• Zapowiedź: Reaper of Souls – tryb przygodowy
  Dodano: 9 listopada 2013
  komentarzy: 159
  Na łamach oficjalnej strony Diablo III pojawił się artykuł, w którym przedstawiono informacje związane z trybem przygodowym, zleceniami oraz Szczelinami Nefalemów. Serdecznie zapraszamy do lektury.
 • Wyciekł planner Blizzarda czyli plotki na temat premier!
  Dodano: 2 grudnia 2010
  komentarzy: 30
  Nikt tego oczywiście nie potwierdzi, nikt nie zaprzeczy, czyli wszystko jak na razie pozostaje w sferze domysłów i plotek. Nie opublikowali byśmy tego, gdyby nie fakt, że w dokumencie tym jest dużo rzeczy sprawdzonych. Do dzieła więc!
 • Czym będzie walczył Monk
  Dodano: 24 lutego 2010
  komentarzy: 8
  Jeden z użytkowników oficjalnego forum Diablo 3 zadał bardzo interesujące pytanie, które dotyczy broni, jakimi będzie władał Monk. Mianowicie, czy będzie on mógł korzystać z włóczni? Sama broń pasowała by do Mnicha, jednak możliwość jej używania przez tę klasę mogła by kolidować z zakresem narzędzi mordu dostępnych dla nieujawnionej jeszcze postaci (Czy ktoś ma wątpliwości, że będzie to postać walcząca na dystans?). Z odpowiedzią jak zwykle pośpieszył Bashiok.
 • Mniszka coraz bliżej prezentacji
  Dodano: 6 lutego 2010
  komentarzy: 10
  To już oficjalne. Zaprezentowane niedawno w 'Jace Hall show' koncepcyjne arty Mniszki są jak najbardziej autentyczne. Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia, ale na szczęście już niedługo światło dzienne ujrzą materiały w wysokiej rozdzielczości.
 • Podsumowanie roku 2009
  Dodano: 31 grudnia 2009
  komentarzy: 10
  Koniec roku to tradycyjnie już czas podsumowań. W świecie Diablo 3 działo się istotnie sporo, dlatego i my postanowiliśmy stworzyć pewne zestawienie najważniejszych wydarzeń związanych z tą grą. Rok 2009 przyniósł między innymi nową klasę - Monka, system Battle.net, a także wiele innych nowinek. Zapraszamy do spojrzenia na najistotniejsze informacje z kończącego się już roku!
 • Laboratorium Alkora #8 – Piaskowy dziadek
  Dodano: 14 grudnia 2009
  komentarzy: 49
  Blizzard Entertainment to firma produkująca gry komputerowe, założona w lutym 1991 r. pod nazwą Silicon & Synapse przez Michaela Morhaime, Allena Adham i Franka Pearce, mająca główną siedzibę w Irvine w Kalifornii. Na przestrzeni lat doszło do jej dynamicznego rozwoju, dzięki trzem seriom, które stworzyła – Starcraft, Warcraft i Diablo. W chwili obecnej jest ogromnym przedsiębiorstwem zatrudniającym wielu utalentowanych ludzi.
 • Laboratorium Alkora #5 – Namiętności Jaya Wilsona
  Dodano: 31 października 2009
  komentarzy: 11
  Od chwili ogłoszenia prac nad Diablo 3 fani myślą o grze, zastanawiają się kiedy będzie premiera, jakie będą klasy postaci i bestie do pokonania, czy Diablo powróci. Elementy te są niezmiernie ważne i nie ma nic dziwnego w tym zainteresowaniu. W końcu wszystko to tworzy grę, jej klimat, grywalność i wyjątkowość. Nie należy zapominać, że za całym projektem stoi pewna grupa utalentowanych ludzi, przychodząca codziennie do pracy i budująca cegiełka po cegiełce całokształt produkcji.
 • Laboratorium Alkora #4 – Barbarianizm
  Dodano: 24 października 2009
  komentarzy: 18
  W kulturze antycznej mianem barbarzyńcy określano każdego człowieka nie znającego kultury europejskiej, każdego, kto pochodził z nieznanej cywilizacji. Twierdzono, że to ludzie prymitywni i niecywilizowani. Często bano się ich, traktowano jako dzikich i okrutnych pogan. Przez wieki utożsamiano barbarzyńców z niewolnikami. Faktem jednak jest, że jego przedstawiciele charakteryzują się siłą fizyczną, wytrzymałością i sprytem potrzebnymi do radzenia sobie na pustkowiach, w górach i trudnym terenie.
 • Obszerny wywiad o sztuce w Diablo 3
  Dodano: 28 września 2009
  komentarzy: 5
  Wywiadów ciąg z dalszy. Tym razem, dzięki uprzejmości webzinu Gamerzines, prezentujemy wam tłumaczenie wywiadu z Chris'em Lichtner'em oraz Julian'em Love. Podczas rozmowy, panowie omawiają kierunek artystyczny w Diablo 3, odpierają zarzuty jakoby gra była zbyt 'kreskówkowa', a także dość stanowczo dementują pogłoski o tym, że najnowsza odsłona Diablo ukaże się także na konsole. Zapraszamy do lektury!
 • Cykl felietonów "Laboratorium Alkora" – prolog
  Dodano: 28 września 2009
  komentarzy: 22
  Na samym początku spróbuję Was – fanów diablo – wprowadzić za kulisy tworzenia cyklu felietonów. Warto zastanowić się nad przyczyną powstania laboratorium, jego nazwą oraz rolą jaką powinno pełnić. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać mało ciekawe, mimo to zaryzykuję stwierdzenie, że wszystkim Wam wyjdzie to na dobre. Tyle tytułem wstępu, teraz przejdźmy do konkretów.
 • Diablo 3 - Wrażenia z gry !
  Dodano: 19 sierpnia 2009
  komentarzy: 44
  Unikalny, prosto z hali targowej, filmik z wrażeniami z gry. Powiemy tyle - gra jest piękna! Jest dużo nowości, o których powie Wam nie kto inny jak Dominik "Belial" Misiak. Zapraszamy !
 • Blizzard na gamescom!
  Dodano: 30 lipca 2009
  komentarzy: 32
  W dniach 20-23 sierpnia w Kolonii w Niemczech odbędą się targi Gamescom - jedne z większych jak nie największe targi rozrywki elektronicznej w Europie. Blizzard Europe zapowiedziało już swoją obecność oraz potwierdzono, iż dostępne będą grywalne wersje ich najnowszych gier czyli StarCrafta 2 i Diablo 3.