• Naprawiono poważny błąd w Diablo II
  Dodano: 27 marca 2010
  komentarzy: 23
  Ci z Was, którzy mieli okazję zagrać w Diablo II po resecie laddera i łatce 1.13 byli zapewne bardzo rozczarowani stanem serwerów gry. Powodem takiej sytuacji był hack, który umożliwiał uniknięcie zapisania stanu postaci i powrócenia do tego sprzed paru minut. Na domiar złego, taki hack powodował też rozłączenie innych graczy na tym samym serwerze. Po fatalnym wręcz początku laddera 1.13, wydaje się, że sytuacja się ustabilizowała. Blizzard wydał w tym celu także oficjalne oświadczenie.
 • Dziś reset laddera w Diablo II [Aktualizacja!]
  Dodano: 23 marca 2010
  komentarzy: 56
  Po prawie roku prac nad patchem, wielki dzień premiery wreszcie nadszedł. Reset laddera stanie się faktem już w przeciągu kilku godzin. Jeżeli moje obliczenia są dokładne, potrwa on od 17.00-23.00 czasu polskiego. Wszystkich, którzy są w stanie grać tak późno zapraszamy serdecznie na battle.net. Mroczna Trójco, drżyj ponownie!
 • Patch 1.13 do Diablo II już za kilka dni!
  Dodano: 16 marca 2010
  komentarzy: 24
  To się musiało kiedyś stać! Po prawie roku od ogłoszenia prac na patchem 1.13 do Diablo II, znamy wreszcie datę tej długo oczekiwanej premiery. Łatka była intensywnie testowana przez Blizzard i samych graczy od końca grudnia ubiegłego roku. Panie i Panowie - niniejszym ogłaszamy, że reset laddera nastąpi 23. marca!
 • 1.13b - to nie koniec prac nad łatką do Diablo II
  Dodano: 4 marca 2010
  komentarzy: 3
  Blizzard potrafi zaskakiwać. Kiedy wszyscy już spisali łatkę 1.13 na straty, panowie z Zamieci sprawili nam sporą niespodziankę. Najpierw naprawili błąd TPPK, który spędzał sen z powiek wielu fanom trybu hardcore. Teraz z kolei zapowiadają kolejne usprawnienia. Okazuje się, że historia patcha 1.13 nie skończy się na literce B - będzie to literka C!
 • Patch 1.13 znów w fazie testów!
  Dodano: 24 lutego 2010
  komentarzy: 14
  Łatka, która niedawno z powodu wielu niedopracowań wróciła do fazy programowania, z powrotem zagościła na serwerze PTR. Obecnie posiada numer 1.13b. Pierwsze wzmianki o niej pojawiały się już rok temu, a ta nadal nie jest gotowa. Na chwilę obecną nie wydaje się być taką rewolucją, jaką była poprawka oznaczona numerem 1.10, lecz mimo tego lista zmian jest spora. Bashiok przedstawia nam to co zostanie wprowadzone oficjalnie do gry, po zakończeniu fazy beta testów.
 • Diablo 3 i World of WarCraft, różnice i podobieństwa...
  Dodano: 23 lutego 2010
  komentarzy: 19
  Ponownie wracamy do tematu porównań Diablo 3 do World of WarCraft. Tym razem "fani" - o ile tak można ich nazwać, po raz kolejny zwracają uwagę na spore podobieństwo trzeciej odsłony Diablo, do uwielbianego przez kilkanaście milionów graczy World of WarCraft. Powoli taki zarzuty zaczynają mocno irytować developerów Diablo 3, co doskonale widać na oficjalnym forum Blizzard Entertainment. Myślę że po tak długim czasie obawy graczy co do tej kwestii są mało uzasadnione.
 • Patch 1.13 wraca do fazy programowania
  Dodano: 13 stycznia 2010
  komentarzy: 23
  Blizzard wziął pod uwagę szereg sugestii, które pojawiły się na oficjalnym testowym forum. Zdecydowana większość graczy oceniła patch kiepsko, stwierdzając, że nie uwzględnia on większości próśb społeczności. Na jakie usprawnienia możemy w takim razie liczyć tym razem?
 • Kiedy reset laddera w Diablo II?
  Dodano: 19 grudnia 2009
  komentarzy: 17
  Patch 1.13 do Diablo II od jakiegoś czasu jest już testowany na serwerze PTR i wszyscy liczą na jak najszybsze wydanie ostatecznej wersji łatki oraz zresetowanie laddera. Kiedy to nastąpi? Cóż, nie mamy dla Was dobrych informacji - na nowy sezon ladderowy poczekamy co najmniej do Nowego Roku.
 • Patch 1.13 - rozpoczynamy testowanie!
