• Wyatt o potyczkach i domu aukcyjnym
  Dodano: 14 lutego 2013
  komentarzy: 21
  Wyatt Cheng wypowiedział się na temat problemu natychmiastowej śmierci w potyczkach, które zaimplementowane zostały do gry wraz z patchem 1.0.7.
 • Brawling - nowa nazwa zastępująca stare poczciwe duele w serii Diablo
  Dodano: 11 lutego 2013
  komentarzy: 21
  Blizzard lubi zaskakiwać graczy swoimi innowacyjnymi pomysłami. Tym razem deweloperzy postanowili zmienić nazwę "duele" na coś bardziej wyszukanego. Od patcha 1.0.7 tradycyjne potyczki będą nosić nową nazwę - brawling.
 • Możliwa redukcja obrażeń w pojedynkach, prace fanów
  Dodano: 27 stycznia 2013
  komentarzy: 10
  Deweloperzy Diablo III rozważają możliwość zredukowania obrażeń w pojedynkach. Twórcy szukają najlepszego rozwiązania, które nie wpłynie negatywnie na rozgrywkę PVE.
 • Przegląd informacji z patcha 1.0.7
  Dodano: 12 stycznia 2013
  komentarzy: 29
  Wyatt Cheng zaprezentował na oficjalnej stronie społecznościowej długo wyczekiwanego bloga na temat zmian wprowadzanych w aktualizacji 1.0.7. Patch jest wciąż w produkcji, jednak wszystkie nowości będzie można sprawdzić na przygotowywanym publicznym serwerze testowy (PTR).
 • Burza wokół rozgrywki PvP trwa w najlepsze
  Dodano: 4 stycznia 2013
  komentarzy: 66
  Po opublikowaniu bloga na temat rozgrywki PvP w Diablo III, fora dyskusyjne zostały zalane wpisami rozgoryczonych fanów, którzy nie kryli rozczarowania stanowiskiem firmy Blizzard Entertainment. Długo wyczekiwane przez wszystkich Areny nie zostały zaimplementowane do gry tak jak obiecywano.
 • Blog na temat PvP już wkrótce
  Dodano: 27 listopada 2012
  komentarzy: 36
  Jak ujawnia Jay Wilson na swoim Twitterze, wkrótce udostępniony zostanie blog na temat wyczekiwanego trybu PvP, który miał zostać dodany do Diablo III niedługo po premierze gry. Deweloperzy potrzebują jednak więcej czasu na dopracowanie Aren PvP, przez co wydanie patcha z nowym trybem nieco się opóźnia.
 • Patch 1.0.3b w drodze, Bashiok o PvP
  Dodano: 10 lipca 2012
  komentarzy: 11
  Blizzard informuje na łamach oficjalnego forum o jutrzejszej przerwie technicznej, podczas której zaimplementowana zostanie łatka oznaczona symbolem 1.0.3b. Poprawka eliminuje kilka pomniejszych błędów związanych z domem aukcyjnym, chatem oraz zawieszaniem się gry.
 • Areny PvP dostępne po premierze Diablo III
  Dodano: 10 marca 2012
  komentarzy: 290
  Szokujące informacje docierają do fanów ze strony firmy Blizzard Entertainment i deweloperów pracujących intensywnie nad dokończeniem kontynuacji jednej z najbardziej wyczekiwanych gier. Kilka godzin temu ujawniony został wpis, z którego dowiadujemy się o wstrzymaniu systemu aren gracz na gracz i dodaniu go do pełnej wersji gry po premierze.
 • Blue posty - balans PvE i PvP w Diablo III
  Dodano: 15 marca 2011
  komentarzy: 30
  Bashiok wypowiedział się w jednym z tematów na oficjalnym forum odnośnie balansowania rozgrywki PvE, oraz PvP. Podczas zeszłorocznego BlizzConu padło pytanie nawiązujące do tego, czy Blizzard ma zamiar osobno balansować te dwa tryby w trzeciej odsłonie Diablo. Do tej pory sądziliśmy że team developerski tak właśnie robi, jednak dzisiaj Community Manager wyjaśnił, iż Blizzard tego chce uniknąć.
 • 18 minutowy Gameplay z rozgrywki PvP!
  Dodano: 9 stycznia 2011
  komentarzy: 21
  W sieci pojawił się całkowicie nowy filmik z zeszłorocznego BlizzConu, który prezentuje aż 18 minut rozgrywki PvP. Nagranie jest bardzo dobrej jakości i przedstawia dynamikę Aren w Diablo III. W demie rozgrywka podzielona została na dwa etapy.
 • Twitter - rozgrywka PvP w Diablo III
  Dodano: 30 listopada 2010
  komentarzy: 23
  Po kilku dniach ciszy w mrocznym świecie Diablo, na Twitterze pojawiło się kilka informacji ściśle nawiązujących do rozgrywki PvP. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy tłumaczenia pytań i odpowiedzi, które dotyczyły tej właśnie kwestii.
