• Nekromanci w Sanktuarium - dołączą do gry w przyszłości?
  Dodano: 27 października 2014
  komentarzy: 11
  Odrobina nostalgii wkradła się na oficjalnym forum Diablo III, gdzie gracze z sentymentem wspominają Nekromantę oraz zmiennokształtnego Druida będącego jedną z dwóch klas postaci dodanych w rozszerzeniu Pan Zniszczenia. Być może w kolejnym dodatku zagości klasa władająca magią śmierci lub mocami umożliwiającymi zmianę kształtu.
 • BlizzCon 2014 zapowiedziany!
  Dodano: 22 kwietnia 2014
  komentarzy: 17
  Na łamach oficjalnej strony Blizzarda pojawiła się zapowiedź tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w dniach 7 i 8 listopada. Jakie uniwersum zdominuje kolejną edycję tej imprezy
  Tagi: BlizzCon
 • Bashiok odpierający ataki fanów i poziom trudności w Diablo III
  Dodano: 10 lutego 2012
  komentarzy: 114
  Wczorajsza konferencja telefoniczna firm Activison | Blizzard nie przyniosła zbyt dobrych wieści. Firma Blizzard Entertainment celuje z wydaniem trzeciej odsłony Diablo w drugi kwartał bieżącego roku. Ostatnie informacje jakie pojawiały się zarówno na łamach oficjalnego forum, jak i na Twitterze Bashioka, nawiązywały do finalizowania systemów nad którym deweloperzy aktualnie pracują.
 • Brak BlizzConu w 2012 roku
  Dodano: 25 stycznia 2012
  komentarzy: 42
  Firma Blizzard Entertainment przedstawiła swoje plany na biężący rok. Jak się bowiem okazuje, w tym roku nie odbędzie się impreza BlizzCon, na której ujawniane były nowe gry lub rozszerzenia. Od 2005 wydarzenie to odbywało się nieprzerwanie, pomijając rok 2006. W zamian za wspomnianą imprezę, firma zorganizuje globalne wydarzenie eSportowe - 2012 Battle.net World Championship, które będzie miało miejsce pod koniec roku w Azji.
 • Podsumowanie imprezy BlizzCon 2011
  Dodano: 24 października 2011
  komentarzy: 74
  Tegoroczny BlizzCon mamy już za nami. Na imprezie organizowanej przez firmę Blizzard Entertainment przedstawiono szereg nowości z mrocznego sanktuarium. Mike Morhaime podczas ceremonii otwarcia ogłosił oficjalnie Edycję Kolekcjonerską Diablo III. Fani jednak oczekiwali czegoś więcej, a większa część osób liczyła na podanie dokładnego terminu wydania gry. Niestety żaden z deweloperów nie puścił pary z ust, dzięki czemu oficjalna premiera Diablo III nie jest do tej pory znana.
 • BlizzCon, tryb Hardcore, Runy w Diablo III
  Dodano: 20 października 2011
  komentarzy: 15
  Święto gier pochodzących z firmy Blizzard Entertainment już jutro. Spółka tradycyjnie przygotowała masę atrakcji dla uczestników eventu, którzy zaszczycą swoją obecnością Anaheim Convention Center. Fani trzeciej odsłony Diablo nie powinni być zawiedzeni, gdyż jak wspominaliśmy we wcześniejszym newsie, Blizzard ma zamiar przedstawić mroczny cinematic, który według serwisu MMO-Champion nazywać się będzie Black Soulston.
 • BlizzCon 2011 zapowiedziany przez Blizzard!
  Dodano: 7 lutego 2011
  komentarzy: 18
  Niewiele czasu minęło od ostatniej imprezy BlizzCon 2010, a już dziś firma Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiada kolejną datę tego jedynego w swoim rodzaju eventu, na którym fani trzech uniwersów Diablo, StarCraft, oraz WarCraft mogą wspólnie celebrować nowości ogłaszane przez developerów. Impreza tradycyjnie odbędzie się w centrum konwencyjnym Anaheim Convention Center w dniach 21-22 października 2011 r.
 • Blue posty - lokacja startowa, okienko ekwipunku
  Dodano: 29 października 2010
  komentarzy: 57
  Na oficjalnym forum trzeciej odsłony Diablo, pojawiło się pytanie na temat jednego ze screenów jakie znalazły się w galerii na stronie Diablo3.com. Jak się bowiem okazuje, jest to zrzut z ekranu lokacji startowej pierwszego dema gry. Obszar ten został już mocno zmodyfikowany, jednak cechy charakterystyczne, takie jak brama wejściowa do Tristram, ciągle się tam znajdują.
 • Piąta klasa postaci w Diablo III - Demon Hunter!
  Dodano: 22 października 2010
  komentarzy: 43
  Podczas ceremonii otwarcia Blizzard Entertainmanet zaprezentował piątą i ostatnią klasę z Diablo III - Demon Hunter. Przedstawiono również rozgrywkę PvP, jak się okazuje, będzie to całkowicie nowy element trzeciej odsłony Diablo. Blizzard postanowił przenieść typowe walki gracz na gracz, na Areny.
