• Baza przedmiotów dostępna na stronie społecznościowej!
  Dodano: 23 września 2011
  komentarzy: 66
  Oficjalna strona społecznościowa Diablo III doczekała się potężnej aktualizacji! Jeszcze przed wydaniem pełnej wersji gry, Blizzard przedstawił bogatą bazę przedmiotów, w której znajdziemy opisy zbroi, broni, kamieni runicznych, barwników, a nawet receptur przeznaczonych dla rzemiosła. Nowy dział obrazuje również itemy legendarne wraz z kompletnym opisem statystyk. Warto również zauważyć, że opisywany jakiś czas temu system run na łamach naszej strony internetowej został przebudowany.
 • Aktualizacja strony społecznościowej Diablo III!
  Dodano: 13 września 2011
  komentarzy: 321
  Doczekaliśmy się w końcu naprawdę dużej aktualizacji oficjalnej strony społecznościowej Diablo III. Blizzard udostępnił wszystkim fanom sporą ilość działów dotyczących ogólnych informacji o grze, poszczególnych klasach postaci, skrytce, oraz co ważniejsze, otrzymaliśmy kalkulator umiejętności. Jest to aplikacja znana fanom World of WarCraft, którzy wykorzystują ją do tworzenia własny unikalnych buildów, a następnie dzielą się z innymi graczami. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...
 • Sonda - jaką klasą chcą grać nasi czytelnicy?
  Dodano: 22 sierpnia 2011
  komentarzy: 170
  W czerwcu zadaliśmy wam pytanie, którą z pięciu klas postaci wybierzecie jako waszego pierwszego kompana w podróży przez świat Sanktuarium? Zapraszamy do zapoznania się z wynikami sondy!
 • Twitter - klasy postaci, kiedy beta Diablo III?
  Dodano: 3 lutego 2011
  komentarzy: 25
  W końcu doczekaliśmy się dwóch krótkich wpisów na oficjalnym Twitterowym kanale Diablo III. Jak się bowiem okazuje, wszystkie klasy postaci są już grywalne w trzeciej odsłonie Diabełka. Mowa tu również o wersjach żeńskich, oraz męskich. Developerzy prawdopodobnie uporali się już z kilkoma mankamentami, które ściśle dotyczyły problemów z animacją Male Demon Huntera. To tylko kwestia czasu kiedy w końcu jego wizerunek pojawi się na oficjalnej stronie Diablo3.com.
 • Nowe oficjalne artworki z Diablo III
  Dodano: 12 maja 2010
  komentarzy: 18
  Niespełna trzy godziny temu oficjalny kanał Diablo 3 na Facebooku został zaktualizowany o pokaźną liczbę artworków wszystkich dotychczas ogłoszonych klas postaci. Wśród starych obrazów dostrzec możemy kilka całkowicie nowych, obrazujących poszczególne klasy postaci oraz obszary pochodzące z trzeciej odsłony Diablo. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do działu Diablo III - Classes oraz Diablo III - Environments.
 • BlizzCast 13
  Dodano: 26 lutego 2010
  komentarzy: 27
  Dziś pojawiła się najnowsza część BlizzCastu. Biorąc pod uwagę termin jego wydania, nie powinno być zaskoczeniem, że głównie skupia się on na trwających beta testach Starcraft II, jednak w części Q&A pojawiły się także informacje związane z World of Warcraft, oraz Diablo III. Forma najnowszego Q&A nieco różni się od tego, co widzieliśmy dotychczas, tym razem Community Managerowie Diablo III oraz World of Warcraft nawzajem zadają sobie pytania, które najczęściej pojawiają się na forach tych gier
 • Diablo 3 i World of WarCraft, różnice i podobieństwa...
  Dodano: 23 lutego 2010
  komentarzy: 19
  Ponownie wracamy do tematu porównań Diablo 3 do World of WarCraft. Tym razem "fani" - o ile tak można ich nazwać, po raz kolejny zwracają uwagę na spore podobieństwo trzeciej odsłony Diablo, do uwielbianego przez kilkanaście milionów graczy World of WarCraft. Powoli taki zarzuty zaczynają mocno irytować developerów Diablo 3, co doskonale widać na oficjalnym forum Blizzard Entertainment. Myślę że po tak długim czasie obawy graczy co do tej kwestii są mało uzasadnione.
 • Laboratorium Alkora #6 – Doktor Parkinson
  Dodano: 14 listopada 2009
  komentarzy: 9
  Dla niektórych to było zaskoczenie, dla innych zniesmaczenie, dla kolejnych zbawienie. Mowa o wydarzeniach z roku 2008 i ogłoszeniu Szamana jako grywalnej klasy postaci w Diablo 3. Pomimo że jej kształt i idea jest racjonalna i zupełnie naturalna dla gier RPG fani byli podejrzliwi. Klasyfikowali go jako przypakowanego nekromantę lub mieszankę z druidem. W poprzednich rozdziałach wyjaśniałem pochodzenie Szamana i jego archetyp. Skupię się więc na wyglądzie i przypadłościach tej klasy.
