• Press Tour: Interview with Leonard Boyarsky
  Dodano: 2 marca 2014
  komentarzy: 1
  Last week we had an opportunity to participate in the press tour at Blizzard's European headquarters. We were able to conduct an interview with Leonard Boyarsky, Senior World Deisnger working on Diablo III. Below you can find a transcript of the inteview about world of Sanctuary and what awaits the players in upcoming Reaper of Souls expansion.
 • Press Tour: Leonard Boyarsky - wywiad
  Dodano: 2 marca 2014
  komentarzy: 12
  W zeszłym tygodniu, dzięki uprzejmości Blizzard Entertainment, mieliśmy okazję wziąć udział w pokazie prasowym Reaper of Souls. W czasie naszego pobytu w europejskiej siedzibie Blizzarda przeprowadziliśmy wywiad z Leonardem Boyarskym, starszym twórcą świata pracującym nad Diablo III. Poniżej znajdziecie tłumaczenie transkryptu całej rozmowy, a niej informacje na temat Sanktuarium i problemów, z jakimi borykają się jego mieszkańcy w obliczu ataku Malthaela.
 • Zamów preorder RoS - otrzymasz Skrzydła Bohaterstwa
  Dodano: 21 lutego 2014
  komentarzy: 15
  Wystarczy zamówić preorder od Blizzarda by otrzymać skrzydełka podobne do tych z edycji kolekcjonerskiej Diablo3.
 • BlizzCon 2013: Wywiad z Joshem Mosqueirą
  Dodano: 23 listopada 2013
  komentarzy: 60
  W czasie trwania BlizzCon 2013 mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Dyrektorem Gry Diablo III, Joshem Mosqueirą.
 • Muzyka Zachodniej Marchii
  Dodano: 7 listopada 2013
  komentarzy: 14
  Niebiescy coraz chętniej dzielą się z fanami nowinkami pochodzącymi z rozszerzenia Reaper of Souls. Tym razem na oficjalnej stronie społecznościowej opublikowano krótki wywiad z twórcami muzyki do nadchodzącego dodatku.
 • Zbiór wywiadów z twórcami Diablo III - AKTUALIZACJA
  Dodano: 26 sierpnia 2013
  komentarzy: 102
  Tegoroczny gamescom to nie tylko wielkie zapowiedzi ze strony Niebieskich, ale również liczne wywiady, które powoli zaczynają ukazywać się w sieci.
 • Wywiad z Joshem Mosqueirą
  Dodano: 18 sierpnia 2013
  komentarzy: 76
  W przyszłym tygodniu Blizzard Entertainment ogłosi dodatek do Diablo III na gamescom 2013. Mieliśmy okazję porozmawiać z Dyrektorem Gry, Joshem Mosqueirą o konsolowej wersji Diablo III oraz przyszłości tytułu.
 • Wywiad z twórcami Diablo III
  Dodano: 13 sierpnia 2013
  komentarzy: 24
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, mamy przyjemność zaprezentować część wywiadu, jaki udało nam się przeprowadzić z deweloperami Diablo III.
 • Wywiady z twórcami Diablo III
  Dodano: 24 lipca 2013
  komentarzy: 17
  Na oficjalnej stronie społecznościowej Diablo III opublikowano zbiór wywiadów przeprowadzonych w ubiegłym miesiącu z deweloperami gry. Znajdziecie w nich informacje o konsolowej wersji Diablo III oraz istotnych kwestiach, nad którymi aktualnie pracują twórcy.
  Tagi: wywiad
 • Kevin Martens, Jason Regier przepytani przez redakcję diablo3.net.pl!
  Dodano: 14 maja 2012
  komentarzy: 19
  Zapraszamy do zapoznania się z krótkim wywiadem, jaki przeprowadziliśmy dzisiaj z Kevinem Martensem oraz Jasonem Regierem.
