• Blog na temat PvP opóźniony...
  Dodano: 5 grudnia 2012
  komentarzy: 69
  Publikacja bloga na temat Aren PvP zostanie opóźniona. Taką informacją podzielił się z nami Jay Wilson na swoim Twitterze. Powodów opóźnienia dokładnie nie znamy. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać nowych wiadomości na temat rozgrywki PvP.
 • Bashiok ćwierka na Twitterze
  Dodano: 7 lutego 2012
  komentarzy: 87
  Community Manager Bashiok przeprowadził wczoraj na swoim Twitterowym kanale małą sesję, w której fani mogli zadawać pracownikowi Blizzarda nurtujące ich pytania. Bash zadeklarował się, iż przez godzinę odpowie na te najbardziej interesujące. Czy dowiedzieliśmy się czegoś naprawdę interesującego?
 • Blue posty - przedmioty, Diablo III Bestsellerem!
  Dodano: 11 czerwca 2011
  komentarzy: 59
  Po długiej nieobecności Community Managera na oficjalnym forum firmy Blizzard Entertainment, oraz Twitterze, Bashiok wraca do fanów by podzielić się z nimi kilkoma informacjami w jednym z tematów na forum. Wiadomości jakie serwuje nam CM nie wnoszą niczego nowego, a są jedynie potwierdzeniem informacji jakie znamy już od dłuższego czasu. Nie można oczywiście spodziewać się wielkich rewolucji, szczególnie teraz, gdy zbliżamy się do rozpoczęcia beta testów trzeciej odsłony Diablo.
 • Twitter - umiejętności, cechy, atrybuty
  Dodano: 12 maja 2011
  komentarzy: 31
  Po dłuższej przerwie Twitter wraca do życia przynosząc nam garść nowych informacji o Diablo III. Zapraszamy!
 • Twitter - synergie, kule życia, nazwy przedmiotów
  Dodano: 15 kwietnia 2011
  komentarzy: 33
  Twitter przynosi nam kolejne nowe wiadomości, jakie dotyczą synergii w Diablo III, kul życia na arenach, oraz nazewnictwa przedmiotów. Bashiok wyjaśnia istotę działania synergii jakie znaliśmy z Diablo II, a które zostały wprowadzone w słynnym patchu, oznaczonym symbolem 1.10. Zapraszamy do zapoznania się z najistotniejszymi wpisami.
 • Twitter - barwniki, karta postaci, losowe wydarzenia
  Dodano: 14 kwietnia 2011
  komentarzy: 6
  Na Twitterze pojawiła się kolejna lista pytań i odpowiedzi odnoszących się barwników, statystyk w karcie postaci, oraz losowych wydarzeń w Diablo III. Zapraszamy!
 • Nowe wiadomości o gemach, oraz info z Twittera
  Dodano: 11 kwietnia 2011
  komentarzy: 23
  Bashiok wypowiedział się ponownie na Twitterze w kilku istotnych kwestiach nawiązujących do umiejętności w Diablo III. W szczególności odpowiedział on na pytania nawiązujące do skilli Witch Doctora, które według niektórych fanów są mniej efektowne, a dotychczas prezentowane gameplaye obrazują Witch Doctora jako klasę nie mogącą się obejść bez Zombie Dogs. Pojawiły tam również odpowiedzi na pytania odnoszące się do Interfejsu Użytkownika.
 • Zbiór informacji o Diablo III z Forum, oraz Twittera
  Dodano: 8 kwietnia 2011
  komentarzy: 12
  Bashiok wraca pod koniec tygodnia na oficjalny Twitterowy kanał Diablo III, by odpowiedzieć na kilka najciekawszych pytań fanów. Postanowiliśmy wybrać kilka odpowiedzi Community Manager i przedstawić je w skróconej wersji. Na uwagę zasługuje jeden z wpisów, który nawiązuje do okładki Diablo III jaka pojawiła się w niektórych sklepach internetowych (w naszym kraju), promując tym samym przedsprzedaż długo wyczekiwanej produkcji.
