• Wyniki konkursu na Facebooku! Mamy pierwszych zwycięzców!
  Dodano: 23 lutego 2012
  komentarzy: 52
  Z dumą chcielibyśmy ogłosić, iż wybraliśmy pierwszych 25 zwycięzców w konkursie organizowanym na Facebooku! Kreatywność i poczucie humoru wyłoniło kilkanaście osób, które według naszej opinii zasłużyły na nagrodę. By dowiedzieć się czy znajdujesz się na liście zwycięzców, serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny kanał Diablo III na Facebooku!
 • Facebook - dodatkowy art od Blizzarda!
  Dodano: 3 czerwca 2011
  komentarzy: 100
  W związku z ogromną falą niezadowolenia, jaką mogliśmy zobaczyć zarówno na oficjalnym forum, jak i fanowskich serwisach niemal na całym świecie, firma Blizzard Entertainment postanowiła wydać na światło dzienne nowego artworka z okazji osiągnięcia okrągłego miliona użytkowników lubiących kanał Diablo III na Facebooku.
 • Facebook - media update #17
  Dodano: 31 maja 2011
  komentarzy: 80
  Okrągły milion fanów trzeciej odsłony Diablo na Facebooku został już osiągnięty. Z tej właśnie okazji firma Blizzard Entertainment udostępnia swoim fanom pięć tapet z wizerunkami wszystkich klas postaci: Wizarda, Witch Doctora, Monka, Demon Huntera, oraz Barbariana. Prezentowane obrazy nie są nowe, i znaleźć możemy je chociażby na stronie diablo3.com w dziale media, lub w materiałach przeznaczonych dla prasy.
 • Facebook - media update #16
  Dodano: 28 maja 2011
  komentarzy: 103
  Im bliżej okrągłego miliona fanów na oficjalnym kanale Diablo III na Facebooku, tym szybciej przybywa coraz to nowych użytkowników dodających do ulubionych najmroczniejszy kanał na Facebooku. Tym razem Bashiok przedstawił nam znane już artworki i jednego nowego screena z trzeciej odsłony Diablo. To już ostatnia prosta, i niespełna 20,000 osób potrzebnych do osiągnięcia celu!
 • Facebook - media update #15
  Dodano: 24 maja 2011
  komentarzy: 69
  Małymi kroczkami zbliżamy się do osiągnięcia okrągłego miliona osób, jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Dzisiaj Community Manager Bashiok przesyła zbiór artworków, oraz jednego screena z okazji wbicia 950,000 osób lubiących owy kanał. Warto było czekać na ciekawe obrazki jakie serwuje nam Blizzard, a mały niedosyt z poprzedniego tygodnia został nam z całą pewnością wynagrodzony.
 • Facebook - media update #14
  Dodano: 19 maja 2011
  komentarzy: 32
  Liczba fanów lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku osiągnęła 925,000. Community Manager Bashiok przesłał z tej okazji jednego nowego artworka, prezentującego koncept Skeleton Kinga, którego zobaczyć możecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Facebook - media update
  Dodano: 7 maja 2011
  komentarzy: 45
  Powoli zbliżamy się do osiągnięcia 900,000 osób lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Prawdopodobnie przez weekend liczba ta zostanie znacznie przekroczona, jednak już teraz serwujemy Wam nowe obrazki jakie otrzymaliśmy od Community Managera Bashioka. Tym razem są to dwa nowe screeny, oraz artwork prezentujący oblicze Pana Grozy jakie było tematem przewodnim zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - media update
  Dodano: 2 maja 2011
  komentarzy: 15
  Przez weekend liczba osób lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku przekroczyła liczbę 875,000. Bashiok przedstawił z tej okazji kolejne nowe grafiki, które przedstawiamy w rozwinięciu wiadomości.
 • Facebook - media update
  Dodano: 25 kwietnia 2011
  komentarzy: 35
  Jesteśmy bliscy osiągnięcia 850,000 osób lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Z tygodnia na tydzień liczba fanów jest coraz większa, i zapewne wielu z Was zastanawia się, co tak właściwie Blizzard pokaże nam z okazji zdobycia 1 miliona użytkowników lubiących kanał. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi grafikami, jakie zostały ujawnione przez Community Managera, Bashioka.
 • Facebook - media update
  Dodano: 21 kwietnia 2011
  komentarzy: 38
  Zbliżamy się powoli do osiągnięcia okrągłego miliona osób lubiących kanał Diablo III na Facebooku. Fani spekulują, czy przypadkiem Blizzard nie zamierza ogłosić beta testów gry z tej właśnie okazji. Z odpowiedzią spiesznie przychodzi Community Manager Bashiok, który rozwiewa nadzieję tak szybko, jak to tylko możliwe. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.
