny, że prawdopodobnie każdy rozpoczął by swoją przygodę z Diablo 3 tą klasą postaci. Jeden z fanów na oficjalnym forum, wyraził swoje zaniepokojenie niektórymi umiejętnościami Mnicha.
 • Jeszcze o broni palnej
  Dodano: 22 stycznia 2010
  komentarzy: 11
  Temat ewentualnego pojawienia się broni palnej w Diablo 3 wzbudził trochę kontrowersji. Wszyscy przeciwnicy takiej koncepcji mogą spać spokojnie - takie rozwiązanie na obecną chwilę nie wchodzi w grę. Przy innej okazji, Bashiok doprecyzował także jakie zmiany dotyczące pancerza zostały ostatnio wprowadzone.
 • Garść informacji z Diablo 3
  Dodano: 16 stycznia 2010
  komentarzy: 32
  Jeden z użytkowników oficjalnego forum firmy Blizzard Entertainment wyczytał w pewnym artykule, iż nad trzecią odsłoną Diablo pracuje jedynie 40 osób. Lekko podirytowany tą informacją wyraził swą dość niepochlebną opinię na ten temat. Twierdzi bowiem, że to właśnie przez małą liczbę pracowników zmuszeni jesteśmy tak długo czekać na Diablo 3.
 • Nekromanta w dodatku do Diablo 3?
  Dodano: 6 stycznia 2010
  komentarzy: 20
  Dyskusja o ewentualnym pojawieniu się Nekromanty w Diablo 3 powraca jak bumerang. Zagorzali fani tej klasy nie spoczną póki ich ulubiona postać nie powróci w chwale w kolejnej części Diablo. Okazuje się, że pojawił się promyk nadziei.
 • System walki Mnicha wstępnie zaimplementowany!
  Dodano: 5 stycznia 2010
  komentarzy: 8
  Po długiej przerwie świątecznej pracownicy firmy Blizzard Entertainment wracają, a wraz z nimi małe info. Wszyscy Ci, którzy bacznie wyczekują jakichkolwiek informacji ze świata Diablo powinni być zainteresowani krótkim, aczkolwiek treściwym info, dotyczącym klasy Mnicha. Otóż jak się okazuje system walki Monka został wstępnie zaimplementowany i z całą pewnością pasuje do świętego wojownika.
 • Wywiad z Boyarsky'm o świecie Diablo - część 2.
  Dodano: 5 listopada 2009
  komentarzy: 16
  Prezentujemy drugą i ostatnią część wywiadu z Leonardem Boyarsky'm. Boyarsky to Lead World Designer pracujący nad Diablo 3 i tworzący fabułę tej gry. W tej części dowiecie się skąd czerpano inspirację przy tworzeniu Mnicha, dlaczego ludzkość w serii Diablo zawsze stoi na straconej pozycji oraz dlaczego pierwsza część Obcego jest lepsza od drugiej.
 • Czemu tak długo musimy czekać na nową klasę postaci?
  Dodano: 4 listopada 2009
  komentarzy: 17
  Zapewne zastanawiacie się nad tym, jaką klasę ukrywają przed nami developerzy Diablo 3. Niestety, zmuszeni jesteśmy poczekać do przyszłorocznego BlizzConu, na którym to ujawniona zostanie piąta i zarazem ostatnia klasa postaci.
 • Podsumowanie miesiąca - październik
  Dodano: 4 listopada 2009
  komentarzy: 2
  Z lekkim opóźnieniem, ale zawsze. Przed Wami reaktywacja cyklu 'Podsumowanie miesiąca'. Przyjrzymy się w nim informacjom jakie ukazywały się w październiku, a wszystko to opatrzymy subiektywnym komentarzem redakcji naszego serwisu. Październik był miesiącem, który nie rozpieszczał nas raczej jeśli chodzi o nowinki ze świata Diablo 3.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diii.net - część 2
  Dodano: 22 października 2009
  komentarzy: 5
  Przedstawiamy drugą odsłonę tłumaczenia wywiadu z Jayem Wilsonem, jaki przeprowadzili redaktorzy serwisu diii.net. Tym razem poruszono kilka interesujących kwestii co do umiejętności poszczególnych klas postaci. Mowa tu między innymi o Witch Doctorze, Wizardzie i Barbarzyńcy. Z aktualnej części wywiadu dowiadujemy się o stopniu zaawansowania prac nad drzewkami umiejętności oraz systemami niezbędnymi do używania zdolności postaci.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diii.net - część 1
  Dodano: 20 października 2009
  komentarzy: 2
  Przygotowaliśmy dla was pierwszą część tłumaczenia wywiadu z Jayem Wilsonem, jaki przeprowadzili redaktorzy z zaprzyjaźnionego serwisu diii.net. Na pierwszy rzut leci postać Mnicha oraz umiejętności towarzyszące tej właśnie klasie postaci. Zapraszamy!