 • Twitter - Miejskie Portale, łupy, Demon Hunter
  Dodano: 25 marca 2011
  komentarzy: 23
  Dzisiaj oficjalny kanał Diablo III na Twitterze przynosi nam kolejne wieści na temat Miejskich Portali, łupów, oraz systemu zasobów Demon Huntera. Jak już wiemy, developerzy pracujący nad grą postanowili usunąć z ich najnowszego dzieła Miejskie Portale, które nie ukrywajmy były z cechą charakterystyczną serii Diablo od pierwszej części gry. Jak się bowiem okazuje, twórcy wciąż zastanawiają się nad ich zastosowaniem w Diablo III, gdyż nie zostały one całkowicie usunięte z gry.
 • Twitter - klawisz alt, handel, pogoda w Diablo III
  Dodano: 18 marca 2011
  komentarzy: 16
  Na Twitterze pojawiło się kilka mniej lub bardziej istotnych nowinek o trzeciej odsłonie Diablo. Żadna z informacji nie przybliżyła nas do wyczekiwanej bety, jednak serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wpisami jakie dotyczą podświetlania przedmiotów znajdujących się na ziemi, czy walki z przeciwnikami utrzymującymi dystans.
 • Blue posty - proces developerski Diablo III, przedmioty
  Dodano: 9 marca 2011
  komentarzy: 24
  Od momentu ogłoszenia prac nad trzecią odsłoną Diablo, każdy z fanów zadawał sobie to jedno pytanie: W jakim stadium zaawansowania aktualnie znajduje się gra?. Na oficjalnym forum firmy Blizzard Entertainment pojawił się kolejny post, w którym jeden z użytkowników pyta o proces tworzenia gry, oraz o to, nad czym aktualnie skupia się team developerski.
 • Twitter - chat głosowy, kamienie szlachetne, runy
  Dodano: 1 marca 2011
  komentarzy: 10
  Na oficjalnym Twitterowym kanale pojawiły się nowe wpisy dotyczące trzeciej odsłony Diablo, oraz kilku mniej lub też bardziej istotnych kwestii nawiązujących do elementów gry. Tematy jakie były poruszane przez użytkowników dotyczą między innymi edycji kolekcjonerskiej, kamieni szlachetnych, run, a nawet starego tematu przybliżania kamery.
 • Jak wyglądało Diablo III w 2005 roku?!
  Dodano: 16 lutego 2011
  komentarzy: 34
  Redaktorzy serwisu Kotaku.com, udostępnili dziś na łamach swojej strony internetowej całkiem pokaźną galerią screenów z Diablo III, które obrazują grę z roku 2005! Styl gry przypomina drugą odsłonę Diablo tworzoną w nieistniejącym już Blizzard North. Jest to z całą pewnością niebywałe odkrycie, gdyż do tej pory nie wiedzieliśmy że wersja Diablo III z 2005 roku została najzwyczajniej anulowana!
 • Twitter - statystyki, runy
  Dodano: 11 lutego 2011
  komentarzy: 25
  Kilka godzin temu na Twitterze pojawiły się kolejne wpisy dotyczące statystyk, oraz run w Diablo III. Jak się okazuje, będzie kilka sposobów na podnoszenie podstawowych statystyk u naszych postaci. Niektóre z nich będą czasowe, inne natomiast na stałe zmienią wybrane współczynniki. Ponadto warto również wspomnieć o efektach run w połączeniu z umiejętnościami jakie wpływają na poruszanie się postaci.
 • Twitter - dodaj do ulubionych kanał DIII na facebooku!
  Dodano: 8 lutego 2011
  komentarzy: 12
  Dzisiejszego dnia na oficjalnym kanale Diablo III na Twitterze pojawił się wpis, zachęcających fanów trzeciej odsłony Diablo do dodania do ulubionych kanału Diablo III na Facebooku. Jaki jest cel owej zabawy? Jak się okazuje za każde 25.000 użytkowników, którzy dodali owy kanał do ulubionych, developerzy gry zamieszczą na Facebooku nowe screeny oraz artworki z DIII.
