• Zbiór wywiadów z twórcami Diablo III - AKTUALIZACJA
  Dodano: 26 sierpnia 2013
  komentarzy: 102
  Tegoroczny gamescom to nie tylko wielkie zapowiedzi ze strony Niebieskich, ale również liczne wywiady, które powoli zaczynają ukazywać się w sieci.
 • Gotowi na wielką zapowiedź Blizzarda? AKTUALIZACJA
  Dodano: 21 sierpnia 2013
  komentarzy: 84
  Lylirra opublikowała kolejne fotki ze stanowiska Diablo III na targach gamescom w Kolonii.
  Tagi: Gamescom
 • Przygotowania do gamescom ruszyły pełną parą, reklama tv
  Dodano: 20 sierpnia 2013
  komentarzy: 36
  Blizzard solidnie przygotowuje się do tegorocznych targów gamescom w Kolonii. Za pośrednictwem Twittera, Lylirra podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym zobaczyć możemy sekcje poświęconą trzeciej odsłonie Diablo.
 • Dodatek do Diablo III to Reaper of Souls?
  Dodano: 14 sierpnia 2013
  komentarzy: 64
  Tak jak informowaliśmy jakiś czas temu, w czasie tegorocznego gamescomu Blizzard zapowie coś, co będzie powiązane z Diablo III i coraz więcej znaków wskazuje na to, że będzie to dodatek! Dziś na oficjalnej stronie gry pojawiła się sekcja, która zaczyna kampanię marketingową związaną z nadchodzącą zapowiedzią.
 • Zapowiedź czegoś wielkiego na tegorocznych targach gamescom!
  Dodano: 1 sierpnia 2013
  komentarzy: 39
  Tegoroczny gamescom już za kilka tygodni. Targi w Kolonii to świetne miejsce na wielkie i nieoczekiwane zapowiedzi. Czy tym razem Blizzard zaskoczy fanów Diablo czymś naprawdę wielkim?
 • Przegląd wywiadów i artykułów z sierpnia - część II
  Dodano: 1 września 2011
  komentarzy: 112
  Lipcowa konferencja oraz Gamescom dostarczyły nam mnóstwo nowych informacji na temat Diablo III. Ilość materiału była tak duża, iż musieliśmy rozbić niniejsze podsumowanie na dwie oddzielne części. Tym razem zapraszamy was na lekturę nieco szerszych fragmentów wywiadów w języku polskim oraz do zapoznania się z materiałami wideo, których zbiór prezentujemy w poniższym artykule. Dodatkowo, podsumowujemy też ostatnią aktywność przedstawicieli Blizzarda na forum.
 • Etapy powstawania artworka Diablo III na Rudolfplatz
  Dodano: 20 sierpnia 2011
  komentarzy: 62
  Blizzard przygotował krótki filmik obrazujący etapy powstawania artworka jaki pojawił się dzień przed rozpoczęciem się targów gamescom 2011 na Rudolfplatz. Redakcja naszego portalu odwiedziła to miejsce o czym pisaliśmy we wtorek. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!
 • Gamescom 2011 - wywiad z Jayem Wilsonem
  Dodano: 18 sierpnia 2011
  komentarzy: 105
  Dzisiaj podczas trwania targów gamescom 2011 mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Jayem Wilsonem, który odpowiedział na kilka wcześniej przygotowanych przez nas pytań. Z góry chcielibyśmy zaznaczyć, że czas jaki został nam oddany był ściśle określony, i nie mogliśmy zadać wszystkich pytań jakie użytkownicy naszego portalu tematycznego wypisali na forum.
 • Relacja z targów gamescom 2011 - dzień 1
  Dodano: 17 sierpnia 2011
  komentarzy: 123
  Redakcja portalu diablo3.net.pl miała dzisiaj okazję uczestniczyć w zamkniętej konferencji firmy Blizzard Entertainment gdzie przedstawiono nowe informacje na temat trzeciej odsłony Diablo. Zanim przejdziemy do pełnego tłumaczenia wypowiedzi pracowników firmy Blizzard Entertainment, chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami na temat wersji demonstracyjnej Diablo III, którą zaprezentowano podczas dnia prasowego na gamescom 2011.
 • Skrót gorących informacji z konferencji prasowej
  Dodano: 17 sierpnia 2011
  komentarzy: 38
  Poniżej przedstawiamy informacje, które zostały ujawnione w czasie konferencji Blizzard Entertainment na gamescom 2011.
  Tagi: Gamescom
 • Brama do Płonących Piekieł otwarta!