 • Zbiór informacji - Enrage Time, przedmioty, Jay Wilson o poziomie trudności Inferno, najczęściej zadawane pytania
  Dodano: 7 maja 2012
  komentarzy: 101
  O Enrage Time nie mówiono zbyt często na łamach oficjalnego forum. Gdzieniegdzie przewijały się pytania i odpowiedzi nawiązujące do systemu, jaki zaimplementowany został w Diablo III, jednak dopiero teraz, Community Manager Bashiok ujawnił więcej szczegółów w tej kwestii. Czym jest Enrage Time? Jest to nic innego jak czas, w którym gracz powinien ubić bossa.
 • 15 maja zło powróci - Blizzard Insider nr 43
  Dodano: 23 marca 2012
  komentarzy: 167
  Na oficjalnej stronie społecznościowej możemy przeczytać ciekawy wywiad z twórcami filmu wprowadzającego do trzeciej odsłony Diablo. Blizzard Insider zaprosił do rozmowy wicedyrektora działu rozwoju artystycznego i filmowego - Nicka Carpentera oraz dyrektora artystycznego 2D - Chrisa Thunig. Panowie wypowiadają się na temat produkcji wspomnianego filmu, który prezentowany był niedawno na gali Spike Video Game Awards Show.
 • Przegląd wywiadów i artykułów z sierpnia - część II
  Dodano: 1 września 2011
  komentarzy: 112
  Lipcowa konferencja oraz Gamescom dostarczyły nam mnóstwo nowych informacji na temat Diablo III. Ilość materiału była tak duża, iż musieliśmy rozbić niniejsze podsumowanie na dwie oddzielne części. Tym razem zapraszamy was na lekturę nieco szerszych fragmentów wywiadów w języku polskim oraz do zapoznania się z materiałami wideo, których zbiór prezentujemy w poniższym artykule. Dodatkowo, podsumowujemy też ostatnią aktywność przedstawicieli Blizzarda na forum.
 • Przegląd wywiadów i artykułów z sierpnia - część I
  Dodano: 25 sierpnia 2011
  komentarzy: 35
  Nie ulega wątpliwości, iż sierpień jest bez wątpienia jednym z najbardziej obfitujących w informacje na temat Diablo 3 miesiącem od momentu ogłoszenia prac nad grą podczas WorldWide Invitational w Paryżu trzy lata temu. Lipcowa konferencja i Gamescom dostarczyły nam mnóstwo nowinek, które prezentowaliśmy na stronie. Jednak, obok nowych informacji, w sieci pojawiło się także sporo wywiadów i relacji z gry w wersję beta. Zapraszamy na przegląd najciekawszych, naszym zdaniem, materiałów.
 • Gamescom 2011 - wywiad z Jayem Wilsonem
  Dodano: 18 sierpnia 2011
  komentarzy: 105
  Dzisiaj podczas trwania targów gamescom 2011 mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Jayem Wilsonem, który odpowiedział na kilka wcześniej przygotowanych przez nas pytań. Z góry chcielibyśmy zaznaczyć, że czas jaki został nam oddany był ściśle określony, i nie mogliśmy zadać wszystkich pytań jakie użytkownicy naszego portalu tematycznego wypisali na forum.
 • System run doczeka się sporych zmian - Aktualizacja!
  Dodano: 5 sierpnia 2011
  komentarzy: 58
  Kilka dni temu pisaliśmy na łamach naszego serwisu o tym, że kamienie runiczne wbrew informacjom jakie pojawiały się w sieci nie zostały przebudowane i działają na takich samych zasadach od BlizzConu 2010. Musimy jednak sprostować owe wiadomości, gdyż według wideo wywiadu jaki pojawił się na kanale YouTube, system run czeka wprowadzenie sporych poprawek. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...
 • Przedstawiamy ukryty wywiad z Kevinem Martensem!
  Dodano: 2 sierpnia 2011
  komentarzy: 51
  Na oficjalnej stronie firmy Blizzard Entertainment pojawił się ukryty wywiad z Lead Content Designerem Kevinem Martensem, który opowiada o beta testach trzeciej odsłony Diablo! Z wywiadu dowiadujemy się między innymi o tym, że w siedzibie firmy od kilku tygodni prowadzone są wewnętrzne testy Diablo III, które pozwoliły deweloperom zebrać bardzo istotne informacje, pozwalające wprowadzić szereg zmian w najnowszym dziele Blizzarda.
