• Wieści z Mrocznego Sanktuarium #19
  Dodano: 6 maja 2015
  komentarzy: 0
  Trzeci sezon w Diablo III: Reaper of Souls trwa w najlepsze. Gracze polują na nowe zestawy przedmiotów wbijając tym samym wysokie poziomy mistrzowskie.Na oficjalnym forum dewsi wspomnieli o wprowadzeniu zmian w efektach graficznych Tornad u Barbarzyńcy.
 • Wieści z mrocznego Sanktuarium #2
  Dodano: 21 stycznia 2014
  komentarzy: 13
  Premiera Reaper of Souls już za dwa miesiące, z tej okazji Blizzard przygotowuje graczy na nadejście Anioła Śmierci - Malthaela. By uniknąć nadmiernego obciążenia serwerów, już teraz możecie skorzystać z opcji pobierania zawartości dodatku oraz aktualizacji 2.0.1.
 • Barbarzyńca - zmiany w patchu 1.0.4
  Dodano: 15 sierpnia 2012
  komentarzy: 9
  Blizzard powoli rozkręca się z publikowaniem zapowiedzi na stronie społecznościowej. Dzisiaj bowiem otrzymaliśmy artykuł o ulepszonych przedmiotach legendarnych, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z nową zapowiedzią, w której Wyatt Cheng opisuje poprawki w umiejętnościach Barbarzyńcy.
 • Trafienie krytyczne za 1510027 - czy to możliwe?
  Dodano: 5 czerwca 2012
  komentarzy: 19
  Jeden z fanów nakręcił swoje niebywałe osiągnięcie, jakie udało mu się zdobyć w trzeciej odsłonie Diablo. I nie chodzi tutaj o zwykły punktowany achievement, mówimy tutaj o trafieniach krytycznych, jakie wyprowadzone zostały w stronę napierających potworów. Wszystko to za sprawą przedmiotów i odpowiednio dobranej klasy postaci. SIŁA!
 • Barbarzyńca dostępny na stronie promocyjnej!
  Dodano: 10 kwietnia 2012
  komentarzy: 37
  Strona promocyjna Diablo III doczekała się pierwszej aktualizacji. Udostępniono nam bowiem kompletny opis Barbarzyńcy, jednej z pięciu klas postaci w jaką będziemy mogli wcielić w Diablo III.
 • Ekskluzywny film prezentujący Barbarzyńcę
  Dodano: 9 kwietnia 2012
  komentarzy: 104
  Serwis IGN opublikował dzisiaj nowy film zapowiadający Barbarzyńcę z Diablo III. Zwiastun ujawnia nowe obszary, efekty run w połączeniu z poszczególnymi umiejętnościami, kilka ciekawych bestii na jakie napotkamy przemierzając Sanktuarium.
 • Barbarzyńca - dziś ćwiczymy "bajceps"
  Dodano: 30 września 2011
  komentarzy: 42
  Emocje związane z beta testami trzeciej odsłony Diablo powoli opadają, dzięki czemu skupić się możemy na opisaniu ważniejszych dla fanów elementów gry. Przyszła pora na omówienie poszczególnych klas postaci, ich umiejętności, stylu walki, oraz systemu zasobów. Dzisiejszy artykuł poświęcamy w całości Barbarzyńcy, klasie postaci jaka przeniesiona została przez deweloperów z poprzedniej wersji gry.
 • Systemy zasobów oficjalnie na stronie społecznościowej!
  Dodano: 30 sierpnia 2011
  komentarzy: 121
  Na stronie społecznościowej trzeciej odsłony Diablo pojawiła się informacja na temat pięciu systemów zasobów dla poszczególnych klas postaci Barbarzyńcy, Łowcy Demonów, Mnicha, Szamana, Czarownika. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym tłumaczeniem...
