• Rzut okiem na betę Reaper of Souls
  Dodano: 20 listopada 2013
  komentarzy: 36
  Dzięki uprzejmości firmy Blizzard Entertainment, otrzymaliśmy jeden klucz do zamkniętej bety Reaper of Souls.
 • Podsumowanie informacji z BlizzCon 2013
  Dodano: 12 listopada 2013
  komentarzy: 69
  BlizzCon 2013 już z nami, dla tych, którzy nie mieli okazji by śledzić konwent na bieżąco, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie najważniejszych informacji z Diablo III Reaper of Souls.
 • Beta Patch 6 - screeny oraz blue posty! AKTUALIZACJA!
  Dodano: 20 listopada 2011
  komentarzy: 168
  Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli Blizzarda Diablo III doczekało się swojego 6 już patcha. Zgodnie z zapowiedzią wprowadził on kilka nowych elementów - m.in. osiągnięcia i ekran postaci. Jak wyglądają wspomniane nowinki? Zobaczycie w rozwinięciu newsa. Zapraszamy też do zapoznania się z kilkoma wypowiedziami starego, dobrego Bashioka oraz znalezionymi w sieci ekranami ładowania dla aktów II-IV.
 • Beta na horyzoncie? Screenshoty i film!
  Dodano: 2 września 2011
  komentarzy: 48
  W internecie pojawiła się seria screenshotów oraz filmik prezentujący ekran wyboru postaci. Wszystko to od osoby, która rzekomo ma dostęp do bety Diablo 3! Materiały wyglądają na w 100% autentyczne, co wywołuje zasadnicze pytanie - czyżby beta była bliżej niż nam się wydaje? Zapraszam do zapoznania się z nowymi materiałami!
 • Jak wyglądają wnętrza tawern w Diablo III?
  Dodano: 11 sierpnia 2011
  komentarzy: 57
  Na forum portalu diablo.incgamers.com, jeden z użytkowników zamieścił ciekawe zdjęcie prezentujące wnętrze tawerny. Foto nie jest najlepszej jakości i pochodzi z filmu publikowanego przez serwis IGN, jednak obrazuje nowy element contentu w trzeciej odsłonie Diablo. Na zdjęciu dostrzec możemy kilka postaci NPC, Wizarda oraz Leah stojących w centralnej części zrzutu. Jak widać wnętrza budynków są bardzo bogato udekorowane i wyglądają naprawdę ciekawie.
 • Facebook - media update
  Dodano: 24 marca 2011
  komentarzy: 14
  Zbliżamy się powoli do osiągnięcia 725,000 osób, jakie polubiły oficjalny kanał Diablo III na Facebooku! Redakcja naszego serwisu już teraz prezentuje Wam drodzy czytelnicy nowego screena, oraz jeden całkowicie nowy artwork z trzeciej odsłony Diablo! Zachęcamy do komentowania nowego obrazka koncepcyjnego!
 • Facebook - media update, Diablo III rozgromi WoW?
  Dodano: 21 marca 2011
  komentarzy: 11
  Oficjalny kanał Diablo III na Facebooku przekroczył już magiczne 700,000 osób, które polubiły mroczną tablicę. Tym razem udostępniony artwork obrazuje jedną z bestii sanktuarium. Dodatkowo przedstawiono nam nowego screena z aren PvP, jakie zaprezentowano podczas zeszłorocznego BlizzConu.
 • Facebook - nowy screenshot!
  Dodano: 24 lutego 2011
  komentarzy: 37
  Oficjalny kanał Diablo III na Facebooku został ponownie zaktualizowany. Tym razem przedstawiono nam screena obrazującego żeńską wersję Monka przerywającą mroczny rytuał.
 • Męska wersja Demon Huntera już na Diablo3.com!
  Dodano: 23 lutego 2011
  komentarzy: 50
  Po długich tygodniach oczekiwania męska wersja Demon Huntera trafiła na oficjalną stronę trzeciej odsłony Diablo. Trójwymiarowy model postaci wygląda bardzo ciekawie, i mamy nadzieję że developerzy w końcu są zadowoleni z pracy animatorów, którzy zmuszeni byli poprawić ruchy owej klasy. Z tej również okazji do oficjalnej galerii wpadło aż dziewięć nowych screenów, prezentujących klasę w akcji.
 • Facebook - nowy screen i artowrk
  Dodano: 15 lutego 2011
  komentarzy: 43
  Do Facebookowego kanału Diablo III dołączyło kolejne 25.000 osób, co zgodnie z obietnicą Bashioka przełożyło się na wydanie nowego zrzutu z ekranu, oraz obrazka koncepcyjnego jaki obrazuje proces projektowania umiejętności Witch Doctora - Firebomb!
 • Dwa screeny, oraz art w nagrodę na Facebooku!
  Dodano: 9 lutego 2011
  komentarzy: 58
  Wczorajszego dnia obiecano nam nowe screeny, oraz arty za każde 25.000 osób jakie dodały oficjalny kanał Diablo III na Facebooku do ulubionych, a już dziś otrzymaliśmy dwa screeny i jednego nowego arta. Niestety Blizzard lubi pokazywać po kilka razy wizualizacje tych samych lokacji, dlatego też i w tym przypadku nie uświadczymy żadnych nowości.