 • Laboratorium Alkora #4 – Barbarianizm
  Dodano: 24 października 2009
  komentarzy: 18
  W kulturze antycznej mianem barbarzyńcy określano każdego człowieka nie znającego kultury europejskiej, każdego, kto pochodził z nieznanej cywilizacji. Twierdzono, że to ludzie prymitywni i niecywilizowani. Często bano się ich, traktowano jako dzikich i okrutnych pogan. Przez wieki utożsamiano barbarzyńców z niewolnikami. Faktem jednak jest, że jego przedstawiciele charakteryzują się siłą fizyczną, wytrzymałością i sprytem potrzebnymi do radzenia sobie na pustkowiach, w górach i trudnym terenie.
 • Laboratorium Alkora #1 – Potencjał pierwowzorów według Blizzarda.
  Dodano: 3 października 2009
  komentarzy: 24
  Kiedy w 1996 roku miało swoją premierę Diablo, nikt nie przypuszczał, że miejsce akcji – Tristram – stanie się źródłem i ośrodkiem niesamowitej historii, która przetrwa dziesiątki lat. Wzorowane na dawnych papierowych grach RGP Dungeons and Dragons. Diablo, wprowadziło nowy gatunek do świata gier. System D&D powstały w latach ’70 jest niezwykle popularny do dziś.
 • Witch Doctor - czy stracił swój urok?
  Dodano: 23 września 2009
  komentarzy: 32
  Kiedy Blizzard ogłosił prace nad Diablo 3 w zeszłym roku w Paryżu, zaprezentował przy tej okazji dwie klasy - Barbarzyńcę i Witch Doctora. Witch Doctor od początku wzbudzał sporo kontrowersji, po części dlatego, że wyeliminował Nekromantę z grywalnych postaci. Ale większość fanów ciepło przyjęła tę klasę, która na poziomie koncepcyjnym była absolutnym majstersztykiem. Witch Doctor od początku podbił serca wielu graczy.
 • O manie i innych systemach postaci w Diablo 3
  Dodano: 22 września 2009
  komentarzy: 7
  Kluczem do sukcesu Diablo oraz Diablo II była prostota tych gier. Wszystko sprowadzało się do kontrolowania dwóch elementów - kuli życia oraz many. Kiedy kula życia była już prawie pusta, oznaczało to, że jesteśmy bliscy śmierci. Natomiast w przypadku many, zależało od niej używanie naszych umiejętności. Nauczeni doświadczeniem z takich gier jak World of Warcraft, projektanci Diablo 3 zdecydowali się jednak na urozmaicenie tego systemu.
 • Kolejna porcja pytań i odpowiedzi!
  Dodano: 16 września 2009
  komentarzy: 6
  Kurz i emocje po Blizzconie 2009 jeszcze do końca nie opadły, sądząc po kolejnych materiałach pojawiających się w sieci. Jesteśmy z tego faktu oczywiście bardzo zadowoleni, na pewno pozwoli to nam przetrwać długie jesienne wieczory. Tym razem mamy dla was kolejną porcję pytań i odpowiedzi podczas krótkiej sesji po panelu 'Heroes and Monsters' na tegorocznej imprezie w Kalifornii.
 • Jay Wilson o nowej klasie w Diablo 3
  Dodano: 3 września 2009
  komentarzy: 32
  Spokojnie, Blizzard nie ogłosił jeszcze piątej, ostatniej już klasy w Diablo 3. Ale nie oznacza to, że brak jest na ten temat dyskusji, komentarzy i gorących debat. Większość fanów obstawia w tej chwili Amazonkę-Łucznika-Łowcę lub każdą inną kombinację z tym związaną. W artykule/wywiadzie zamieszczonym niedawno na Wired.com, Jay Wilson, Game Director, uchylił rąbka tajemnicy na temat nowego bohatera.
 • Monk - nowa klasa już u nas!
  Dodano: 24 sierpnia 2009
  komentarzy: 7
  Po długiej i meczącej drodze do domu, redakcja naszego serwisu zabiera się ponownie do pracy. Tym razem mamy dla Was przygotowany dział nowej klasy Monk, jaki zagościł na oficjalnej stronie Diablo 3. Oczywiście to dopiero początek aktualizacji serwisu diablo3.net.pl. Jeszcze dziś będziemy mieć przyjemność zaprezentowania Wam drodzy czytelnicy kolejnego działu: Borderlands. Wypatrujcie kolejnych niusów!
 • Nie poznamy nowej klasy na BlizzCon?
  Dodano: 13 czerwca 2009
  komentarzy: 9
  BlizzCon zbliża się wielkimi krokami i już za jakieś dwa miesiące będziemy mogli się ekscytować (miejmy nadzieję) bardzo obszernymi informacjami na temat trzeciej odsłony Diablo. Spragnieni nowości fani serii czekają z niecierpliwością na ten moment i liczą na ciekawą prezentację nowych elementów gry. Jednym z tych elementów jest oczywiście ogłoszenie jednej (lub może obu) z klas, których do tej pory nie znamy.