 • Wizualizacje umiejętności pięciu klas postaci
  Dodano: 25 sierpnia 2011
  komentarzy: 47
  Wyciek kontrolowany? Z całą pewnością… W sieci pojawiły się filmik prezentujące wizualizację umiejętności wszystkich pięciu postaci. Niektóre ze zdolności wzmocnione zostały przez efekt run, co dostrzec możemy na prezentowanych filmikach. Być może animacje trafią wkrótce na nową społecznością stronę trzeciej odsłony Diablo, która odpalona została wczoraj. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...
 • Niezwykły fanart Barbariana z Diablo III!
  Dodano: 4 lipca 2011
  komentarzy: 25
  Przedstawiamy Wam niezwykłego artworka z trzeciej odsłony Diablo, prezentującego postać Barbariana, którego autorem jest Mateusz Wiśniewski. Praca z całą pewnością zachwyca szczegółowością i dbałością o najmniejsze detale, a dobór barw idealnie oddaje tematykę obrazu. Gratulujemy zdolności artystycznych autorowi, tym samym mobilizując do dalszego rozwijania umiejętności i rysowania kolejnych postaci z Diablo III.
 • Sonda - Którą klasą rozpoczniesz grę w Diablo III?
  Dodano: 16 czerwca 2011
  komentarzy: 107
  Zbliżająca się premiera trzeciej odsłony Diablo wyczuwalna jest już od dłuższego czasu. Atmosfera wokół najmroczniejszej gry na świecie podgrzewana jest przez developerów z miesiąca na miesiąc, przez ujawnianie coraz to nowszych systemów. Wychodząc naprzeciw społeczności fanów, którzy odwiedzają nasz portal tematyczny, postanowiliśmy odpalić sondę skupiającą się na wyborze klasy, którą chcielibyście rozpocząć zabawę w Diablo III.
 • Podkładka SteelSeries QcK inspirowana Diablo III!
  Dodano: 25 listopada 2010
  komentarzy: 29
  Firma SteelSeries obwieściła wszystkim fanom trzeciej odsłony Diablo rozpoczęcie sprzedaży podkładki pod mysz z serii QcK, która inspirowana jest motywem z Diablo III. Jak przystało na produkty z niniejszej firmy, cechą charakterystyczną dla wszystkich podkładek jest wysoka jakość wykonania i duże rozmiary, co powinno zainteresować przyszłych graczy.
 • Twitter - czy łuki zostały usunięte z Diablo III?
  Dodano: 22 listopada 2010
  komentarzy: 17
  Do tej pory nie zaprezentowano nam żadnej klasy, która unicestwiałaby przeciwników z łuku, a przecież była to podstawowa broń walecznych Amazonek pochodzących z wysp na Bliźniaczych Morzach. Nawet nowa klasa Demon Hunter, której prezentacja odbyła się podczas tegorocznego BlizzConu nie siała zniszczenia z owej broni.
 • Respec - dlaczego jest tak ważny w Diablo III?
  Dodano: 4 listopada 2010
  komentarzy: 59
  Dzisiejszego dnia Community Manager Bashiok przedstawił wyniki pewnego testu, jaki postanowił przeprowadzić dla fanów trzeciej odsłony Diablo. Celem owego testu było zobrazowanie, jak ważny jest wprowadzony system resetu umiejętności (respec), dla developerów gry. Fani Diablo II lubili gromadzić punkty umiejętności, by późniejszych levelach móc wymaksować tylko te przydatne zdolności.
 • Diablo III Zapowiedź przedmiotów - Barbarian!
  Dodano: 19 października 2010
  komentarzy: 66
  Ostatni zestaw przedmiotów z trzeciej odsłony Diablo został właśnie ujawniony. Blizzard zaprezentował nam set przeznaczony dla Barbariana. Masywny hełm, duże naramienniki, ciekawy napierśnik i niesamowite rękawice obrazują potęgę owej klasy. Następny przystanek... BlizzCon!