 • Kompani oficjalnie na Diablo3.com + blue posty!
  Dodano: 13 maja 2011
  komentarzy: 138
  Oficjalna strona Diablo3.com doczekała się w końcu aktualizacji. Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią Bashioka, ujawniono nam dział kompanów na stronie Blizzarda. Klimatyczny opis nowego systemu wzbogacony został o znane nam już screeny, artworki, oraz wizualizacje paneli kompanów. Dodatkowo obejrzeć możemy oficjalny filmik z zapowiedzią, o którym pisaliśmy wczoraj.
 • Tłumaczenie wywiadu z Jayem Wilsonem, info na temat UI
  Dodano: 13 maja 2011
  komentarzy: 0
  Kilka dni temu na łamach naszego portalu pojawiła się wiadomość na temat wywiadu jaki przeprowadzony został przez redaktorów Chińskiego fansajtu Diablo III. Niestety nie mogliśmy przedstawić pełnego tłumaczenia pytań jakie zadawane były Jayowi z powodu bariery językowej. Dzisiaj natomiast udało się nam przełożyć oryginalny transkrypt wywiadu, który znalazł się na forum diablo.incgamers.com. Serdecznie zapraszamy!
 • Leonard Boyarsky o kompanach - wywiad!
  Dodano: 13 maja 2011
  komentarzy: 0
  Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wywiadu z Leonardem Boyarskym jaki pojawił się na łamach portalu internetowego Gameplanet.co.nz. Lead World Designer opowiada o nowym systemie "kompanów". Wywiad wzbogacony został o liczne screeny, artworki, oraz karty kompanów, które widzieliśmy na wczorajszym trailerze. Możemy zatem wnioskować, że wyciek jaki miał miejsce wczoraj, był kontrolowany, a Blizzard szykował akcję ujawniania nowych elementów gry już od jakiegoś czasu.
 • Leonard Boyarsky o kompanach - wywiad!
  Dodano: 13 maja 2011
  komentarzy: 28
  Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem wywiadu z Leonardem Boyarskym jaki pojawił się na łamach portalu internetowego Gameplanet.co.nz. Lead World Designer opowiada o nowym systemie "kompanów". Wywiad wzbogacony został o liczne screeny, artworki, oraz karty kompanów, które widzieliśmy na wczorajszym trailerze. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości!
 • Tłumaczenie wywiadu z Jayem Wilsonem, info na temat UI
  Dodano: 3 maja 2011
  komentarzy: 71
  Kilka dni temu na łamach naszego portalu pojawiła się wiadomość na temat wywiadu jaki przeprowadzony został przez redaktorów Chińskiego fansajtu Diablo III. Niestety nie mogliśmy przedstawić pełnego tłumaczenia pytań jakie zadawane były Jayowi z powodu bariery językowej. Dzisiaj natomiast udało się nam przełożyć oryginalny transkrypt wywiadu, który znalazł się na forum diablo.incgamers.com. Serdecznie zapraszamy!
 • Kevin Martens - Lead Content Designer DIII przepytany
  Dodano: 19 kwietnia 2011
  komentarzy: 12
  W serwisie internetowym AtomicGamer.com pojawił się wywiad jaki przeprowadzony został z Lead Content Designerem Diablo III - Kevinem Martens'em. Postanowiliśmy przedstawić Wam kilka najciekawszych fragmentów, które powinny zainteresować każdego fana Diablo III. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.
 • Jason Bender i Christian Lichtner przepytani!
  Dodano: 28 października 2010
  komentarzy: 38
  Wczorajszego dnia, redaktorzy serwisu VG247 opublikowali ciekawy wywiad jaki przeprowadzili podczas tegorocznego BlizzConu z developerami Diablo III. Dowiadujemy się z niego między innymi, o kilku szczegółach dotyczących rozgrywki PvP w Diablo III, wydania gry na konsolach nowej generacji, a także beta testach. Poniżej wybraliśmy kilka najciekawszych pytań i odpowiedzi, które powinny zainteresować każdego fana trzeciej odsłony Diablo.
