• Blue posty - fałszywe zaproszenia do bety DIII
  Dodano: 23 lipca 2011
  komentarzy: 35
  Bashiok na oficjalnym forum poinformował fanów by uważali na podejrzane maile informujące o dostaniu się do zamkniętych beta testów Diablo III. Na chwilę obecną jak sam Community Manager oznajmił, Blizzard nie rozpoczął rozsyłania kluczy do użytkowników, a otrzymanie takiej wiadomości oznaczana podejrzanie działanie osób trzecich.
 • Crafting Sanctuary - najciekawsze sceny z BlizzCon 2010
  Dodano: 11 maja 2011
  komentarzy: 17
  W sieci pojawił się kilku minutowy filmik obrazujący przebieg panelu Crafting Sanctuary jaki prowadzony był przez developerów podczas zeszłorocznej imprezy BlizzCon 2010. Obrazuje on kilka scen, które nie były przedstawiane widzom oglądającym stream dzięki usłudze DirectTV. Jest to również dodatkowa okazja na obejrzenie gameplaya z trzeciej odsłony Diablo, oraz zapoznanie się ze skomplikowanym procesem deweloperskim.
 • Kolejne 15 minut rozgrywki z Aren PvP!
  Dodano: 10 stycznia 2011
  komentarzy: 13
  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmiku z BlizzConu 2010, na którym zobaczyć możemy 15 minut zabawy kilku graczy na Arenach PvP. Prezentowane nagranie jest nieco słabszej jakości w stosunku wczorajszego gameplaya, jednak nie przeszkadza to w oglądaniu ciekawych potyczek i efektów umiejętności kilku klas postaci.
 • 18 minutowy Gameplay z rozgrywki PvP!
  Dodano: 9 stycznia 2011
  komentarzy: 21
  W sieci pojawił się całkowicie nowy filmik z zeszłorocznego BlizzConu, który prezentuje aż 18 minut rozgrywki PvP. Nagranie jest bardzo dobrej jakości i przedstawia dynamikę Aren w Diablo III. W demie rozgrywka podzielona została na dwa etapy.
 • Cechy - nowy system w Diablo III
  Dodano: 11 listopada 2010
  komentarzy: 8
  Cechy (Traits) to nowy system zaprezentowany na tegorocznym Blizzconie. W najprostszym ujęciu są to pasywne umiejętności, które pozwalają na zróżnicowanie postaci oraz buildów. Modyfikują one główne statystyki postaci, a do pewnego stopnia także sposób w jaki gra się daną klasą.
 • Jak tworzony jest mroczny świat Diablo III?
  Dodano: 8 listopada 2010
  komentarzy: 18
  Podczas prezentacji najnowszych informacji na jednym z paneli tematycznych jaki odbywał się na BlizzCon 2010, przedstawiano szczegółowo etapy tworzenia obszarów w trzeciej odsłonie Diablo. Postanowiliśmy nieco uzupełnić tłumaczony przez nas panel, o kilka brakujących smaczków.
 • Tłumaczenie panelu Diablo III - Crafting Sanctuary
  Dodano: 2 listopada 2010
  komentarzy: 52
  Przyszła pora na zaprezentowanie tłumaczenia drugiego panelu, jaki odbył się podczas tegorocznej imprezy BlizzCon 2010. Twórcy gry wypowiadali się między innymi o takich aspektach gry jak: narracja podczas rozgrywki, proces tworzenia lokacji, wpływ barwników na przedmioty. Omawiano również ogłoszony podczas Gamescomu system Craftingu, a co za tym idzie, możliwości jakie oferują poszczególni Rzemieślnicy.
 • Jason Bender i Christian Lichtner przepytani!
  Dodano: 28 października 2010
  komentarzy: 38
  Wczorajszego dnia, redaktorzy serwisu VG247 opublikowali ciekawy wywiad jaki przeprowadzili podczas tegorocznego BlizzConu z developerami Diablo III. Dowiadujemy się z niego między innymi, o kilku szczegółach dotyczących rozgrywki PvP w Diablo III, wydania gry na konsolach nowej generacji, a także beta testach. Poniżej wybraliśmy kilka najciekawszych pytań i odpowiedzi, które powinny zainteresować każdego fana trzeciej odsłony Diablo.
 • BlizzCon 2010 - wrażenia z gry - Aktualizacja!
  Dodano: 26 października 2010
  komentarzy: 65
  Mimo, że kolejki aby zagrać w najnowszą odsłonę Diablo były ogromne, a limit czasu wyznaczony został na 15 minut, nam udało się pograć nieco dłużej, a teraz chcieliśmy się podzielić naszymi wrażeniami z gry. Opisując niektóre elementy odnosimy się do scen z najnowszego gameplay cinematica, abyście mogli zobaczyć w wersji video to, o czym piszemy.
 • Konkursy tańca i kostiumów na BlizzCon 2010!
  Dodano: 25 października 2010
  komentarzy: 6
  Tegoroczne konkursy tańca i kostiumów na BlizzCon 2010 były naprawdę interesujące. Każdemu by się mogło wydawać, że po za imponującymi strojami i umiejętnościami tanecznymi uczestników eventu, nie mogłoby się wydarzyć nic interesującego… A jednak!