 • Twitter - konferencja Activision | Blizzard
  Dodano: 4 lutego 2011
  komentarzy: 29
  W sieci powoli zaczyna być głośno na temat zbliżającej się konferencji Activision | Blizzard, na której w ubiegłym roku Mike Morhaime ogłosił całemu światu rychłe rozpoczęcie beta testów StarCraft II Wings of Liberty. Fani na oficjalnym Twitterowym kanale zacierają rączki mając nadzieję, iż 9 lutego bieżącego roku ogłoszona zostanie beta trzeciej odsłony Diablo.
 • Twitter - klasy postaci, kiedy beta Diablo III?
  Dodano: 3 lutego 2011
  komentarzy: 25
  W końcu doczekaliśmy się dwóch krótkich wpisów na oficjalnym Twitterowym kanale Diablo III. Jak się bowiem okazuje, wszystkie klasy postaci są już grywalne w trzeciej odsłonie Diabełka. Mowa tu również o wersjach żeńskich, oraz męskich. Developerzy prawdopodobnie uporali się już z kilkoma mankamentami, które ściśle dotyczyły problemów z animacją Male Demon Huntera. To tylko kwestia czasu kiedy w końcu jego wizerunek pojawi się na oficjalnej stronie Diablo3.com.
 • Twitter - Demon Hunter, runy
  Dodano: 26 stycznia 2011
  komentarzy: 38
  Niestety nie zobaczymy męskiej wersji Demon Huntera w styczniu, gdyż nie wszystkie animacje spełniały oczekiwania developerów. Model postaci powrócił do animatorów, by Ci poprawili kilka mankamentów związanych z ruchami postaci. Ponadto na oficjalnym Twitterowym kanale Diablo III pojawił się wpis dotyczący run.
 • Twitter - umiejętność Witch Doctora - Gargantuan
  Dodano: 25 stycznia 2011
  komentarzy: 14
  Kilka chwil temu oficjalny kanał Diablo III na Twitterze powrócił do życia po weekendowej przerwie. Tym razem jeden z fanów zapytał się, czy będziemy mieć okazję ujrzenia w niedługim czasie efektu umiejętności Witch Doctora - Gargantuan. Zapewne zapytacie, co to w ogóle za zdolność...
 • Twitter - Demon Hunter, kapliczki, akt trzeci
  Dodano: 21 stycznia 2011
  komentarzy: 21
  Kolejny dzień przynosi nam nowe wieści z Twittera. Tym razem pojawiły się tam pytania dotyczące nowej umiejętności Demon Huntera jaką jest Wartownik. Dowiedzieliśmy się również że Blizzard podczas zeszłorocznego BlizzConu przedstawił nam krótki fragment trzeciego aktu, i zapewne do oficjalnego wydania gry przyjdzie nam jeszcze zobaczyć kilka innych fragmentów z tego właśnie miejsca.
 • Twitter - barwniki, klejnoty i kamienie szlachetne
  Dodano: 19 stycznia 2011
  komentarzy: 6
  Oficjalny kanał na Twitterze doczekał się ponownej aktualizacji. Tym razem zadano tam kilka ciekawych pytań, które dotyczą barwników, oraz kamieni szlachetnych. Pojawiły się tam również ironiczne pytania, jakie nie wnoszą nic nowego do tematu trzeciej odsłony Diablo.
 • Twitter -wysyp informacji o Diablo III!
  Dodano: 14 stycznia 2011
  komentarzy: 26
  Istny wysyp informacji o trzeciej odsłonie Diablo pojawił się dziś na Twitterze. Tematy jakie były poruszane dotyczą między innymi męskiej wersji Demon Huntera, wspólnych skrzyń, run, oraz phasingu. Jak możemy zauważyć, Blizzard coraz chętniej dzieli się całkowicie nowymi informacjami z wyczekującymi fanami. Może to jedynie świadczyć o szybkim tempie prac nad Diablo III.
