• Na nudę w sanktuarium polecamy artworki i tygodniówkę Ajantisa!
  Dodano: 20 marca 2013
  komentarzy: 19
  To nie pierwszy raz, kiedy sanktuarium zapada w zimowy sen, by ponownie obudzić się po wydaniu kolejnej aktualizacji. Z niecierpliwością wyczekujemy odpowiedzi na pytania deweloperów, jednak nim zostaną nam udostępnione, zachęcamy do zapoznania się z epickim artworkami, których autorem jest TamplierPainter.
 • Jean-Baptiste Monge przedstawia ilustracje z Księgi Caina
  Dodano: 30 marca 2012
  komentarzy: 37
  Jean-Baptiste Monge jeden z artystów pracujących nad grafikami do Księgi Caina, podzielił się z fanami artworkami wzbogacającymi niezwykłe wydanie książki traktującej o mrocznym sanktuarium.
 • Grafiki obrazujące etapy powstawania Azmodana i Diablo
  Dodano: 27 marca 2012
  komentarzy: 147
  Otrzymaliśmy dzisiaj od firmy Blizzard Entertainment paczkę screenów, które obrazują zestawy przedmiotów dla poszczególnych klas postaci oraz kilka artworków prezentujących etapy powstawania Azmodana i Diablo.
 • Nowy Artwork Azmodana
  Dodano: 26 października 2011
  komentarzy: 66
  Jeden z artystów firmy Blizzard Entertainment zamieścił na swoim profilu deviantART kilka grafik pochodzących z BlizzConu 2011. Znajdziemy tam niezwykłe obrazy z trzech uniwersów Zamieci - Diablo, StarCraft, WarCraft. Na uwagę fanów trzeciej odsłony Diablo zasługuje świetny artwork samego Azmodana wraz ze swoją armią demonów z piekła rodem.
 • Facebook - media update
  Dodano: 24 marca 2011
  komentarzy: 14
  Zbliżamy się powoli do osiągnięcia 725,000 osób, jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku! Redakcja naszego serwisu już teraz prezentuje Wam drodzy czytelnicy nowego screena, oraz jeden całkowicie nowy artwork z trzeciej odsłony Diablo! Zachęcamy do komentowania nowego obrazka koncepcyjnego!
 • Facebook - media update, Diablo III rozgromi WoW?
  Dodano: 21 marca 2011
  komentarzy: 11
  Oficjalny kanał Diablo III na Facebooku przekroczył już magiczne 700,000 osób, które polubiły mroczną tablicę. Tym razem udostępniony artwork obrazuje jedną z bestii sanktuarium. Dodatkowo przedstawiono nam nowego screena z aren PvP, jakie zaprezentowano podczas zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - media update
  Dodano: 17 marca 2011
  komentarzy: 16
  Na oficjalnym Facebookowym kanale Diablo III pojawił się kolejny nowy artwork. Tym razem obrazek przedstawia grafikę koncepcyjną umiejętności Hydra, która znajdzie się w drzewku skilli Wizarda. Artwork autorstwa Petera Lee znajdziecie poniżej.
 • Facebook - nowy screen i artowrk
  Dodano: 15 lutego 2011
  komentarzy: 43
  Do Facebookowego kanału Diablo III dołączyło kolejne 25.000 osób, co zgodnie z obietnicą Bashioka przełożyło się na wydanie nowego zrzutu z ekranu, oraz obrazka koncepcyjnego jaki obrazuje proces projektowania umiejętności Witch Doctora - Firebomb!
 • Dwa screeny, oraz art w nagrodę na Facebooku!
  Dodano: 9 lutego 2011
  komentarzy: 58
  Wczorajszego dnia obiecano nam nowe screeny, oraz arty za każde 25.000 osób jakie dodały oficjalny kanał Diablo III na Facebooku do ulubionych, a już dziś otrzymaliśmy dwa screeny i jednego nowego arta. Niestety Blizzard lubi pokazywać po kilka razy wizualizacje tych samych lokacji, dlatego też i w tym przypadku nie uświadczymy żadnych nowości.
 • Uaktualnienie galerii grafiki koncepcyjnej Blizzard
  Dodano: 7 września 2010
  komentarzy: 25
  Kilka dnia temu oficjalny zbiór grafik koncepcyjnych firmy Blizzard Entertainment doczekał się kolejnej aktualizacji. Tym razem, nie z WarCraft'a, nie StarCraft'a, a właśnie z uniwersum Diablo pojawiły się dwa artworki. Niestety, są to stare obrazki, jakie znaleźć mogliśmy na Facebookowym profilu Diablo, a także stronie internetowej artystów Zamieci - Sonsofthestorm.com.
 • Zdjęcia artworków z muzeum firmy Blizzard
  Dodano: 15 czerwca 2010
  komentarzy: 21
  W sieci pojawiła się interesująca galeria zdjęć artworków, które zrobione zostały przez redaktorów serwisu GuiasWoW, będących uczestnikami wypadu do siedziby firmy Blizzard Entertainment. Zdjęcia udostępnione zostały jednak na łamach fanowskiego portalu diablo3-esp.com. Niestety, fotografie są kiepskiej jakości, jednak obrazują ciekawe bestie takie jak Sand Golem, oraz obszary z trzeciej odsłony Diablo.