 • Blue posty - długość aktów, modele postaci, BlizzCon
  Dodano: 9 października 2010
  komentarzy: 25
  Bashiok wypowiedział się na oficjalnym forum, na temat aktów w trzeciej odsłonie Diablo. Jak się bowiem okazuje, pomimo podobnej długości obszarów w stosunku do Diablo II, następca wielkiego hitu z 2000 roku będzie według developerów bardziej rozbudowaną produkcją. Jak tego chcą dokonać twórcy Diablo III?
 • Zapowiedź przedmiotów - Female Barbarian!
  Dodano: 7 października 2010
  komentarzy: 26
  Dzisiejszego dnia Blizzard Entertainment przedstawił kolejną wizualizację przedmiotów na Twitterze oraz Facebooku. Tym razem zaprezentowano nam zestaw dla Female Barbarian, który zobaczyć możecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Twitter - broń dwuręczna
  Dodano: 30 września 2010
  komentarzy: 3
  Dzisiejszego dnia dowiedzieliśmy się z oficjalnego kanału Diablo III na Twitterze, iż Barbarzyńca nie będzie jedyną klasą postaci, jaką będziemy mogli wyposażyć w broń dwuręczną. Również Witch Doctor, a także Wizard będą w stanie dzierżyć różnego rodzaju topory czy maczugi. W demie prezentowanym na BlizzConie 09 i Gamescomie 09/10, ograniczenia używania niektórych broni były zaimplementowane do aktualnego buildu gry, co jak widać uległo zmianie.
 • Blue posty - bronie, umiejętności, typy walki
  Dodano: 3 września 2010
  komentarzy: 19
  Dzisiejszego dnia, Community Manager Bashiok wypowiedział się na temat różnych rodzajów oręża, jaki dostępny będzie w trzeciej odsłonie Diablo. Dowiedzieliśmy się również, że developerzy rozpoczęli już balans broni jednoręcznych i dwuręcznych, co z całą pewnością powinno zainteresować zwolenników klas walczących wręcz.
 • Nowe screeny z Diablo III - crafting
  Dodano: 18 sierpnia 2010
  komentarzy: 64
  Przedstawiamy w wysokiej rozdzielczości nowe screeny z trzeciej odsłony Diablo. Znajdziecie na nich najciekawsze elementy związane z craftingiem i karawanami. Ponadto dostrzec na nich możemy nowy "resource" system Barbariana, pomarańczową kulę zastępującą manę w niniejszej klasie.
 • Zmiany w systemie furii u Barbarzyńcy
  Dodano: 6 sierpnia 2010
  komentarzy: 10
  Mogłoby się wydawać że developerzy Diablo III powoli dopinają na ostatni guzik system furii u Barbarzyńcy, jednak jak się dziś okazało, doczekaliśmy się kolejnej i to dużej zmiany w jego działaniu. Bashiok oznajmił na oficjalnym forum, iż developerzy trzeciej odsłony Diablo zrezygnowali już z trzech kul generujących poziom furii. Jak widać dopóki gra nie trafi do sklepów, jeszcze wszystko będzie mogło ulec zmianie. Większa część informacji z ubiegłego BlizzConu jest już niestety nieaktualna.
 • System Furii oraz Instability - [Aktualizacja!]
  Dodano: 18 czerwca 2010
  komentarzy: 37
  Na oficjalnym forum Diablo 3 pojawiło się kilka ciekawych informacji odnośnie systemu Furii u Barbariana oraz Instability u Wizarda. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Systemy te przechodzą przemianę gdyż jak się okazuję, nie spełniają dotychczasowych funkcji i nie działają tak jak by sobie tego życzyli developerzy trzeciej odsłony Diablo. Jak się zatem okazuje, porywanie się na nowe rozwiązanie powoduje pojawienie się niekiedy trudnych do przeskoczenia problemów.
 • O umiejętnościach Skok i Teleport + niespodzianka!
  Dodano: 11 maja 2010
  komentarzy: 9
  Dzisiejszego dnia kanał Diablo 3 na Twitterze został zaktualizowany o dość ciekawą informację. Otóż jak się okazuje, nie wszystkie klasy postaci będą posiadały odpowiednik umiejętności Skok oraz Teleport jakie znajdują się w zbiorze zdolności u Barbarzyńcy oraz Wizarda. Developerzy Blizzarda nie planują bowiem zaimplementowania takich właśnie umiejętności dla każdej z pięciu klas.