 • Facebook - media update
  Dodano: 15 kwietnia 2011
  komentarzy: 3
  Otrzymaliśmy nowe artworki, oraz jednego screena za 800,000 osób jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Tym razem Bashiok udostępnił nam dwie bardzo ciekawe grafiki koncepcyjne. Jedna z nich obrazuje bestię Morlu Caster, kolejna natomiast obiekt Iron Maiden.
 • Facebook - media update
  Dodano: 9 kwietnia 2011
  komentarzy: 16
  Dobiliśmy w końcu do 775,000 osób lubiący oficjalny kanał Diablo III na Facebooku. Tradycyjnie Bashiok udostępnił Nam jednego nowego screena, oraz artwork prezentujący jedną z bestii mrocznego sanktuarium. Zapraszamy!
 • Facebook - media update
  Dodano: 2 kwietnia 2011
  komentarzy: 40
  Otrzymaliśmy już kolejną porcję obrazków za 750,000 osób jakie polubiły kanał Diablo III na Facebooku. Tradycyjnie otrzymaliśmy jednego nowego screena, oraz kolejnego starego artworka, jakiego znamy już z zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - media update
  Dodano: 24 marca 2011
  komentarzy: 14
  Zbliżamy się powoli do osiągnięcia 725,000 osób, jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku! Redakcja naszego serwisu już teraz prezentuje Wam drodzy czytelnicy nowego screena, oraz jeden całkowicie nowy artwork z trzeciej odsłony Diablo! Zachęcamy do komentowania nowego obrazka koncepcyjnego!
 • Facebook - media update, Diablo III rozgromi WoW?
  Dodano: 21 marca 2011
  komentarzy: 11
  Oficjalny kanał Diablo III na Facebooku przekroczył już magiczne 700,000 osób, które polubiły mroczną tablicę. Tym razem udostępniony artwork obrazuje jedną z bestii sanktuarium. Dodatkowo przedstawiono nam nowego screena z aren PvP, jakie zaprezentowano podczas zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - media update
  Dodano: 17 marca 2011
  komentarzy: 16
  Na oficjalnym Facebookowym kanale Diablo III pojawił się kolejny nowy artwork. Tym razem obrazek przedstawia grafikę koncepcyjną umiejętności Hydra, która znajdzie się w drzewku skilli Wizarda. Artwork autorstwa Petera Lee znajdziecie poniżej.
 • Blue posty - cechy w Diablo III
  Dodano: 11 marca 2011
  komentarzy: 28
  Bashiok na oficjalnym forum wypowiedział się na temat nowego systemu w Diablo III, jakim są cechy. Jak już wszyscy wiemy z zeszłorocznego BlizzConu, cechy (traits), to nic innego jak pasywne umiejętności pozwalające w znacznym stopniu dostosować swoją postać do wybranego buildu.
 • Facebook - Artwork Katedry Tristram
  Dodano: 3 marca 2011
  komentarzy: 83
  Na Facebooku pojawił się całkowicie nowy artwork obrazujący spowitą mrokiem Katedrę Tristram. Początkowo wydawać się może że to stopklatka z Cinematica, jednak po dłuższym przyjrzeniu się możemy dostrzec wprawną rękę jednego z artystów firmy Blizzard Entertainment.
 • Facebook - nowy screenshot!
  Dodano: 24 lutego 2011
  komentarzy: 37
  Oficjalny kanał Diablo III na Facebooku został ponownie zaktualizowany. Tym razem przedstawiono nam screena obrazującego żeńską wersję Monka przerywającą mroczny rytuał.
 • Facebook - nowy artwork bestii z Diablo III
  Dodano: 22 lutego 2011
  komentarzy: 20
  Oficjalny kanał Diablo III na Facebooku wzbogacony został kilka chwil temu o całkowicie nowego artworka koncepcyjnego prezentującego bestię z mrocznego sanktuarium. Obrazek wygląda naprawdę imponująco, zobaczcie sami!
 • Facebook - nowy screen i artowrk
  Dodano: 15 lutego 2011
  komentarzy: 43
  Do Facebookowego kanału Diablo III dołączyło kolejne 25.000 osób, co zgodnie z obietnicą Bashioka przełożyło się na wydanie nowego zrzutu z ekranu, oraz obrazka koncepcyjnego jaki obrazuje proces projektowania umiejętności Witch Doctora - Firebomb!
 • Dwa screeny, oraz art w nagrodę na Facebooku!
  Dodano: 9 lutego 2011
  komentarzy: 58
  Wczorajszego dnia obiecano nam nowe screeny, oraz arty za każde 25.000 osób jakie dodały oficjalny kanał Diablo III na Facebooku do ulubionych, a już dziś otrzymaliśmy dwa screeny i jednego nowego arta. Niestety Blizzard lubi pokazywać po kilka razy wizualizacje tych samych lokacji, dlatego też i w tym przypadku nie uświadczymy żadnych nowości.
 • Twitter - dodaj do ulubionych kanał DIII na facebooku!
