• 25 marca 2014 - premiera Reaper of Souls!
  Dodano: 19 grudnia 2013
  komentarzy: 136
  Blizzard ogłasza premierę dodatku Reaper of Souls. Dokładnie 25 marca 2014 pierwsze rozszerzenie do Diablo III trafi na sklepowe półki. Niebiescy pokusili się o podanie ceny dodatku oraz zawartości edycji kolekcjonerskiej.
 • Blizzard ogłasza datę premiery Diablo III na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360!
  Dodano: 6 czerwca 2013
  komentarzy: 45
  Mamy dobrą informację dla graczy wyczekujących Diablo III na konsolach aktualnej generacji. Już 3 września bieżącego roku hordy sług samego Pana Grozy wkroczą na PlayStation 3 oraz Xbox 360.
 • Oficjalny koniec bety, informacje na temat trudności Diablo III
  Dodano: 1 maja 2012
  komentarzy: 7
  Kilka miesięcy intensywnych beta testów Diablo III dobiegło końca. Blizzard w tym czasie modyfikował, usuwał, zmieniał i "balansował" wiele aspektów rozgrywki, przechodząc przez istotne systemy, a skończywszy na takich elementach jak dom aukcyjny oraz oprawa graficzna interfejsu.
 • Korea sklasyfikowała Diablo III
  Dodano: 14 stycznia 2012
  komentarzy: 239
  Wczorajszego dnia, świat mrocznego sanktuarium obiegła nowina dotycząca sklasyfikowania Diablo III w Korei. Fani mogą odetchnąć z ulgą, gdyż najnowsze dzieło studia Blizzard Entertainment zostało oznaczone przez Game Rating Board jako M. Oznacza to, iż w Diablo III zagrać będą mogły tylko i wyłącznie osoby dorosłe. Niestety GRB mocno ograniczyło korzystanie z domu aukcyjnego, jaki oparty jest na prawdziwych pieniądzach w ich regionie.
 • Wkrótce, w niedługim czasie, nie wiemy, bo zmieniamy...
  Dodano: 12 stycznia 2012
  komentarzy: 86
  Nie da się ukryć, iż cierpliwość fanów wyczekujących trzeciej odsłony Diablo ostatnimi dniami została poddana próbie. Oficjalne fora Niebieskich zalewane są wypowiedziami rozgoryczonych użytkowników, którym nie podoba się mało profesjonalne podejście Community Managerów, odpowiadających na istotne pytania ze strony społeczności...
 • Kolejne spekulacje na temat premiery DIII
  Dodano: 9 stycznia 2012
  komentarzy: 237
  Mijają kolejne dni spekulacji na temat rzekomej premiery trzeciej odsłony Diablo. Firma Blizzard Entertainment nie podaje do informacji publicznej żadnych konkretnych wiadomości, zatem zgodnie z przewidywaniami do sieci trafiają kolejne niepotwierdzone newsy na temat wydania Diablo III. Tym razem serwis internetowy diablo3.gamaona.de ujawnia, iż Blizzard zarezerwował na 7 i 8 tydzień bieżącego roku dużą ilość przestrzeni magazynowej...
 • Premiera DIII nadal planowana na... "początek 2012"
  Dodano: 8 stycznia 2012
  komentarzy: 178
  Community Manager Bashiok edytował swoją wczorajszą wypowiedź, w której napisał, iż wydanie trzeciej odsłony Diablo planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Jak sam stwierdził była to zwyczajna pomyłka z jego strony, a firma nadal planuje wydanie gry na "początku 2012" roku.
 • Musimy mieć pewność, że wszystko jest doskonałe!
  Dodano: 6 stycznia 2012
  komentarzy: 115
  Przeciąganie premier gier pochodzących ze studia Blizzard Entertainment to niemal tradycja. Fani czekający na Diablo III zbywani są na forum wypowiedziami Community Managerów, którzy twierdzą iż dzieło Niebieskich musi spełniać wszystkie powierzone oczekiwania zarówno deweloperów, jak i graczy. Więcej informacji w rozwinięciu...
 • Zawirowania wokół daty wydania Diablo III
  Dodano: 4 stycznia 2012
  komentarzy: 88
  Ostatnimi dniami zalewani jesteśmy niepotwierdzonymi doniesieniami na temat rzekomych problemów na jakie napotyka firma Blizzard Entertainment w sprawie ogłoszenia daty wydania Diablo III. Dzisiaj bowiem podana miała być informacja ze strony Game Rating Board - koreańskiej rządowej agencji odpowiedzialnej za klasyfikację gier, która finalnie miała dopuścić wydanie trzeciej odsłony Diablo na rynku koreańskim. Więcej informacji w rozwinięciu...