 • Nowe fanowskie artworki z Diablo 3!
  Dodano: 30 marca 2010
  komentarzy: 6
  Dzisiejszego dnia oficjalna sekcja fanowskich artworków została ponownie zaktualizowana. Tym razem firma Blizzard Entertainment wybrała aż trzy prace, które zasługiwały na pokazanie szerszej publice oraz fanom serii Diablo. Zapraszamy do oglądania!
 • Nowe (stare) artworki ze świata Diablo 3
  Dodano: 10 marca 2010
  komentarzy: 18
  Dzisiaj prezentujemy przed Wami kilka ciekawych artworków koncepcyjnych. Większość z nich pojawiała się już tu i ówdzie, były to jednak zazwyczaj jedynie średniej jakości zdjęcia, a nie pliki w wysokiej rozdzielczości. Zachęcamy do oglądania niesamowitych rysunków Wizarda, Witch Doctora i Barbarzyńcy!
 • Kolejne zmiany dotyczące broni w Diablo 3
  Dodano: 7 marca 2010
  komentarzy: 14
  Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że lista broni jakimi mogą się posługiwać dane klasy jest dość ograniczona. Okazuje się jednak, że Blizzard zmiennym jest i wprowadzi dużo większą dowolność w wyborze broni. Większość graczy lubi bowiem eksperymentować z różnymi konfiguracjami sprzętu. Wszystko wskazuje na to, że Diablo 3 da im taką możliwość.
 • Płeć postaci a statystyki
  Dodano: 18 lutego 2010
  komentarzy: 35
  Ostatnio sporo dyskusji nad Diablo 3 dotyczy klas i ich męskich/żeńskich wersji. Nic dziwnego, wszak Blizzard zabrał się za aktualizację strony, a szczególnie działu związanego z klasami. Wybór płci naszej klasy to oczywiście nowość, element ten nie był dostępny w Diablo II. Ma on mieć jednak jedynie charakter estetyczny - oznacza to, że statystyki zarówno mężczyzn jak i kobiet będą identyczne.
 • Female Barbarian na oficjalnej stronie Diablo 3
  Dodano: 17 lutego 2010
  komentarzy: 19
  Dzisiejszego dnia oficjalna strona Diablo 3 została ponownie zaktualizowana. Zgodnie z przypuszczeniami fanów, developerzy Blizzarda postanowili dodać pozostałe wersje klas postaci do działu Character Classes. Na pierwszy rzut poleciała żeńska wersja Barbarzyńcy, która prezentuje się jak na moje oko bardzo okazale ;) Mała aktualizacja wzbogacona została nie tylko o nową animację, ale również ciekawy artwork oraz kilka screenów obrazujących klasę w akcji.
 • Witch Doctor najwyższą postacią w Diablo 3
  Dodano: 3 lutego 2010
  komentarzy: 14
  Nie przewidzieliście się - to Witch Doctorowi przypadł zaszczytny tytuł najwyższej postaci w Diablo 3. Przynajmniej teoretycznie - okazuje się, że przygarbiona postura Witch Doctora wymaga, aby ten przewyższał samego Barbarzyńcę. Przy okazji dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na temat wysokości poszczególnych postaci w grze.
 • O systemie Furii Barbarzyńcy
  Dodano: 8 stycznia 2010
  komentarzy: 10
  Barbarzyńca i jego Furia wracają na oficjalne forum firmy Blizzard Entertainment, a wraz z ich powrotem na usta cisną się kolejne pytania. Działania owego systemu nie będziemy przypominać gdyż znane jest już od dłuższego czasu wszystkim fanom trzeciej odsłony Diablo. Jednak jak się okazuje, nie wszyscy są przekonani co do skuteczności działania Furii. Co bowiem z graczami, którzy dopiero dołączyli do gry i rzucą się w wir walki bez załadowanych kul Furii?