 • Jay Wilson o postępach prac nad Diablo III
  Dodano: 2 września 2010
  komentarzy: 46
  Redaktorzy serwisu IGN, przeprowadzili wywiad z głównym projektantem gry Jayem Wilsonem, który wypowiedział się na temat postępów prac nad Diablo III. Jak się okazuje, gra tworzona jest w zaskakująco dobrym tempie, chociaż nie wszystko jest ostatecznie przygotowane i wdrożone. Team developerski skupia się aktualnie na szlifowaniu niektórych elementów produkcji, co utwierdzać nas może w przekonaniu, że beta testy długo wyczekiwanej gry Blizzarda, zbliżają się wielkimi krokami.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diablo3.net.pl!
  Dodano: 19 sierpnia 2010
  komentarzy: 84
  Dzisiejszego dnia mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z głównym projektantem gry Jayem Wilsonem. Udało się nam otrzymać odpowiedź na kilkanaście interesujących pytań, które przedstawiamy poniżej. Ujawniamy unikalne informacje z trzeciej odsłony Diablo, jakich nie znajdziecie na żadnym innym serwisie tematycznym. Redakcja serwisu Battlenet Network serdecznie zaprasza!
 • Wywiad z Boyarsky'm o świecie Diablo - część 2.
  Dodano: 5 listopada 2009
  komentarzy: 16
  Prezentujemy drugą i ostatnią część wywiadu z Leonardem Boyarsky'm. Boyarsky to Lead World Designer pracujący nad Diablo 3 i tworzący fabułę tej gry. W tej części dowiecie się skąd czerpano inspirację przy tworzeniu Mnicha, dlaczego ludzkość w serii Diablo zawsze stoi na straconej pozycji oraz dlaczego pierwsza część Obcego jest lepsza od drugiej.
 • Wywiad z Boyarsky'm o świecie Diablo - część 1.
  Dodano: 25 października 2009
  komentarzy: 4
  Na naszej stronie mieliśmy ostatnio okazję zamieścić kilka ciekawych wywiadów dotyczących nowinek ze świata Diablo. Tym razem mamy dla was tłumaczenie rozmowy z Leonardem Boyarsky'm, za uprzejmością serwisu Hellforge. Boyarsky to Lead World Designer pracujący nad Diablo 3 i w związku z tym podejmuje kluczowe decyzje dotyczące świata i fabuły w grze. Boyarsky udzielił tym razem kilka informacji na temat zadań, losowości, projektowania potworów, a także podziemi.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diii.net - część 2
  Dodano: 22 października 2009
  komentarzy: 5
  Przedstawiamy drugą odsłonę tłumaczenia wywiadu z Jayem Wilsonem, jaki przeprowadzili redaktorzy serwisu diii.net. Tym razem poruszono kilka interesujących kwestii co do umiejętności poszczególnych klas postaci. Mowa tu między innymi o Witch Doctorze, Wizardzie i Barbarzyńcy. Z aktualnej części wywiadu dowiadujemy się o stopniu zaawansowania prac nad drzewkami umiejętności oraz systemami niezbędnymi do używania zdolności postaci.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diii.net - część 1
  Dodano: 20 października 2009
  komentarzy: 2
  Przygotowaliśmy dla was pierwszą część tłumaczenia wywiadu z Jayem Wilsonem, jaki przeprowadzili redaktorzy z zaprzyjaźnionego serwisu diii.net. Na pierwszy rzut leci postać Mnicha oraz umiejętności towarzyszące tej właśnie klasie postaci. Zapraszamy!
 • Obszerny wywiad o sztuce w Diablo 3
  Dodano: 28 września 2009
  komentarzy: 5
  Wywiadów ciąg z dalszy. Tym razem, dzięki uprzejmości webzinu Gamerzines, prezentujemy wam tłumaczenie wywiadu z Chris'em Lichtner'em oraz Julian'em Love. Podczas rozmowy, panowie omawiają kierunek artystyczny w Diablo 3, odpierają zarzuty jakoby gra była zbyt 'kreskówkowa', a także dość stanowczo dementują pogłoski o tym, że najnowsza odsłona Diablo ukaże się także na konsole. Zapraszamy do lektury!