 • Dom aukcyjny, data premiery, nowa kolekcja J!NX
  Dodano: 2 grudnia 2011
  komentarzy: 131
  Wczoraj na łamach oficjalnej strony społecznościowej Diablo III, pojawił się artykuł z najczęściej zadawanymi pytaniami, które dotyczą domu akcyjnego opartego o prawdziwe pieniądze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Blizzarda, przyszła pora na przetestowanie najważniejszych funkcji. Już wkrótce, wszyscy beta testerzy otrzymają 50 betarów (wirtualna waluta, imitująca prawdziwe pieniądze), dzięki którym będziemy w stanie zakupić lub sprzedać wybrany przez siebie przedmiot.
 • Nowości ze świata Diablo III - uwaga na scam!
  Dodano: 26 listopada 2011
  komentarzy: 182
  Ostatnimi dniami zaobserwowano znaczny przyrost napływających wiadomości na prywatne skrzynki mailowe fanów gier firmy Blizzard Entertainment, które nakłaniają odbiorcę na kliknięcie pod wskazany w wiadomości link. Informujemy, by takie wiadomości ignorować i w żadnym wypadku nie klikać na wskazane hiperłącza. W takich mailach najczęściej informowani jesteśmy o promocjach organizowanych przez spółkę.
 • Sonda - kiedy waszym zdaniem wyjdzie Diablo III?
  Dodano: 9 października 2011
  komentarzy: 53
  Ponad miesiąc temu zapytaliśmy się was, co sądzicie o oprawie audiowizualnej nowego RPG-a Zamieci. Wyniki głosowania prezentujemy poniżej i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej sondzie. Tym razem pytamy się was o to, kiedy waszym zdaniem ukaże się Diablo III?
 • A jednak... Diablo III na początku 2012 roku
  Dodano: 23 września 2011
  komentarzy: 528
  Przeglądając oficjalną stronę społecznościową Diablo III natknąć się możemy na dość ciekawy tytuł newsa ("Soon” Was Too Soon -- Diablo III to Arrive in Early 2012), mówiący o wydaniu gry na początku 2012 roku. Klikając na owego linka zostajemy przeniesieni do pustej strony... Czy jest to tylko złośliwy żart? A może prawdopodobne wydanie trzeciej odsłony Diablo planowane jest na początek przyszłego roku? Na chwilę obecną wpis ten owiany jest jedną wielką tajemnicą.
 • Wyciekł planner Blizzarda czyli plotki na temat premier!
  Dodano: 2 grudnia 2010
  komentarzy: 30
  Nikt tego oczywiście nie potwierdzi, nikt nie zaprzeczy, czyli wszystko jak na razie pozostaje w sferze domysłów i plotek. Nie opublikowali byśmy tego, gdyby nie fakt, że w dokumencie tym jest dużo rzeczy sprawdzonych. Do dzieła więc!
 • Dlaczego Diablo 3 jest tak długo tworzone?
  Dodano: 6 stycznia 2010
  komentarzy: 7
  Czy na czas tworzenia Diablo 3 ma wpływ firma Activision? Takie dość interesujące pytanie padło na łamach oficjalnego forum firmy Blizzard Entertainment, gdzie jeden z użytkowników nie wierzy w to by Activision nie było jednym z powodów długiego tworzenia Diablo 3. Zobaczmy jak potoczyła się owa dyskusja, w której głos zabrał nie kto inny jak sam Bashiok...
 • Dodatki do StarCrafta 2, Diablo 3 w planach za "kilka lat"
  Dodano: 15 listopada 2009
  komentarzy: 37
  Serwis Kotaku.com dotarł do zdjęcia slajdu, z jednego ze spotkań szefostwa koncernu Activision Blizzard, które odbyło się w Nowym Jorku. Prezentacje prowadził Thomas Tippl, szef finansowy Activision Blizzard. Oto co zaplanowano...
 • Laboratorium Alkora #2 – Zastrzyk optymizmu, czyli panaceum na frustrację fana
  Dodano: 8 października 2009
  komentarzy: 26
  Od zawsze twierdziłem, że opisywanie czegoś wymaga od autora nie tylko cierpliwości, ale również umiejętności odpowiedniego dobierania słów. Tkwię w przekonaniu, że sztuką jest ilustrowanie czegoś słowem, używając tego drugiego jak najmniej. Długie i patetyczne teksty same w sobie są zniechęcające, choćby przez wzgląd na pojemność, która już w pierwszym momencie potrafi odstraszyć. Jestem zwolennikiem pisania na temat, nie jego opisywania.
 • Małe info o dacie premiery D3, lub jej braku…
  Dodano: 15 września 2009
  komentarzy: 37
  Podczas minionych już targów PAX, na których swoją obecnością zaszczycił wszystkich Blizzard Entertainment, przeprowadzono kilka wywiadów z developerami trzeciej odsłony Diablo (o których zresztą pisaliśmy na łamach naszego portalu). Redaktorzy serwisu NoMoregameBlogs.com przedstawili kolejny transkrypt wywiadu jaki zdołali przeprowadzić z jednym z pracowników firmy Blizzard Entertainment. Co nowego możemy się dowiedzieć z wywiadu?