 • Walki z championami w Diablo 3
  Dodano: 16 grudnia 2009
  komentarzy: 28
  Dzisiejszego dnia serwujemy Wam kilka wypowiedzi Bashioka, który dość wylewnie wypowiedział się w kilku stosunkowo interesujących kwestiach. Na pierwszy rzut poleciał temat mini bossów w Diablo 3, oraz losowych affixów na championach.
 • Laboratorium Alkora #4 – Barbarianizm
  Dodano: 24 października 2009
  komentarzy: 18
  W kulturze antycznej mianem barbarzyńcy określano każdego człowieka nie znającego kultury europejskiej, każdego, kto pochodził z nieznanej cywilizacji. Twierdzono, że to ludzie prymitywni i niecywilizowani. Często bano się ich, traktowano jako dzikich i okrutnych pogan. Przez wieki utożsamiano barbarzyńców z niewolnikami. Faktem jednak jest, że jego przedstawiciele charakteryzują się siłą fizyczną, wytrzymałością i sprytem potrzebnymi do radzenia sobie na pustkowiach, w górach i trudnym terenie.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diii.net - część 2
  Dodano: 22 października 2009
  komentarzy: 5
  Przedstawiamy drugą odsłonę tłumaczenia wywiadu z Jayem Wilsonem, jaki przeprowadzili redaktorzy serwisu diii.net. Tym razem poruszono kilka interesujących kwestii co do umiejętności poszczególnych klas postaci. Mowa tu między innymi o Witch Doctorze, Wizardzie i Barbarzyńcy. Z aktualnej części wywiadu dowiadujemy się o stopniu zaawansowania prac nad drzewkami umiejętności oraz systemami niezbędnymi do używania zdolności postaci.
 • O manie i innych systemach postaci w Diablo 3
  Dodano: 22 września 2009
  komentarzy: 7
  Kluczem do sukcesu Diablo oraz Diablo II była prostota tych gier. Wszystko sprowadzało się do kontrolowania dwóch elementów - kuli życia oraz many. Kiedy kula życia była już prawie pusta, oznaczało to, że jesteśmy bliscy śmierci. Natomiast w przypadku many, zależało od niej używanie naszych umiejętności. Nauczeni doświadczeniem z takich gier jak World of Warcraft, projektanci Diablo 3 zdecydowali się jednak na urozmaicenie tego systemu.
 • Kolejna porcja filmików Diablo 3 z targów PAX!
  Dodano: 9 września 2009
  komentarzy: 9
  No i mamy drodzy czytelnicy kolejne video prezentacje nakręcone przez uczestników tegorocznych targów Penny Arcade Expo 2009 z Diablo 3. Filmiki są nieco gorszej jakości, jednak głodni nowości fani, zapewne nie będą narzekać na ten mały szczegół. Co na filmikach? Wizard Female rozgramiający hordy przeciwników, możemy tam dostrzec kilka ciekawych skilli, rozpoczęcie zadania oraz splashe combo o których pisaliśmy już wcześniej. Drugi, krótszy film przedstawia Barbarzyńcę podczas walki.
 • Nowe screeny w naszej galerii!
  Dodano: 29 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Dział screenów na oficjalnej stronie Diablo3.com został zaktualizowany o całkowicie nowe zrzuty z ekranu, prezentujące obszar jaki poznaliśmy podczas tegorocznego Gamescom oraz BlizzCon 2009. Na obrazkach możemy dostrzec skille Monka takie jak Seven Sided Strike, szarżującego Barbariana oraz inne ciekawe ujęcia z trzeciej odsłony Diablo. Gdzie się jednak podział Witch Doctor oraz Wizard?
 • Gamescom, wrażenia z Diablo 3 oraz eventu Blizza!