 • Twitter - Demon Hunter i nowe zabawki
  Dodano: 7 stycznia 2011
  komentarzy: 10
  Kolejny dzień przynosi nam nową informację na temat postępów prac nad Diablo III. Tym razem na Twitterze pojawił się wpis dotyczący ogłoszonej podczas BlizzConu 2010 klasy Demon Huntera. Oczywiście nie zdradzono nam szczegółów nowości jakie wprowadzone zostały do owej klasy, wiemy jednak że Demon Hunter doczekał się kilku nowych zabawek.
 • Twitter - Fetish Army, kolejny skill gotowy wraz z runami
  Dodano: 6 stycznia 2011
  komentarzy: 6
  Blizzard powoli dopieszcza wszystkie umiejętności poszczególnych klas postaci w Diablo III. Wczoraj dowiedzieliśmy się o tym, iż skill Wizarda - Charged Bolt jest już niemal ukończony, natomiast dzisiaj, Twitter przynosi nam kolejne wieści na temat zdolności Witch Doctora.
 • Blizzard nie ujawnił wszystkich systemów z Diablo III
  Dodano: 4 stycznia 2011
  komentarzy: 21
  Kilka godzin temu, jeden z fanów Diablo III zadał interesujące pytanie na oficjalnym Twitterowym kanale gry. Jak do tej pory developerzy ujawnili kilka całkowicie nowych systemów jakie zaimplementowane zostały do najnowszej odsłony Diablo.
 • Twitter - Battle.net, rodzaje obrażeń w Diablo III
  Dodano: 2 grudnia 2010
  komentarzy: 39
  Kolejny dzień przynosi nam nowe wpisy o trzeciej odsłonie Diablo, jakie pojawiły się na Twitterze. Na próżno jest jednak szukać istotnych wiadomości o samej grze (zgodnie z tradycją). Więcej informacji w rozwinięciu...
 • Twitter - rozgrywka PvP w Diablo III
  Dodano: 30 listopada 2010
  komentarzy: 23
  Po kilku dniach ciszy w mrocznym świecie Diablo, na Twitterze pojawiło się kilka informacji ściśle nawiązujących do rozgrywki PvP. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy tłumaczenia pytań i odpowiedzi, które dotyczyły tej właśnie kwestii.
  Tagi: PvP, twitter
 • Twitter - czy łuki zostały usunięte z Diablo III?
  Dodano: 22 listopada 2010
  komentarzy: 17
  Do tej pory nie zaprezentowano nam żadnej klasy, która unicestwiałaby przeciwników z łuku, a przecież była to podstawowa broń walecznych Amazonek pochodzących z wysp na Bliźniaczych Morzach. Nawet nowa klasa Demon Hunter, której prezentacja odbyła się podczas tegorocznego BlizzConu nie siała zniszczenia z owej broni.
 • Twitter - DirectX, Areny, klejnoty, talizmany
  Dodano: 21 listopada 2010
  komentarzy: 32
  Kolejna faza Q&A jakie pojawiły się ostatnimi dniami na Twitterze. Tym razem znalazły się tam pytania dotyczace bibliotek DirectX, klejnotów, Aren, a także talizmanów. Zapraszamy do tłumaczenia najciekawszych z nich.
 • Twitter - przyzwane demony, talizmany i wiele więcej!
  Dodano: 17 listopada 2010
  komentarzy: 20
  Przedstawiamy kilka interesujących pytań i odpowiedzi, jakie powiły się ostatnimi dniami na Twitterze. Dowiedzieć się z nich możecie między innymi o tym, czy będziemy mieć jakikolwiek wpływ na przyzwane demony, czy talizmany zabierają tylko jeden slot w ekwipunku, oraz czy pozostawiono funkcjonalność klawisza ALT. Zapraszamy!