  Dodano: 8 lutego 2011
  komentarzy: 12
  Dzisiejszego dnia na oficjalnym kanale Diablo III na Twitterze pojawił się wpis, zachęcających fanów trzeciej odsłony Diablo do dodania do ulubionych kanału Diablo III na Facebooku. Jaki jest cel owej zabawy? Jak się okazuje za każde 25.000 użytkowników, którzy dodali owy kanał do ulubionych, developerzy gry zamieszczą na Facebooku nowe screeny oraz artworki z DIII.
 • Zapowiedź przedmiotów - Female Barbarian!
  Dodano: 7 października 2010
  komentarzy: 26
  Dzisiejszego dnia Blizzard Entertainment przedstawił kolejną wizualizację przedmiotów na Twitterze oraz Facebooku. Tym razem zaprezentowano nam zestaw dla Female Barbarian, który zobaczyć możecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Zapowiedź przedmiotów - Female Wizard!
  Dodano: 5 października 2010
  komentarzy: 33
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy Blizzard Entertainment na Twitterze, oraz Facebooku, przyszła pora na prezentację nowego zestawu przedmiotów dla kolejnej klasy postaci. Tym razem przedstawiono nam jeden z kompletnych setów dla Female Wizarda!
 • Zapowiedź przedmiotów - Witch Doctor!
  Dodano: 30 września 2010
  komentarzy: 56
  Dosłownie godzinę temu, zarówno profil Diablo III na Twitterze, jak i Facebooku został zaktualizowany o bardzo interesującą wiadomość, która dotyczy przedmiotów dostępnych dla dotychczas ogłoszonych klas postaci. Blizzard postanowił zrobić nam niespodziankę ukazując wizualizację itemów, które dostępne będą w trzeciej odsłonie Diablo. Na pierwszy rzut poleciał Witch Doctor i jego "plemienny set". Poniżej przedstawiamy oficjalną notkę prasową, jaką znaleźć możemy na Facebooku!
 • Nowe oficjalne artworki z Diablo III
  Dodano: 12 maja 2010
  komentarzy: 18
  Niespełna trzy godziny temu oficjalny kanał Diablo 3 na Facebooku został zaktualizowany o pokaźną liczbę artworków wszystkich dotychczas ogłoszonych klas postaci. Wśród starych obrazów dostrzec możemy kilka całkowicie nowych, obrazujących poszczególne klasy postaci oraz obszary pochodzące z trzeciej odsłony Diablo. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do działu Diablo III - Classes oraz Diablo III - Environments.
 • Kim będzie piąta klasa postaci w Diablo 3?
  Dodano: 9 kwietnia 2010
  komentarzy: 34
  Na przełomie kilku ostatnich tygodni w świecie Diablo 3 nastała chwilowa cisza. Zarówno kanały społecznościowe poświęcone trzeciej odsłonie Diablo świecą pustkami, tak i na oficjalnym forum Zamieci trudno jest znaleźć naprawdę interesujący topic w którym Community Manager Bashiok, mógłby wyrazić swoją opinię w danym temacie.
 • Odwiedź nas na Facebooku !
  Dodano: 5 lutego 2010
  komentarzy: 0
  Dzisiejszego dnia oficjalnie wystartowały dwa kolejne kanały tematyczne w serwisie społecznościowym Facebook. Wspomniane kanały to kanał o grze World of Warcraft oraz o StarCrafcie 2. Tym samym "rodzina" nasza powiększyła się do trzech kanałów.
  Tagi: Facebook
 • Nadchodzi nowy BlizzCast!
  Dodano: 9 stycznia 2010
  komentarzy: 30
  Kolejny BlizzCast już w drodze, i jak wszystkie znaki na niebie wskazują, będzie on w dużej mierze poświęcony trzeciej odsłonie Diablo. Wczorajszego dnia zarówno na Facebooku jak i Twitterze, fani zostali poinformowani o możliwości zadawania pytań do developerów, którzy spośród dużej ich puli, wybiorą trzy najciekawsze. Być może w końcu dowiemy się więcej o systemach jakie zaimplementowane zostały do klasy Monka oraz Wizarda...
 • Blizzard i Facebook
  Dodano: 1 grudnia 2009
  komentarzy: 7
  Wczoraj, późnym wieczorem Blizzard uruchomił swoje tematyczne konta na Fecebook'u usprawniając przy tym marketing. Dostępne są trzy kanały: Diablo 3, World of WarCraft oraz StarCraft 2.
  Tagi: Facebook
 • Diablo3.net.pl na Naszej-Klasie i Facebooku!
  Dodano: 14 października 2009
  komentarzy: 6
  W dobie powszechnego Internetu i portali społecznościowych wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom. Od dzisiejszego dnia jesteśmy bowiem obecni zarówno na Naszej Klasie jak i Facebooku. Zapraszamy do odwiedzin stron na waszym ulubionym portalu i dodawania do znajomych. Na tych portalach społecznościowych będziemy Was na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach związanych z Diablo 3.