  Tagi: PvP, twitter
 • Nowy dział w serwisie - Interfejs!
  Dodano: 13 listopada 2010
  komentarzy: 15
  Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego działu w naszym serwisie. Przedstawiliśmy w nim ogólny opis poszczególnych części najnowszej odsłony Interfejsu, włączając w to dolny panel z kulami, plecak, ekwipunek, oraz panel PvP.
 • Tłumaczenie panelu Diablo III - A Hero Emerges
  Dodano: 31 października 2010
  komentarzy: 79
  Z przyjemnością prezentujemy kompletne tłumaczenie panelu Diablo III - A Hero Emerges, jaki miał miejsce na tegorocznym BlizzConie. Dowiedzieć się z niego możecie między innymi, o procesach tworzenia nowej klasy Demon Hunter, która została zaprezentowana fanom Diablo III na evencie.
 • Jason Bender i Christian Lichtner przepytani!
  Dodano: 28 października 2010
  komentarzy: 38
  Wczorajszego dnia, redaktorzy serwisu VG247 opublikowali ciekawy wywiad jaki przeprowadzili podczas tegorocznego BlizzConu z developerami Diablo III. Dowiadujemy się z niego między innymi, o kilku szczegółach dotyczących rozgrywki PvP w Diablo III, wydania gry na konsolach nowej generacji, a także beta testach. Poniżej wybraliśmy kilka najciekawszych pytań i odpowiedzi, które powinny zainteresować każdego fana trzeciej odsłony Diablo.
 • Rozgrywka PvP na Arenach - prezentacja filmowa!
  Dodano: 23 października 2010
  komentarzy: 23
  W sieci pojawił się niemal 4 minutowy filmik, obrazujący walkę kilku klas postaci na Arenach. Blizzard przedstawił w nim całkiem pokaźną liczbę nowych umiejętności, oraz ogólny zarys tego, na jakiej zasadzie działać będzie rozgrywka PvP w Diablo III. Warto zwrócić również uwagę, na oręż walczących klas, nikt chyba teraz nie powie, że coś nie pasuje do Diablo.
 • Rozgrywka PvP i tekstury w Diablo 3
  Dodano: 6 maja 2010
  komentarzy: 20
  Najnowsze dzieło studia Blizzard Entertainment to nie tylko zabawa przeznaczona dla jednego gracza. Developerzy chcą stworzyć całkowicie nowy tryb dla wielu graczy, który ma się znacznie różnić od tego jaki znamy z pierwszych dwóch części gry. Zniecierpliwieni fani starają się poganiać zespół tworzący Diablo 3, jednak to firma decyduje o tym jak ich najnowsze dzieło jest tworzone.
 • O Mnichu słów kilka
  Dodano: 26 stycznia 2010
  komentarzy: 11
  Developerzy Diablo 3 aktualnie pracują nad zbalansowaniem klasy Mnicha, gdyż jak sami twierdzą, jest on na tyle potężny, że prawdopodobnie każdy rozpoczął by swoją przygodę z Diablo 3 tą klasą postaci. Jeden z fanów na oficjalnym forum, wyraził swoje zaniepokojenie niektórymi umiejętnościami Mnicha.
 • Pożegnajmy drzewka umiejętności!
  Dodano: 23 listopada 2009
  komentarzy: 40
  Nie podobały się Wam drzewka umiejętności w Diablo 3? A może były zbyt proste i podobne do World of WarCraft czy innych gier? Jeżeli tak, to możecie o nich już zapomnieć. Developerzy Diablo 3 postanowili zrezygnować z tego właśnie systemu umiejętności, który z całą pewnością był jednym z ważniejszych elementów trzeciej odsłony Diablo.
 • BlizzCast 10 już oficjalnie!
  Dodano: 11 sierpnia 2009
  komentarzy: 6
  Pojawiła się dziesiąta odsłona słynnych BlizzCastów, jakie firma Blizzard Entertainment wydaje na światło dzienne już od dłuższego czasu. Co nowego? Niestety fani serii Diablo mogą czuć się zawiedzeni, gdyż przez kilkunasto minutową relację nie przewija się ani jedno zdanie nawiązujące do Diablo 3. Za to fani gry World of WarCraft mogą czuć się nasyceni, gdyż BlizzCast 10 poświęcony został w całości patchowi 3.2.
 • Bashiok o umiejętności Horrify, oraz o Wizardzie
  Dodano: 13 lipca 2009
  komentarzy: 20
  Pewien z fanów na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego studia zapytał, czy zdolność Witch Doctor tzn. Horrify będzie działać w walce typu PvP. Oczywiście tą kwestię oraz temat Wizarda reprezentującego mężczyznę rozwiał znany nam wszystkim Community Manager - Bashiok. Dla przypomnienia dodam tylko, że w Diablo II zdolności typu Terror, Grim Ward czy właściwość przedmiotu „Trafienie Zmusza Potwora do Ucieczki” nie funkcjonowały w walkach PvP. Co Manager ds. Społeczności miał w tych tematach do po