 • Blue posty - lokacja startowa, okienko ekwipunku
  Dodano: 29 października 2010
  komentarzy: 57
  Na oficjalnym forum trzeciej odsłony Diablo, pojawiło się pytanie na temat jednego ze screenów jakie znalazły się w galerii na stronie Diablo3.com. Jak się bowiem okazuje, jest to zrzut z ekranu lokacji startowej pierwszego dema gry. Obszar ten został już mocno zmodyfikowany, jednak cechy charakterystyczne, takie jak brama wejściowa do Tristram, ciągle się tam znajdują.
 • Nowe screeny z Diablo III - crafting
  Dodano: 18 sierpnia 2010
  komentarzy: 64
  Przedstawiamy w wysokiej rozdzielczości nowe screeny z trzeciej odsłony Diablo. Znajdziecie na nich najciekawsze elementy związane z craftingiem i karawanami. Ponadto dostrzec na nich możemy nowy "resource" system Barbariana, pomarańczową kulę zastępującą manę w niniejszej klasie.
 • Mapy z Diablo 3 by Etherealunity
  Dodano: 2 kwietnia 2010
  komentarzy: 11
  Niejaki Etherealunity przedstawił na oficjalnym forum dwie mapy z trzeciej części Diablo, które udało mu się złożyć z dotychczas zaprezentowanych screenów pochodzących z gry. Muszę powiedzieć że to co udało mu się osiągnąć poprzez nakładanie na siebie kolejnych warstw zrzutów z ekranu, prezentuje się po prostu rewelacyjnie! Również i Bashiok, Community Manager wyraził swój wielki podziw na forum poświęconym Diablo 3.
 • Female Witch Doctor już jest!
  Dodano: 23 marca 2010
  komentarzy: 24
  Nastała wiekopomna chwila... Dzisiejszego dnia developerzy Diablo 3, zaktualizowali oficjalną stronę poświęconą jednej z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów. Naszym oczom ukazała się żeńska wersja Witch Doctora, która według naszej opinii prezentuje się wystrzałowo! Jak słusznie zauważył mój redakcyjny kolega - Grzegorz "Sigmar" Sadziński, nie jest to kolejna sex bomba. Postać ta przypomina kobietę plemienną z charakterystycznymi dla takich kultur cechami.
 • Female Barbarian na oficjalnej stronie Diablo 3
  Dodano: 17 lutego 2010
  komentarzy: 19
  Dzisiejszego dnia oficjalna strona Diablo 3 została ponownie zaktualizowana. Zgodnie z przypuszczeniami fanów, developerzy Blizzarda postanowili dodać pozostałe wersje klas postaci do działu Character Classes. Na pierwszy rzut poleciała żeńska wersja Barbarzyńcy, która prezentuje się jak na moje oko bardzo okazale ;) Mała aktualizacja wzbogacona została nie tylko o nową animację, ale również ciekawy artwork oraz kilka screenów obrazujących klasę w akcji.
 • Nowe screeny na oficjalnej stronie Diablo 3!
  Dodano: 1 lutego 2010
  komentarzy: 9
  W końcu, po długim oczekiwaniu i ciszy jaka zapanowała na oficjalnej stronie Diablo 3 mamy aktualizację galerii! Od razu jednak rozwiewamy ogromną radość gdyż zaprezentowane obrazki nie ujawniają nowych szczegółów z trzeciej odsłony Diablo. Są to kolejne zrzuty z przedstawionego podczas BlizzConu 2009 i Gamescomu obszaru pustyni, oraz podziemi. Tymczasem nie przedłużając, zapraszamy wszystkich Diablomaniaków do naszej galerii!
 • Nowe screeny w naszej galerii!
  Dodano: 29 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Dział screenów na oficjalnej stronie Diablo3.com został zaktualizowany o całkowicie nowe zrzuty z ekranu, prezentujące obszar jaki poznaliśmy podczas tegorocznego Gamescom oraz BlizzCon 2009. Na obrazkach możemy dostrzec skille Monka takie jak Seven Sided Strike, szarżującego Barbariana oraz inne ciekawe ujęcia z trzeciej odsłony Diablo. Gdzie się jednak podział Witch Doctor oraz Wizard?
 • Nowe screeny prosto z Gamescom!
  Dodano: 21 sierpnia 2009
  komentarzy: 22
  Dzisiejszego dnia w końcu udało się nam uzyskać dostęp do FTP prasowego firmy Blizzard Entertainment. W dziale poświęconym Diablo 3 znaleźliśmy sześć całkowicie nowych screenów! Już teraz możecie obejrzeć najnowsze obrazki w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy! Niestety, kolejka do Diablo 3 od samego otwarcia targów jest gigantyczna i trzeba czekać niemal 5 godzin by w końcu zasiąść za sterami trzeciej odsłony Diablo.