 • Blue posty - zestawy przedmiotów, Twitter
  Dodano: 12 listopada 2010
  komentarzy: 10
  Dzisiejszego dnia, Community Manager Bashiok wyjaśnił w kilku zdaniach ogólne założenia jakie związane są z zestawami przedmiotów w Diablo III. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji od developerów na temat tego elementu gry. Bashiok wyjaśnia iż „sety” zostały już zaimplementowane i wszystko działa bardzo poprawnie.
 • Zapowiedź przedmiotów - Female Barbarian!
  Dodano: 7 października 2010
  komentarzy: 26
  Dzisiejszego dnia Blizzard Entertainment przedstawił kolejną wizualizację przedmiotów na Twitterze oraz Facebooku. Tym razem zaprezentowano nam zestaw dla Female Barbarian, który zobaczyć możecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Zapowiedź przedmiotów - Female Wizard!
  Dodano: 5 października 2010
  komentarzy: 33
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy Blizzard Entertainment na Twitterze, oraz Facebooku, przyszła pora na prezentację nowego zestawu przedmiotów dla kolejnej klasy postaci. Tym razem przedstawiono nam jeden z kompletnych setów dla Female Wizarda!
 • Zapowiedź przedmiotów - Witch Doctor!
  Dodano: 30 września 2010
  komentarzy: 56
  Dosłownie godzinę temu, zarówno profil Diablo III na Twitterze, jak i Facebooku został zaktualizowany o bardzo interesującą wiadomość, która dotyczy przedmiotów dostępnych dla dotychczas ogłoszonych klas postaci. Blizzard postanowił zrobić nam niespodziankę ukazując wizualizację itemów, które dostępne będą w trzeciej odsłonie Diablo. Na pierwszy rzut poleciał Witch Doctor i jego "plemienny set". Poniżej przedstawiamy oficjalną notkę prasową, jaką znaleźć możemy na Facebooku!
 • Twitter - zbroje, umiejętności, BlizzCon, Diablo II
  Dodano: 17 września 2010
  komentarzy: 68
  Pora na podsumowanie kilku najważniejszych wpisów jakie pojawiły się w tym tygodniu na Twitterze. Tym razem dowiedzieliśmy się o postępie prac nad zestawami zbroi dla poszczególnych klas postaci, oraz przygotowaniach do zbliżającego się wielkimi krokami BlizzConu 2010. Zbiór kilku wybranych wpisów znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Twitter - Magic Find, Artisans & Diablo vs. Darth Vader
  Dodano: 13 września 2010
  komentarzy: 13
  Doczekaliśmy się ponownej aktualizacji kanału Diablo III na Twitterze. Pracownicy firmy Blizzard Entertainment wypowiedzieli się o zagadnieniu związanym z Magic Find oraz omawianych m.in. w czasie tegorocznego GamesComu - Artisans. Zapraszamy do rozwinięcia wiadomości w celu uzyskania większej ilości informacji.
 • Twitter - runy, umiejętności
  Dodano: 9 września 2010
  komentarzy: 20
  Oficjalny kanał Diablo III na Twitterze został wzbogacony o dwa interesujące wpisy, które nawiązują do systemu run, oraz ich działania w umiejętnościach. Jak można wywnioskować z informacji które zostały tam zamieszczone, zespół developerski jest ogromnie podekscytowany nowymi i ciągle ulepszanymi elementami trzeciej odsłony Diablo.
 • Jay Wilson o postępach prac nad Diablo III
  Dodano: 2 września 2010
  komentarzy: 46
  Redaktorzy serwisu IGN, przeprowadzili wywiad z głównym projektantem gry Jayem Wilsonem, który wypowiedział się na temat postępów prac nad Diablo III. Jak się okazuje, gra tworzona jest w zaskakująco dobrym tempie, chociaż nie wszystko jest ostatecznie przygotowane i wdrożone. Team developerski skupia się aktualnie na szlifowaniu niektórych elementów produkcji, co utwierdzać nas może w przekonaniu, że beta testy długo wyczekiwanej gry Blizzarda, zbliżają się wielkimi krokami.