  Dodano: 16 sierpnia 2011
  komentarzy: 65
  W końcu po długiej podróży redakcja portalu Battlenet Network w składzie: Krzysztof „ElemenT” Baranowski, Dominik „BeLial” Misiak, Grzegorz „Sigmar” Sadziński szczęśliwie dotarła do Kolonii. Tak szybko jak to było możliwe udaliśmy się na wspomniany we wcześniejszym newsie Rudolfplatz gdzie Bramy do Płonących Piekieł zostały otwarte.
  Tagi: Gamescom
 • Zadaj pytanie deweloperom - Gamescom 2011
  Dodano: 13 sierpnia 2011
  komentarzy: 83
  Redakcja naszego portalu tematycznego uczestniczyć będzie w tegorocznych targach Gamescom jakie odbywają się w Kolonii w dniach 17-21 sierpnia bieżącego roku. Jak już wspominaliśmy we wcześniejszym newsie, event ten odwiedzą między innymi deweloperzy trzeciej odsłony Diablo w składzie Jay Wilson (Game Director – Diablo III) oraz Josh Mosqueira (Lead Designer – Diablo III).
 • Brama do Płonących Piekieł otworzy się w Kolonii?
  Dodano: 12 sierpnia 2011
  komentarzy: 62
  Blizzard Entertainment na swojej stronie internetowej poświęconej targom Gamescom 2011 zamieścił tajemniczy wpis zaprzeczający, jakoby na tegorocznej imprezie w Kolonii miałaby się otworzyć Brama do Płonących Piekieł. Podana została również data i miejsce, gdzie najzwyczajniej nic się nie wydarzy, a szczególnie nic, co wiązałoby się z demoniczną inwazją.
 • Blue posty - podświetlanie przedmiotów, skille, Gamescom
  Dodano: 8 lipca 2011
  komentarzy: 40
  Bashiok na oficjalnym forum wypowiedział się na temat wyświetlania się nazw przedmiotów leżących na ziemi, które zostały wyrzucone przez zabitych przeciwników. Wątek ten poruszany był przez fanów wiele razy, jednak teraz Community Manager wyjaśnił kilka dostępnych opcji podświetlania itemów, które dostępne są w opcjach interfejsu użytkownika.
 • Blizzard potwierdza - Diablo III będzie na Gamescomie!
  Dodano: 6 lipca 2011
  komentarzy: 16
  Dzisiejsza wiadomość prasowa może podbudować na duchu wszystkich fanów trzeciej odsłony Diablo, którzy mieli zamiar wybrać się na tegoroczne targi gier komputerowych Gamescom w Kolonii. Jeszcze kilkanaście dni temu na łamach naszego serwisu internetowego przedstawialiśmy Wam inną notę prasową, jaką firma Blizzard Entertainment udostępniła na łamach stron społecznościowych StarCraft II, oraz World of WarCraft.
 • Tegoroczny Gamescom bez Diablo III?
  Dodano: 26 czerwca 2011
  komentarzy: 26
  Dwa dni temu na łamach oficjalnych stron internetowych StarCraft II, oraz World of WarCraft pojawiło się oświadczenie prasowe dotyczące obecności firmy Blizzard Entertainment na targach Gamescom 2011, które tradycyjnie mają miejsce w niemieckiej Kolonii.
 • Stanowisko Blizzarda na gamescom
  Dodano: 22 sierpnia 2010
  komentarzy: 11
  Zgodnie z obietnicą, przedstawiamy Wam tegoroczne stanowisko firmy Blizzard Entertainmanet na targach gamescom. Do dyspozycji fanów, oddane zostały dwa obszary na których prezentowano jeszcze to nie wydane gry Zamieci. Mowa tu oczywiście o trzeciej odsłonie Diablo, oraz World of WarCraft Cataclysm. Blizzard zaprezentował nam demo Diablo III z ubiegłego roku, w które mogliśmy zagrać maksymalnie 20 minut.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diablo3.net.pl!
  Dodano: 19 sierpnia 2010
  komentarzy: 84
  Dzisiejszego dnia mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z głównym projektantem gry Jayem Wilsonem. Udało się nam otrzymać odpowiedź na kilkanaście interesujących pytań, które przedstawiamy poniżej. Ujawniamy unikalne informacje z trzeciej odsłony Diablo, jakich nie znajdziecie na żadnym innym serwisie tematycznym. Redakcja serwisu Battlenet Network serdecznie zaprasza!
