• Beta - tryb przygodowy w Reaper of Souls
  Dodano: 21 listopada 2013
  komentarzy: 29
  Zapraszamy do zapoznania się z wrażeniami z trybu przygodowego, który dostępny jest w becie Reaper of Souls!
 • Rzut okiem na betę Reaper of Souls
  Dodano: 20 listopada 2013
  komentarzy: 36
  Dzięki uprzejmości firmy Blizzard Entertainment, otrzymaliśmy jeden klucz do zamkniętej bety Reaper of Souls.
 • Podziel się wrażeniami z bety Diablo III
  Dodano: 28 lutego 2012
  komentarzy: 151
  Zachęcamy wszystkich użytkowników naszego portalu tematycznego, do podzielenia się wrażeniami z bety Diablo III. W tym celu przygotowaliśmy specjalny temat na łamach forum, w którym możecie publikować własne wrażenia, to co wam się podobało, lub rozczarowało podczas rozgrywki.
 • Łowca Demonów - prawie jak Robin Hood
  Dodano: 4 października 2011
  komentarzy: 140
  Łowca Demonów jako piąta klasa postaci zaprezentowana przez Blizzard w ubiegłym roku, jest jedyną postacią dystansową specjalizującą się w używaniu łuków, kusz dwuręcznych i jednoręcznych. Deweloperzy oświadczyli fanom, że był to pierwszy bohater jaki pojawił się w planach twórców i zarazem ostatni ujawniony fanom. Jak się bowiem okazuje Demon Hunter jest klasą, która wymaga od Zamieci wdrożenia sporych poprawek, gdyż podczas walki w pojedynkę jak i z przyjaciółmi najzwyczajniej sobie nie radzi.
 • Mnich - King Bruce Lee, karate mistrz!
  Dodano: 3 października 2011
  komentarzy: 24
  Dobrnęliśmy w końcu do roku 2009, gdzie na kolejnym evencie Blizzarda ogłoszono oficjalnie czwartą klasę jaka dostępna będzie w Diablo III. Mnich będący przedstawicielem egzotycznych sztuk walki jest jedną z największych niespodzianek zaserwowanych przez deweloperów trzeciej odsłony Diablo. Wspólnie z redakcyjnymi kolegami w składzie: Grzegorz „Sigmar” Sadziński, oraz Piotr „Phoenix” Siejczuk mieliśmy okazję uczestniczyć w zamkniętej imprezie „Niebieskich” odbywającej się na targach Gamescom.
 • Czarownik - niech moc będzie z Tobą
  Dodano: 2 października 2011
  komentarzy: 40
  Przyszła kolej na opisanie trzeciej klasy jaką firma Blizzard Entertainment przedstawiła podczas imprezy BlizzCon w 2008 roku. Wszyscy fani byli świadomi tego, że w Diablo III dostępna będzie klasa używająca tajemnej magii do rozgramiania swoich przeciwników. Począwszy od pierwszej części gry mieliśmy możliwość wyboru bohatera trudniącego się w rzucaniu kul ognia, seryjnych błyskawic czy miotaniu w przeciwników czystą energią magiczną.
 • Szaman - ktoś wzywać znachora?
  Dodano: 1 października 2011
  komentarzy: 33
  W kolejnym artykule jaki mamy przyjemność zaprezentować na łamach naszego portalu skupiamy się na opisaniu i przedstawieniu w całej okazałości drugiej klasy jaką Jay Wilson miał przyjemność ogłosić podczas eventu Worldwide Invitational w Paryżu. Szamani jako waleczni wojownicy władający duchową magią zagościli pierwszy raz w mroczny sanktuarium, by wspomóc nękaną przez mroczne pomioty ludzkość.
 • Barbarzyńca - dziś ćwiczymy "bajceps"
  Dodano: 30 września 2011
  komentarzy: 42
  Emocje związane z beta testami trzeciej odsłony Diablo powoli opadają, dzięki czemu skupić się możemy na opisaniu ważniejszych dla fanów elementów gry. Przyszła pora na omówienie poszczególnych klas postaci, ich umiejętności, stylu walki, oraz systemu zasobów. Dzisiejszy artykuł poświęcamy w całości Barbarzyńcy, klasie postaci jaka przeniesiona została przez deweloperów z poprzedniej wersji gry.
 • Wrażenia z zamkniętej bety Diablo III
  Dodano: 28 września 2011
  komentarzy: 143
  Długo wyczekiwaliśmy rozpoczęcia zamkniętych beta testów trzeciej odsłony Diablo. Deweloperzy przez kilka długich lat pracowali w pocie czoła by ukończyć jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów jeszcze w tym roku. Z ostatnich oświadczeń prasowych Zamieci dowiadujemy się jednak że najnowsze dzieło niebieskich nie trafi do sklepów w tym roku, a jego premiera planowana jest na początek roku 2012...
 • BlizzCon 2010 - wrażenia z gry - Aktualizacja!
  Dodano: 26 października 2010
  komentarzy: 65
  Mimo, że kolejki aby zagrać w najnowszą odsłonę Diablo były ogromne, a limit czasu wyznaczony został na 15 minut, nam udało się pograć nieco dłużej, a teraz chcieliśmy się podzielić naszymi wrażeniami z gry. Opisując niektóre elementy odnosimy się do scen z najnowszego gameplay cinematica, abyście mogli zobaczyć w wersji video to, o czym piszemy.
 • Wrażenia z gry Diablo 3 część druga!
  Dodano: 20 sierpnia 2009
  komentarzy: 15
  Serdecznie zapraszamy na drugą część relacji ze stoiska gry Diablo 3, tym razem autorstwa Grzegorza "Sigmara" Sadzińskiego. W aktualnej części sprawozdania znajdziecie sporo ciekawego info o trzech klasach postaci. Zapraszamy do relacji! HF!
 • Diablo 3 - Wrażenia z gry !
  Dodano: 19 sierpnia 2009
  komentarzy: 44
  Unikalny, prosto z hali targowej, filmik z wrażeniami z gry. Powiemy tyle - gra jest piękna! Jest dużo nowości, o których powie Wam nie kto inny jak Dominik "Belial" Misiak. Zapraszamy !