 • Wybrane informacje o Diablo III z Twittera vol.2
  Dodano: 22 lipca 2010
  komentarzy: 20
  Po raz kolejny zebraliśmy dla Was kilka najistotniejszych wpisów z Twittera, które dotyczą trzeciej odsłony Diablo. Odnosimy wrażenie że pracownicy firmy Blizzard Entertainment zaczynają coraz bardziej preferować wypowiedzi na portalach społecznościowych, niż na oficjalnych forach.
 • Wybrane informacje o Diablo III z Twittera
  Dodano: 9 lipca 2010
  komentarzy: 15
  Przez kilka ostatnich dni, profil gier spod znaku Diablo na Twitterze był jedynym miejscem, gdzie pracownicy firmy Blizzard Entertainment dzielili się z fanami mniej lub bardziej istotnymi informacjami na temat postępu prac nad Diablo III. Niestety, większa część wiadomości jakie mogliśmy tam znaleźć niczego konkretnego nie zdradzała...
 • Imponujący fanart z Diablo III
  Dodano: 13 maja 2010
  komentarzy: 15
  Mroczny kanał Diablo 3 na Twitterze powoli wraca do życia, czego efektem może być ciekawy wpis nawiązujący do fanowskiego artworka z trzeciej odsłony Diablo. Trzeba przyznać że niejaki pixelcharlie stworzył coś naprawdę imponującego i wartego uwagi. Artowrk nad jakim pracował obrazuje cztery dotychczas ogłoszone klasy postaci oraz Pana Grozy we własnej osobie.
 • Kobieta-mnich już niedługo!
  Dodano: 28 stycznia 2010
  komentarzy: 12
  Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej prezentacji kobiecej wersji Monka. Być może zbiegnie się to z nadchodzącym wielkimi krokami Blizzcastem? Blizzard zapowiedział już, że będzie on zawierał osobny segment, dedykowany Diablo 3. W tak zwanym międzyczasie Bashiok, aby podbudować napięcie, zaprosił fanów do małego konkursu.
 • Nadchodzi nowy BlizzCast!
  Dodano: 9 stycznia 2010
  komentarzy: 30
  Kolejny BlizzCast już w drodze, i jak wszystkie znaki na niebie wskazują, będzie on w dużej mierze poświęcony trzeciej odsłonie Diablo. Wczorajszego dnia zarówno na Facebooku jak i Twitterze, fani zostali poinformowani o możliwości zadawania pytań do developerów, którzy spośród dużej ich puli, wybiorą trzy najciekawsze. Być może w końcu dowiemy się więcej o systemach jakie zaimplementowane zostały do klasy Monka oraz Wizarda...
 • Kilka informacji z Twittera
  Dodano: 3 grudnia 2009
  komentarzy: 9
  Przedstawiamy kilka informacji z Twittera, jakie pojawiły się na oficjalnym kanale firmy Blizzard Entertainment odnośnie trzeciej odsłony Diablo. Zapraszamy!
  Tagi: twitter
 • Co słychać na Twitterze (o Diablo 3 oczywiście)
  Dodano: 6 października 2009
  komentarzy: 9
  Twitter, kolejny portal społecznościowy, na którego punkcie oszalał świat, z pewnością wzbudza spore kontrowersje. Jedni go kochają, a drudzy nie widzą w nim nic szczególnego, jedynie modę, która szybko przeminie. Blizzard ostatnio stara się odmłodzić i unowocześnić swój wizerunek. Nowa odsłona strony, kanał na youtube, konto na Twitterze - wygląda na to, że pracownicy Blizzarda wzięli sobie do serca chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom fanów.
 • Diablo, StarCraft i WarCraft na Twitterze
  Dodano: 14 sierpnia 2009
  komentarzy: 13
  Niestety nie przepadam za Twitterem, ale w USA jest hitem (choć nie wiem czemu) i wiele firm zaczyna z niego korzystać by dzielić się krótkimi informacjami z fanami. Tak samo jest z Blizzardem, który za kilka dni uruchomi kanały informacyjne właśnie na tej platformie.
  Tagi: twitter