 • A co z... "Mniszką" ?
  Dodano: 1 października 2009
  komentarzy: 22
  Nie zastanawiało Was to, czemu Blizzard do tej pory nie zaprezentował nam Mniszki? Szczerze powiedziawszy, nie potrafię wyobrazić sobie tej klasy w żeńskim odzwierciedleniu, czy będzie łysa? Hmm, ciężko powiedzieć… Sam Bashiok – Community Manager zajmujący się trzecią odsłoną Diablo, przedstawił nam na oficjalnym forum, ile tak w zasadzie jest do zrobienia, by w końcu zaprezentować nam kobietę Mnicha.
 • O manie i innych systemach postaci w Diablo 3
  Dodano: 22 września 2009
  komentarzy: 7
  Kluczem do sukcesu Diablo oraz Diablo II była prostota tych gier. Wszystko sprowadzało się do kontrolowania dwóch elementów - kuli życia oraz many. Kiedy kula życia była już prawie pusta, oznaczało to, że jesteśmy bliscy śmierci. Natomiast w przypadku many, zależało od niej używanie naszych umiejętności. Nauczeni doświadczeniem z takich gier jak World of Warcraft, projektanci Diablo 3 zdecydowali się jednak na urozmaicenie tego systemu.
 • Video wywiad z Jayem Wilsonem dla G4
  Dodano: 9 września 2009
  komentarzy: 16
  W sieci pojawił się kolejny video wywiad, jaki został przeprowadzony z Game Directorem Diablo 3 - Jayem Wilsonem. Pytania zadawał redaktor serwisu G4, a rozmawiano o Monku - nowej, niesamowitej klasie Diablo 3. Wywiad nie zdradza nowych informacji, których byśmy już nie znali. Jay opowiada o umiejętnościach, oraz stylach walki Mnicha, ponadto możemy się dowiedzieć o różnicach pomiędzy nowo ujawnioną klasą, a pozostałymi np. Barbarzyńcą.
 • Nowe screeny w naszej galerii!
  Dodano: 29 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Dział screenów na oficjalnej stronie Diablo3.com został zaktualizowany o całkowicie nowe zrzuty z ekranu, prezentujące obszar jaki poznaliśmy podczas tegorocznego Gamescom oraz BlizzCon 2009. Na obrazkach możemy dostrzec skille Monka takie jak Seven Sided Strike, szarżującego Barbariana oraz inne ciekawe ujęcia z trzeciej odsłony Diablo. Gdzie się jednak podział Witch Doctor oraz Wizard?
 • Co nowego w świecie Diablo 3?
  Dodano: 27 sierpnia 2009
  komentarzy: 14
  Wracamy do rzeczywistości a zatem do informacji z oficjalnego forum. Bashiok, Community Manager odpowiedzialny za trzecią odsłonę Diablo wypowiada się w wielu istotnych dla graczy kwestiach. Na pierwszy rzut poleciał trailer z elementami in-game. Zapraszamy!
 • Gamescom, wrażenia z Diablo 3 oraz eventu Blizza!
  Dodano: 25 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Emocje towarzyszące tegorocznym imprezom BlizzCon 2009 oraz Gamescom powoli opadają. Według jednych Blizzard staną na wysokości zadania prezentując nową klasę i kolejny akt w Diablo 3, uszczęśliwił również miliony fanów World of WarCraft ogłaszając trzeci dodatek Cataclysm. Inni natomiast czują lekki niedosyt z wydanych na światło dzienne informacji.
 • Monk - nowa klasa już u nas!
  Dodano: 24 sierpnia 2009
  komentarzy: 7
  Po długiej i meczącej drodze do domu, redakcja naszego serwisu zabiera się ponownie do pracy. Tym razem mamy dla Was przygotowany dział nowej klasy Monk, jaki zagościł na oficjalnej stronie Diablo 3. Oczywiście to dopiero początek aktualizacji serwisu diablo3.net.pl. Jeszcze dziś będziemy mieć przyjemność zaprezentowania Wam drodzy czytelnicy kolejnego działu: Borderlands. Wypatrujcie kolejnych niusów!
 • Monk - gameplay
  Dodano: 22 sierpnia 2009
  komentarzy: 0
  Skoro macie takie trudności (przynajmniej tak piszecie) by obejrzeć gameplay w przyzwoitej jakości, to postanowiliśmy go wrzucić do nas na serwis. Zapraszamy
 • Nowe screeny - Monk
  Dodano: 22 sierpnia 2009
  komentarzy: 14
  Wysyp materiałów ciąg dalszy. Tym razem udało mi się dorwać 11 nowych screenów przedstawiających głównie nową klasę bohatera - Mnicha. Za godzinkę powinny pojawić się u nas także nowy trailer oraz gameplay.