 • Fotografie ze stanowiska Diablo III na BlizzCon 2010!
  Dodano: 24 października 2010
  komentarzy: 18
  Kilka chwil temu otrzymaliśmy od ElemenTa kilka zdjęć ze stoiska Diablo III na BlizzCon 2010. Fotografie prezentują stanowiska z komputerami, przed którymi mogli zasiąść fani trzeciej odsłony Diablo. Znajdziemy tam również plakaty obrazujące Female Demon Huntera. Zapraszamy!
 • Blizzcon 2010 - relacja na żywo!
  Dodano: 23 października 2010
  komentarzy: 100
  Zapraszamy na relację na żywo z Blizzconu, który odbywa się właśnie w Anaheim w Kaliforni USA. Relację prowadzi Belial, nasz spec od wizualizacji i maniak Diablo 3 !
 • Jay Wilson o postępach prac nad Diablo III!
  Dodano: 23 października 2010
  komentarzy: 25
  Ceremonię otwarcia mamy już za sobą. Wielkie emocje jakie towarzyszyły wszystkim fanom trzech uniwersów ze stajni Blizzarda. Zebrani na hali Anaheim Convention Center mogli nacieszyć swoje oczy wspaniałymi obrazami pochodzącymi z World of WarCraft: Cataclysm, oraz Diablo III.
 • Blizzcon 2010 - relacja na żywo dzięki Battlenet.pl
  Dodano: 21 października 2010
  komentarzy: 26
  Zapraszamy wszystkich na relację tekstową z Blizzconu na łamach naszego serwisu. Nasza redakcja uczestniczyć będzie w tym jakże ważnym wydarzeniu dla każdego fana gier Blizzarda. Prócz obecności na miejscu serwować będziemy także relację ze streamów.
 • Koncert Tenacious D podczas BlizzCon 2010!
  Dodano: 11 października 2010
  komentarzy: 33
  Firma Blizzard Entertainment ujawniła dzisiejszego dnia, w specjalnie przygotowanej na tę okazję notce prasowej, kto zaszczyci swą obecnością zamknięcie imprezy BlizzCon 2010! W ubiegłym roku wszyscy fani mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie Ozzy'ego Osbourne'a, natomiast w tym roku zagra Tenacious D!
 • Blue posty - długość aktów, modele postaci, BlizzCon
  Dodano: 9 października 2010
  komentarzy: 25
  Bashiok wypowiedział się na oficjalnym forum, na temat aktów w trzeciej odsłonie Diablo. Jak się bowiem okazuje, pomimo podobnej długości obszarów w stosunku do Diablo II, następca wielkiego hitu z 2000 roku będzie według developerów bardziej rozbudowaną produkcją. Jak tego chcą dokonać twórcy Diablo III?
 • Harmonogram imprezy BlizzCon 2010
  Dodano: 6 października 2010
  komentarzy: 31
  Na oficjalnej stronie internetowej tegorocznej imprezy BlizzCon, której organizatorem jest firma Blizzard Entertainment, pojawił się kompletny harmonogram wydarzeń jakie przygotowane zostały dla uczestników tego jedynego w swoim rodzaju eventu. Zgodnie z zapowiedziami Community Managera Bashioka, możemy oczekiwać wielu ciekawych informacji ze świata Diablo III.
 • Film promujący BlizzCon 2010
  Dodano: 27 sierpnia 2010
  komentarzy: 59
  Wczorajszego dnia na łamach witryny poświęconej unikalnemu eventowi, jaki organizowany jest przez firmę Blizzard Entertainment, pojawił się film promujący tegoroczną imprezę BlizzCon 2010. Dowiedzieliśmy się jakie atrakcje w tym roku Zamieć przygotowuje dla wszystkich fanów. Przedstawiono zgodnie z tradycją peta do World of WarCraft, oraz ekskluzywny portret dla graczy StarCraft II Wings of Liberty.
 • Informacje na temat biletów na BlizzCon 2010
  Dodano: 18 maja 2010
  komentarzy: 18
  Dziś pojawiła się informacja prasowa na stronie Blizzarda na temat sprzedaży biletów na tegoroczny BlizzCon. Jak doskonale wiadomo, konwent ten odbędzie się w dniach od 22 do 23 października w Anaheim w Kalifornii. Nie została podana jeszcze dokłada ilość biletów które będą dostępne w tym roku, jednak z pewnością znów padnie rekord szybkości w ich sprzedaży. Przy ten okazji możemy również rzucić okiem na logo BlizzCon 2010.
 • Blizzcon 2010 ogłoszony!
  Dodano: 25 marca 2010
  komentarzy: 18
  Kilka minut temu świat elektronicznej rozgrywki obiegła bardzo dobra wiadomość, która pochodzi z samej siedziby głównej studia Blizzard Entertainment. Oficjalnie zapowiedziano kolejny konwent fanów gier sygnowanych logiem firmy: blizzcon 2010! Oprócz typowego widowiska gamingowego będzie to bez wątpienia także prawdziwa gratka dla świata eSportu!