  Dodano: 10 grudnia 2009
  komentarzy: 44
  Coś niesamowitego! Dokładnie w momencie kiedy opuściła nas nadzieja na zobaczenie łatki 1.13 do Diablo II w tym roku, Blizzard sprawił nam niemałą niespodziankę! Patch 1.13 oficjalnie wszedł w fazę publicznego testowania. Odkurzcie swoje płytki z Diabłem, ponieważ Pan Terroru powraca w chwale! Przed wami krótki poradnik do testowania łatki, a także najważniejsze informacje na temat zmian.
 • Patch 1.13 - nie będzie powiększonej skrzyni
  Dodano: 20 listopada 2009
  komentarzy: 34
  Dla wszystkich oczekujących na łatkę 1.13 do Diablo II mamy względnie dobrą wiadomość. Blizzard oficjalnie zrezygnował z powiększonej skrzynki, która miała być jednym z nowych elementów wprowadzonych przez patch. Lepiej jednak wydać łatkę w najbliższej przyszłości, a nie przeciągać w nieskończoność jej wprowadzenie.
 • Blizzard przyznaje się do błędu przy patchu 1.13
  Dodano: 17 listopada 2009
  komentarzy: 23
  Lepiej późno niż wcale. Blizzard wreszcie przyznał się do tego, że ogłoszenie ewentualnego wprowadzenia patcha 1.13 do Diablo II już w kwietniu było błędem. Na tym etapie chyba nikt już i tak nie liczył na wprowadzenie łatki w najbliższej przyszłości. Przeciągające się w nieskończoność prace frustrowały fanów Diablo II przez długie miesiące. Nie oznacza to bynajmniej, że zbliżamy się do premiery łatki.
 • Patch 1.13 do Diablo II - jeszcze trochę poczekamy
  Dodano: 14 października 2009
  komentarzy: 21
  Patch 1.13 jest chyba najbardziej wyczekiwaną łatką w historii Diablo II. Mimo, że zainteresowanie samą grą jest z pewnością mniejsze niż w złotych latach Diablo II, całkiem spora rzesza fanów ciągle jest wierna tej grze i oczekuje nowej aktualizacji. Niestety, Blizzard zdążył nas już przyzwyczaić do nieustannego przekładania terminów i nie inaczej jest tym razem.
 • Patch 1.13 do Diablo II - kolejne informacje
  Dodano: 2 października 2009
  komentarzy: 9
  Patch 1.13 do Diablo II zbliża się wielkimi (albo małymi) krokami. W nawiązaniu do ostatniej informacji o tym, że prace nad łatką niestety po raz kolejny się przedłużyły, mamy dla was kolejne wiadomości odnośnie nowej łatki. Mimo, że tworzymy stronę o Diablo 3, to zainteresowanie naszych czytelników grą Diablo II jest spore, dlatego też będziemy się starać na bieżąco informować was o wszelkich opóźnieniach prac nad patchem 1.13.
 • Patch 1.13 - problemy ze skrzynką
  Dodano: 1 października 2009
  komentarzy: 16
  Bashiok zaktualizował wczoraj temat na forum dotyczący łatki 1.13 do Diablo II. Niestety, nowe informacje nie są optymistyczne. Prace nad patchem zostały ponownie wstrzymane, tym razem z powodu problemów jakie powoduje zwiększony rozmiar skrzynki. Okazuje się, że serwery Battle.net mogą tego nie wytrzymać!
 • Prace nad patchem 1.13 do Diablo II ruszyły (znowu)
  Dodano: 4 września 2009
  komentarzy: 11
  Dobra informacja dla wszystkich fanów Diablo II, a także tych, którzy w czasach ogólnej posuchy (start Bety do Starcraft 2 został odłożony, Diablo 3 nie wyjdzie jeszcze przez długi czas) chętni wróciliby do grania w popularnego Diabła II. O pracach nad patchem 1.13 pisaliśmy już wielokrotnie. Wydaje się, że tym razem jest duża szansa na to aby patch ukazał się "w najbliższej przyszłości".
 • Re-specjalizacja skilli planowana dla D2 v1.13
  Dodano: 14 sierpnia 2009
  komentarzy: 12
  Od kilku tygodni zauważam Wasze stałe zainteresowanie poprawką programową oznaczoną symbolem v1.13 do Diablo II. Od czasu do czasu w komentarzach do tego czy innego newsa, na łamach naszej sekcji Diablo 3, pojawia się pytanie co dzieję się z Patchem, czy wiemy coś nowego na jego temat etc, itd. Otóż okazuje się, że i owszem wiemy! Oczywiście wszystko to za sprawą nikogo innego, jak Community Managera - Bashiok'a. Zapraszam do przeczytania dalszej części wiadomości :)
 • Patch 1.13 do Diablo II - fakty i mity
  Dodano: 1 lipca 2009
  komentarzy: 21
  Oczekiwanie na patcha 1.13 do Diablo II przeciągnęło się tak długo, że przekroczyło to już dopuszczalne granice. Prace nad łatką powoli zbliżają się do końca i być może niedługo będziemy świadkami pojawienia się patcha na serwerze testowym.