 • Małe info o dacie premiery D3, lub jej braku…
  Dodano: 15 września 2009
  komentarzy: 37
  Podczas minionych już targów PAX, na których swoją obecnością zaszczycił wszystkich Blizzard Entertainment, przeprowadzono kilka wywiadów z developerami trzeciej odsłony Diablo (o których zresztą pisaliśmy na łamach naszego portalu). Redaktorzy serwisu NoMoregameBlogs.com przedstawili kolejny transkrypt wywiadu jaki zdołali przeprowadzić z jednym z pracowników firmy Blizzard Entertainment. Co nowego możemy się dowiedzieć z wywiadu?
 • Video wywiad z Jayem Wilsonem dla G4
  Dodano: 9 września 2009
  komentarzy: 16
  W sieci pojawił się kolejny video wywiad, jaki został przeprowadzony z Game Directorem Diablo 3 - Jayem Wilsonem. Pytania zadawał redaktor serwisu G4, a rozmawiano o Monku - nowej, niesamowitej klasie Diablo 3. Wywiad nie zdradza nowych informacji, których byśmy już nie znali. Jay opowiada o umiejętnościach, oraz stylach walki Mnicha, ponadto możemy się dowiedzieć o różnicach pomiędzy nowo ujawnioną klasą, a pozostałymi np. Barbarzyńcą.
 • Jay Wilson o nowej klasie w Diablo 3
  Dodano: 3 września 2009
  komentarzy: 32
  Spokojnie, Blizzard nie ogłosił jeszcze piątej, ostatniej już klasy w Diablo 3. Ale nie oznacza to, że brak jest na ten temat dyskusji, komentarzy i gorących debat. Większość fanów obstawia w tej chwili Amazonkę-Łucznika-Łowcę lub każdą inną kombinację z tym związaną. W artykule/wywiadzie zamieszczonym niedawno na Wired.com, Jay Wilson, Game Director, uchylił rąbka tajemnicy na temat nowego bohatera.
 • Leonard Boyarsky i Kevin Martens - wywiad
  Dodano: 2 września 2009
  komentarzy: 6
  Przed Wami kolejny wywiad, jaki mamy okazję zaprezentować. Tym razem z Leonardem Boyarsky'm i Kevinem Martensem rozmawiał serwis Joystiq.com. Obaj panowie wypowiadają się praktycznie na każdy temat - mowią o fabule, świecie gry, Mnichu, sterowaniu i o tym co chcieli by widzieć w wersji kolekcjonerskiej Diablo 3.
 • Slashdot.org rozmawia z Leonardem Boyarskym
  Dodano: 31 sierpnia 2009
  komentarzy: 6
  Trzeci już z kolei wywiad jaki chcemy Wam zaprezentować to rozmowa między redaktorem serwisu Slashdot a Leonardem Boyarsky’m, głównym projektantem świata, trzeciej odsłony Diablo. Rozmowa skupia się na elementach Battle.net 2.0 oraz rozgrywkach Multiplayerowych. Masa ciekawych informacji gotowa do podania! Serdecznie zapraszamy!
 • G4tv.com rozmawia z Jayem Wilsonem!
  Dodano: 29 sierpnia 2009
  komentarzy: 40
  Serdecznie zapraszamy do kolejnego wywiadu jaki przeprowadzony został tym razem przez redaktorów serwisu G4tv.com z Game Directorem Jayem Wilsonem na temat Diablo 3! Wywiad zdradza wiele ciekawych aspektów na temat automatycznego rozdawania stat pointów czy umiejętności obszarowych (AOE). Koniec jednak z przynudzaniem i długim wstępem, udanej lektury!
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla Wired.com!
  Dodano: 26 sierpnia 2009
  komentarzy: 8
  W sieci pojawiło się sporo mniej lub bardziej ciekawych wywiadów z producentami trzeciej odsłony Diablo, jakie przeprowadzone zostały podczas tegorocznego BlizzConu. Niestety redakcja naszego serwisu nie miała takiego luksusu, gdyż jak już wcześniej wspominaliśmy, cały team tworzący grę przebywał w tym czasie na oficjalnej imprezie organizowanej przez firmę Blizzard Entertainment.