 • Tristram Tunnels by Darkcrusader - polecamy!
  Dodano: 26 maja 2010
  komentarzy: 12
  Mało się dzieje ostatnimi dniami (czy nawet miesiącami) w mrocznym świecie Diablo III. Konkretnych wiadomości jak na lekarstwo, jednak w sieci pojawiła się naprawdę odjazdowa praca niejakiego Darkcrusader'a, który przygotował szałowe odwzorowanie oficjalnego artworka, autorstwa Victor'a Lee, pracownika firmy Blizzard Entertainment.
 • Nowe oficjalne artworki z Diablo III
  Dodano: 12 maja 2010
  komentarzy: 18
  Niespełna trzy godziny temu oficjalny kanał Diablo 3 na Facebooku został zaktualizowany o pokaźną liczbę artworków wszystkich dotychczas ogłoszonych klas postaci. Wśród starych obrazów dostrzec możemy kilka całkowicie nowych, obrazujących poszczególne klasy postaci oraz obszary pochodzące z trzeciej odsłony Diablo. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do działu Diablo III - Classes oraz Diablo III - Environments.
 • Nowe fanowskie artworki z Diablo 3!
  Dodano: 30 marca 2010
  komentarzy: 6
  Dzisiejszego dnia oficjalna sekcja fanowskich artworków została ponownie zaktualizowana. Tym razem firma Blizzard Entertainment wybrała aż trzy prace, które zasługiwały na pokazanie szerszej publice oraz fanom serii Diablo. Zapraszamy do oglądania!
 • Female Witch Doctor już jest!
  Dodano: 23 marca 2010
  komentarzy: 24
  Nastała wiekopomna chwila... Dzisiejszego dnia developerzy Diablo 3, zaktualizowali oficjalną stronę poświęconą jednej z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów. Naszym oczom ukazała się żeńska wersja Witch Doctora, która według naszej opinii prezentuje się wystrzałowo! Jak słusznie zauważył mój redakcyjny kolega - Grzegorz "Sigmar" Sadziński, nie jest to kolejna sex bomba. Postać ta przypomina kobietę plemienną z charakterystycznymi dla takich kultur cechami.
 • Nowe (stare) artworki ze świata Diablo 3
  Dodano: 10 marca 2010
  komentarzy: 18
  Dzisiaj prezentujemy przed Wami kilka ciekawych artworków koncepcyjnych. Większość z nich pojawiała się już tu i ówdzie, były to jednak zazwyczaj jedynie średniej jakości zdjęcia, a nie pliki w wysokiej rozdzielczości. Zachęcamy do oglądania niesamowitych rysunków Wizarda, Witch Doctora i Barbarzyńcy!
 • Female Barbarian na oficjalnej stronie Diablo 3
  Dodano: 17 lutego 2010
  komentarzy: 19
  Dzisiejszego dnia oficjalna strona Diablo 3 została ponownie zaktualizowana. Zgodnie z przypuszczeniami fanów, developerzy Blizzarda postanowili dodać pozostałe wersje klas postaci do działu Character Classes. Na pierwszy rzut poleciała żeńska wersja Barbarzyńcy, która prezentuje się jak na moje oko bardzo okazale ;) Mała aktualizacja wzbogacona została nie tylko o nową animację, ale również ciekawy artwork oraz kilka screenów obrazujących klasę w akcji.
 • Aktualizacja działu Media - Artworki Mniszki!
  Dodano: 9 lutego 2010
  komentarzy: 24
  Oficjalny dział Media został zaktualizowany o dwa nowe Artworki Mniszki, wokół której ostatnimi dniami na łamach oficjalnego forum toczone były rozmowy. Według jednych, prezentowane wcześniej arty były godne uwagi, inni podchodzili do nich z lekkim dystansem, oczekując tym samym na oficjalny odzew developerów. Dzisiejszego dnia, Blizzard zaprezentował Nam dwa nowe Arty obrazujące finalną wersję Mniszki. Zapraszamy do dyskusji!
 • Artworkowa niespodzianka od redakcji diablo3.net.pl!
  Dodano: 10 września 2009
  komentarzy: 16
  Redakcja naszego portalu ma małą, a może i wielką niespodziankę dla użytkowników naszego serwisu! A co, nie tylko zachodnie serwisy mają fajne exclusive materiały! Podczas tegorocznego GamesComu otrzymaliśmy od Blizza Goodie Bagi, a w nich znajdował się ciekawy kalendarz, w którym dostrzegłem dwa jeszcze to nie publikowane nigdzie artworki! Jeden z nich przedstawia Barbarzyńcę, kolejny natomiast Katedrę - czuć niesamowity klimacik!
  Tagi: artworki
 • Nowe artworki
  Dodano: 22 sierpnia 2009
  komentarzy: 8
  Chłopaki już trochę ochłonęli po wczorajszym evencie Blizzarda i wracają do Polski. Ale to nie znaczy, że nic nowego się nie pojawi na serwisie - redakcja cały czas działa i wrzuca nowe rzeczy. Tym razem mamy dla was kolekcję nowych artworków z gry.
 • Artwork Trailer
  Dodano: 11 maja 2009
  komentarzy: 0
  Tagi: artworki