 • Co się dzieje z Patchem 1.13?
  Dodano: 14 czerwca 2009
  komentarzy: 14
  Długo oczekiwany Patch w wersji 1.13 o którym pisaliśmy już wiele razy jak na razie nie ujrzy światła dziennego. Początkowo zapowiadany na koniec kwietnia do tej pory nie został jeszcze wydany. Co jest tego powodem? Jak się okazuje opóźnienia spowodowane rzeczami o dużo większym priorytecie, nad którymi aktualnie skupia się zespół pracujący nad poprawką. Czyżby Blizzard odciągnął teamy pracujące nad grami na poczet nadchodzącego BlizzCon 2009? Na to wszystko wskazuje.
 • Podsumowanie tygodnia 22/2009
  Dodano: 31 maja 2009
  komentarzy: 3
  Czas na trzecie podsumowanie tygodnia z mrocznego sanktuarium Diablo 3. W minionym tygodniu głównymi tematami rozmów na oficjalnym forum Battle.Net były oczywiście nowo ogłoszone bestie The Fallen Ones (Upadli). Na ich pełne tłumaczenie zapraszamy serdecznie do naszego działu Bestiariusz, który znajdziecie pod tym linkiem. No to zaczynamy...
 • Co stanie się z Diablo 2 po wydaniu trzeciej części?
  Dodano: 27 maja 2009
  komentarzy: 13
  Pomimo faktu, że aktualnie największe siły personalne w Blizzard'zie skierowane są w kierunku prac nad World of WarCraft, StarCraft 2 i Diablo 3 oraz tajnymi projektami studia (w tym MMO w nowym świecie, który notabene ostatnio znowu dał o sobie znać) czy wstawkami filmowymi bądź zwykłym wsparciem klienta to firma nadal posiada grupę osób, które zajmują się pozycją Diablo II. Czemu właściwie o tym piszę? Szczegóły na ten temat znajdziecie w rozwinięciu wiadomości ;)
 • Podsumowanie tygodnia 20/2009
  Dodano: 18 maja 2009
  komentarzy: 1
  Postanowiliśmy zapoczątkować swego rodzaju rytuał polegający na tworzeniu w każdy poniedziałek zestawienia wydarzeń z poprzedniego tygodnia. Dzisiaj odcinek premierowy - podsumowanie wydarzeń 20 tygodnia 2009 roku. Zapraszamy.
 • Słowa runiczne w Diablo 3 oraz reset laddera...
  Dodano: 17 maja 2009
  komentarzy: 9
  Wczorajszego dnia Bashiok – postać szeroko znana wśród fanów nadchodzącego Diabełka trzeciego, dał odpowiedź na dwa pytania jakie zadane zostały na oficjalnym forum Battle.Net. Pierwsze z nich dotyczyło słów runicznych jakich rzekomo nie mieliśmy ujrzeć w Diablo 3. Bashiok nie potwierdził ich pojawienia się, gdyż gra nie jest jeszcze na tym etapie tworzenia, gdzie można mówić o tak ważnych rzeczach.
 • Levelowanie i płeć postaci w Diablo 3
  Dodano: 5 maja 2009
  komentarzy: 0
  Dociekliwi fani serii Diablo, zadają coraz to konkretniejsze pytania na oficjalnym forum Battle.net. Tym razem jeden z userów zastanawiał się nad tym, czy wybór płci postaci będzie miał wpływ na to jakich przedmiotów będziemy używać. Jak wiemy z poprzednich częściach gry, Blizzard przygotował z góry narzucone postaci, a my gracze nie mieliśmy żadnej możliwości na zmianę płci.
 • Patch - v1.13 do Diablo II: Informacje
  Dodano: 4 maja 2009
  komentarzy: 3
  Dobrze wszystkim znany Community Manager do spraw Diablo - Bashiok dostarczył niedawno na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego firmy bardzo istotnych wskazówek na temat tego, kiedy możemy spodziewać się nadchodzącej poprawki programowej do Diablo II oznaczonej symbolem 1.13. Brak jest konkretnej daty, ale wiadomym jest, iż gracze będą mieli możliwość przetestowania Patcha - v1.13 oraz przekazania swoich uwag, spostrzeżeń i ogólnej opinii.
 • Słów kilka na temat Health Globes i Wizarda
  Dodano: 25 kwietnia 2009
  komentarzy: 4
  We wcześniejszym newsie wspominaliśmy o mechanice wypadania Mana Orbs, które są nieodzownym elementem, dzięki któremu klasa Wizard, może używać swoich magicznych umiejętności. Jak się zatem ma sprawa z Health Globes, bez których Barbarzyńca po prostu obejść się nie może? Czy podobnie jak u Wizarda, Barb będzie posiadał zdolność pasywną, zwiększającą szanse na wypadnięcie Health Globes? Bashiok, wypowiada się na temat użyteczności zbierania kul...