 • Twitter - zbroje, umiejętności, BlizzCon, Diablo II
  Dodano: 17 września 2010
  komentarzy: 68
  Pora na podsumowanie kilku najważniejszych wpisów jakie pojawiły się w tym tygodniu na Twitterze. Tym razem dowiedzieliśmy się o postępie prac nad zestawami zbroi dla poszczególnych klas postaci, oraz przygotowaniach do zbliżającego się wielkimi krokami BlizzConu 2010. Zbiór kilku wybranych wpisów znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Bashiok o umiejętnościach i orężu w Diablo III
  Dodano: 1 lipca 2010
  komentarzy: 40
  Pamiętacie co mówił ostatnimi dniami Bashiok na temat maksymalnego poziomu umiejętności, jaki postacie będą mogły osiągnąć? Jeżeli nie, to odsyłamy Was do wcześniejszego newsa, w którym znaleźć możecie takie informacje. Ale może być również tak, że nie będzie chciało Wam się czytać tego, co Community Manager odpowiedzialny za trzecią odsłonę Diablo miał w tej kwestii do powiedzenia… I słusznie, bowiem wszystkie te wiadomości są już nieaktualne…
 • Rozgrywka PvP i tekstury w Diablo 3
  Dodano: 6 maja 2010
  komentarzy: 20
  Najnowsze dzieło studia Blizzard Entertainment to nie tylko zabawa przeznaczona dla jednego gracza. Developerzy chcą stworzyć całkowicie nowy tryb dla wielu graczy, który ma się znacznie różnić od tego jaki znamy z pierwszych dwóch części gry. Zniecierpliwieni fani starają się poganiać zespół tworzący Diablo 3, jednak to firma decyduje o tym jak ich najnowsze dzieło jest tworzone.
 • Nie poznamy nowej klasy na BlizzCon?
  Dodano: 13 czerwca 2009
  komentarzy: 9
  BlizzCon zbliża się wielkimi krokami i już za jakieś dwa miesiące będziemy mogli się ekscytować (miejmy nadzieję) bardzo obszernymi informacjami na temat trzeciej odsłony Diablo. Spragnieni nowości fani serii czekają z niecierpliwością na ten moment i liczą na ciekawą prezentację nowych elementów gry. Jednym z tych elementów jest oczywiście ogłoszenie jednej (lub może obu) z klas, których do tej pory nie znamy.
 • Podsumowanie tygodnia 23/2009
  Dodano: 7 czerwca 2009
  komentarzy: 1
  Przyszła pora na podsumowanie minionego tygodnia z mrocznego Sanktuarium Diablo 3. Na szczęście fanów serii, wieści jakie pochodzą z oficjalnego forum Battle.Net warte są tytułowego podsumowania. Bashiok powoli wypowiada się w bardziej istotnych kwestiach związanych z oprawą graficzną jak i systemem run w nadchodzącej trzeciej odsłonie kultowej gry.
 • Pierwsza partia biletów na BlizzCon wyprzedana!
  Dodano: 17 maja 2009
  komentarzy: 2
  Zgodnie z oczekiwaniami, bilety na tegoroczny BlizzCon schodziły jak świeże bułeczki i cała pierwsza partia wejściówek została wyprzedana już pierwszego dnia. Impreza, jak co roku, cieszy się niesamowitym powodzeniem i popularnością wśród fanów.
  Tagi: BlizzCon
 • Garść informacji z forum Battle.Net o Diablo 3!
  Dodano: 14 maja 2009
  komentarzy: 2
  Jak do tej pory nie ujawniono minimalnych jak i zalecanych wymagań sprzętowych gry Diablo 3. Podczas ubiegłorocznego Games Convention jaki miał miejsce w Lipsku pytaliśmy Community Manager Xordiah, która odpowiedzialna jest za społeczność fanów StarCraft 2 w Europie, o sprzęt na jakich aktualnie postawiona była wersja testowa drugiej odsłony jednej z najlepszych gier RTS wszech czasów. Cóż, nie dostaliśmy oczywiście odpowiedzi z wiadomych powodów – jest jeszcze za wcześnie by o tym rozmawiać… :)
 • Blizzcon i panele dotyczące Diablo 3
  Dodano: 12 maja 2009
  komentarzy: 8
  Do tegorocznego Blizzconu pozostało już niewiele ponad 3 miesiące - impreza odbędzie się tym razem 21-22 sierpnia w kalifornijskim Anaheim. Blizzard przyzwyczaił nas już do tego, że to właśnie przy takich okazjach prezentuje przed nami nowości, którymi później będziemy się ekscytowali przez następnych kilka miesięcy.
 • Bashiok o regeneracji many i grze drużynowej w D3
  Dodano: 25 kwietnia 2009
  komentarzy: 0
  Ostatnimi czasy duża aktywność Bashioka na oficjalnym forum Battle.net cieszy wszystkich fanów Diablo 3. Tym razem tak uwielbiany przez wszystkich Community Manager odpowiada na pytania związane z regeneracją many u Wizarda. Jeden z userów forum zastanawia się czy w Diablo 3, ta właśnie klasa postaci nie będzie miała problemu z odnawianiem straconych punktów many. Jest to oczywiście jeden z ważniejszych czynników, świadczących o potędze tej właśnie postaci.