 • Stare demo Diablo III również na targach Gamescom
  Dodano: 13 sierpnia 2010
  komentarzy: 50
  Bashiok potwierdził na oficjalnym forum, iż na targach Gamescom nie zostanie udostępniony nowy build gry Diablo III. Blizzard postanowił bowiem pokazać stare demo z 2009, które wszyscy już znają. Oczywiście nie oznacza to że nie pojawią się żadne nowości, być może Jay Wilson zaskoczy nas czymś interesującym. Ponadto pojawiły się dodatkowe informacje o kulach życia.
 • Demo Diablo III jeszcze przed BlizzCon nie tylko w Kolonii
  Dodano: 10 sierpnia 2010
  komentarzy: 12
  W dniach 21- 22 sierpnia bieżącego roku, w Austin, w stanie Teksas odbywać się będą północnoamerykańskie finały Laddera WarCraft III, oraz World of WarCraft. Jak się okazuje, wszyscy uczestnicy będą mogli zagrać tam w jeszcze to nie wydane gry firmy Blizzard Entertainment. Mowa tu oczywiście o Diablo III oraz World of WarCraft Cataclysm, na chętnych będzie również czekać demo StarCraft II Wings of Liberty.
 • Jay Wilson na gamescom w Kolonii!
  Dodano: 7 sierpnia 2010
  komentarzy: 18
  Jak donosi niemiecki serwis PC Games, na tegorocznych targach gamescom, które odbywają się zgodnie z tradycją w Kolonii, pojawi się główny projektant gry Jay Wilson! Jak wynika z informacji jakie zamieszczone zostały na wspomnianym serwisie, podczas 30 minutowej konferencji prasowej będzie ogłoszony całkowicie nowy element gry.
 • Diablo III na targach GamesCom - potwierdzone!
  Dodano: 28 lipca 2010
  komentarzy: 6
  Bashiok potwierdził na oficjalnym forum, iż trzecia część Diablo pojawi się na targach GamesCom, które odbędą się w Kolonii. Nie było do końca jasne, czy faktycznie demo gry będzie dostępne na tegorocznej imprezie, a jeżeli tak, to czy pojawi się nowy build. Konkretnej odpowiedzi niestety nie otrzymaliśmy, jednak Bashiok oznajmił, iż "powinniśmy udać się na GamesCom".
 • Blizzard oficjalnie na targach GamesCom 2010!
  Dodano: 21 lipca 2010
  komentarzy: 19
  Dosłownie kilka chwil temu Vaneras, Community Manager firmy Blizzard Entertainment poinformował na oficjalnym forum, iż Zamieć zaszczyci swoją obecnością targi GamesCom! Oznacza to, że firma zaprezentuje tam nadchodzące tytuły, takie jak Diablo III oraz World of WarCraft Cataclysm! Oczywiście redakcja naszego portalu wybiera się na ten wspaniały event, by zebrać te najważniejsze dla fanów serii Diablo informacje.
 • O systemie Furii Barbarzyńcy
  Dodano: 8 stycznia 2010
  komentarzy: 10
  Barbarzyńca i jego Furia wracają na oficjalne forum firmy Blizzard Entertainment, a wraz z ich powrotem na usta cisną się kolejne pytania. Działania owego systemu nie będziemy przypominać gdyż znane jest już od dłuższego czasu wszystkim fanom trzeciej odsłony Diablo. Jednak jak się okazuje, nie wszyscy są przekonani co do skuteczności działania Furii. Co bowiem z graczami, którzy dopiero dołączyli do gry i rzucą się w wir walki bez załadowanych kul Furii?
 • PAX i amatorskie filmiki z dema Diablo 3
  Dodano: 8 września 2009
  komentarzy: 18
  Było to tylko kwestią czasu, kiedy pojawią się w sieci kolejne amatorskie filmiki z Diablo 3, jakie nakręcone zostały podczas odbywających się kilka dni temu targów Penny Arcade Expo 2009 (PAX). Oczywiście na targach pojawiły się stoiska Blizzarda, a w tym grywalna wersja trzeciej odsłony Diablo. Zamieć zaprezentowała identyczne demo co na BlizzConie 2009 oraz GamesComie, zatem bez nowości.
 • Gamescom, wrażenia z Diablo 3 oraz eventu Blizza!
  Dodano: 25 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Emocje towarzyszące tegorocznym imprezom BlizzCon 2009 oraz Gamescom powoli opadają. Według jednych Blizzard staną na wysokości zadania prezentując nową klasę i kolejny akt w Diablo 3, uszczęśliwił również miliony fanów World of WarCraft ogłaszając trzeci dodatek Cataclysm. Inni natomiast czują lekki niedosyt z wydanych na światło dzienne informacji.
 • Co sądzimy o Diablo 3...