  Dodano: 25 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Emocje towarzyszące tegorocznym imprezom BlizzCon 2009 oraz Gamescom powoli opadają. Według jednych Blizzard staną na wysokości zadania prezentując nową klasę i kolejny akt w Diablo 3, uszczęśliwił również miliony fanów World of WarCraft ogłaszając trzeci dodatek Cataclysm. Inni natomiast czują lekki niedosyt z wydanych na światło dzienne informacji.
 • Wrażenia z gry Diablo 3 część druga!
  Dodano: 20 sierpnia 2009
  komentarzy: 15
  Serdecznie zapraszamy na drugą część relacji ze stoiska gry Diablo 3, tym razem autorstwa Grzegorza "Sigmara" Sadzińskiego. W aktualnej części sprawozdania znajdziecie sporo ciekawego info o trzech klasach postaci. Zapraszamy do relacji! HF!
 • W oczekiwaniu na Diablo 3
  Dodano: 28 lipca 2009
  komentarzy: 26
  Czy chcielibyście zagłębić się w mrocznym sanktuarium Diablo przed oficjalnym wyjściem trzeciej odsłony gry? A może po prostu jesteście zwolennikami ciekawie przygotowanych map do znakomitego WarCraft'a 3 The Frozen Throne? :) Dla jednych i drugich mamy coś naprawdę ekscytującego! Otóż grupka fanów gier ze stajni Blizzard Entertainment, w oczekiwaniu na kolejne nowości o Diablo 3, postanowiła spożytkować jakoś ten czas.
 • Bashiok o Wizardzie i Barbarzyńcy
  Dodano: 7 lipca 2009
  komentarzy: 21
  Zapewne znaczną rzeszę fanów serii Diablo zastanawiała jedna podstawowa rzecz, gdzie się podziały czary ognia u Wizarda? Już od pierwszej części Sorcerer władał właśnie tym żywiołem, dzięki czemu hordy przeciwników nie stanowiły dla niego większego wyzwania. Kule Ognia, Ściany Ognia, Hydry czy też Meteory znane również były w drugiej odsłonie… Co się zatem z nimi stało w nadchodzącej trzeciej już części Diablo? Czy faktycznie klasa Wizarda pozbawiona zostanie jednego z podstawowych żywiołów?
 • Figurki Barbarzyńcy czekają na was !
  Dodano: 20 czerwca 2009
  komentarzy: 27
  Statuetki Premium o pięknej nazwie "Overthrown" przedstawiające Barbarzyńcę stojącego na głowie pokonanego Pana Ciemności czekają na was. Dzisiaj rozpoczęły się zapisy na te piękne dzieła gości z firmy Sideshow Collectibles.
 • Fake screenshoot z Diablo 3
  Dodano: 31 maja 2009
  komentarzy: 0
  A już myślałem że w końcu jednemu z pracowników firmy Blizzard Entertainment wyciekł do sieci screenshot zrobionych podczas testowania gry. Na oficjalnym forum Battle.Net jeden z użytkowników wstawił link do screena, którego znalazł szukając pewnych interesujących go rzeczy na DC++ (Nie wnikamy :P). Screen na pierwszy rzut oka wydaje się być prawdziwy, jednak po chwili uważnego wpatrywania się w obrazek mogą się nam rzucać w oczy pewne szczegóły, które stanowczo wykluczają autentyczność shoota.
 • Słów kilka na temat Health Globes i Wizarda
  Dodano: 25 kwietnia 2009
  komentarzy: 4
  We wcześniejszym newsie wspominaliśmy o mechanice wypadania Mana Orbs, które są nieodzownym elementem, dzięki któremu klasa Wizard, może używać swoich magicznych umiejętności. Jak się zatem ma sprawa z Health Globes, bez których Barbarzyńca po prostu obejść się nie może? Czy podobnie jak u Wizarda, Barb będzie posiadał zdolność pasywną, zwiększającą szanse na wypadnięcie Health Globes? Bashiok, wypowiada się na temat użyteczności zbierania kul...
 • Gameplay Trailer (napisy PL)
  Dodano: 10 lipca 2008
  komentarzy: 0