  Dodano: 24 sierpnia 2009
  komentarzy: 43
  Pierwsze co przychodzi mi na myśl to znane polskie powiedzonko - "O ku!@#!@"a" - gra wgniata w fotel, a jak bym siedział na ziemi, to wgniata w ziemie. Porównując do wersji z Blizzconu 2008, w którą grałem, odniosłem wrażenie, że Diablo 3 z Gamescomu to zupełnie inna gra.
 • Nowe screeny - Monk
  Dodano: 22 sierpnia 2009
  komentarzy: 14
  Wysyp materiałów ciąg dalszy. Tym razem udało mi się dorwać 11 nowych screenów przedstawiających głównie nową klasę bohatera - Mnicha. Za godzinkę powinny pojawić się u nas także nowy trailer oraz gameplay.
 • Nowe screeny prosto z Gamescom!
  Dodano: 21 sierpnia 2009
  komentarzy: 22
  Dzisiejszego dnia w końcu udało się nam uzyskać dostęp do FTP prasowego firmy Blizzard Entertainment. W dziale poświęconym Diablo 3 znaleźliśmy sześć całkowicie nowych screenów! Już teraz możecie obejrzeć najnowsze obrazki w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy! Niestety, kolejka do Diablo 3 od samego otwarcia targów jest gigantyczna i trzeba czekać niemal 5 godzin by w końcu zasiąść za sterami trzeciej odsłony Diablo.
 • Stanowisko Blizza dzień pierwszy!
  Dodano: 20 sierpnia 2009
  komentarzy: 23
  Pierwszy oficjalny dzień Gamescom dla szerokiej publiczności trwa w najlepsze. Jak mogliśmy się spodziewać, stanowisko firmy Blizzard Entertainment oblegane jest od samego otwarcia i szczerze powiedziawszy jest chyba najbardziej klimatycznym miejscem na targach (wiem wiem, jesteśmy „obłędnie™” zakochani w tej firmie, jednak co zrobić… :)). Niestety nie jesteśmy w stanie dopchać się do Diablo 3 dzisiejszego dnia, kolejki są na tyle kolosalne, że stanie tam po prostu mija się z celem.
 • Wrażenia z gry Diablo 3 część druga!
  Dodano: 20 sierpnia 2009
  komentarzy: 15
  Serdecznie zapraszamy na drugą część relacji ze stoiska gry Diablo 3, tym razem autorstwa Grzegorza "Sigmara" Sadzińskiego. W aktualnej części sprawozdania znajdziecie sporo ciekawego info o trzech klasach postaci. Zapraszamy do relacji! HF!
 • Diablo 3 - Wrażenia z gry !
  Dodano: 19 sierpnia 2009
  komentarzy: 44
  Unikalny, prosto z hali targowej, filmik z wrażeniami z gry. Powiemy tyle - gra jest piękna! Jest dużo nowości, o których powie Wam nie kto inny jak Dominik "Belial" Misiak. Zapraszamy !
 • Jedziemy na Gamescom!
  Dodano: 13 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Dzisiejszego dnia otrzymaliśmy od firmy Blizzard Entertainment potwierdzenie zaproszenia nas na zamknięty stream z BlizzConu 2009, który będzie miał miejsce 21 Sierpnia na targach Gamescom, jakie odbędą się w Kolonii. W tym czasie zaproszeni goście jak i pracownicy Zamieci z Europy, będą się łączyć na żywo z uczestnikami BlizzConu 2009 odbywającego się w tym czasie w Stanach Zjednoczonych.
 • Blizzard na gamescom!
  Dodano: 30 lipca 2009
  komentarzy: 32
  W dniach 20-23 sierpnia w Kolonii w Niemczech odbędą się targi Gamescom - jedne z większych jak nie największe targi rozrywki elektronicznej w Europie. Blizzard Europe zapowiedziało już swoją obecność oraz potwierdzono, iż dostępne będą grywalne wersje ich najnowszych gier czyli StarCrafta 2 i Diablo 3.
 • Diablo 3 grywalne również na Gamescom?
  Dodano: 21 lipca 2009
  komentarzy: 17
  Jak widać wszystkie gwiazdki na niebie wskazują właśnie na to, że trzecia część kultowej gry Diablo będzie dostępna dla uczestników tegorocznej imprezy Gamescom, która odbyć się ma w Niemczech. W ubiegłym roku nasza redakcja miała przyjemność uczestniczyć w targach gier komputerowych - Games Convention, które miały miejsce w Lipsku. Wtedy to właśnie mieliśmy okazję testować StarCrafta 2 oraz wydany już dodatek do World of WarCraft: Wrath of The Lich King.