• Blog o zmianach w patchu 1.0.5 już wkrótce!
  Dodano: 12 września 2012
  komentarzy: 42
  Bashiok - Community Manager firmy Blizzard Entertainment, odpowiedzialny za społeczność fanów, skontaktował się z nami oraz kilkoma innymi stronami fanowskimi w celu przekazania istotnej informacji na temat zmian w patchu 1.0.5.
 • Patch 1.0.3b w drodze, Bashiok o PvP
  Dodano: 10 lipca 2012
  komentarzy: 11
  Blizzard informuje na łamach oficjalnego forum o jutrzejszej przerwie technicznej, podczas której zaimplementowana zostanie łatka oznaczona symbolem 1.0.3b. Poprawka eliminuje kilka pomniejszych błędów związanych z domem aukcyjnym, chatem oraz zawieszaniem się gry.
 • Tryb Hardcore - czy wyrzucanie przedmiotów przez poległą postać byłoby fajne?
  Dodano: 26 kwietnia 2012
  komentarzy: 80
  Tryb Hardcore w Diablo III będzie czymś niebywale ekscytującym dla wielu graczy. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w najtrudniejszych warunkach. Deweloperzy zastanawiają się nad urozmaiceniem rozgrywki chociażby przez wprowadzenie systemu wyrzucania przedmiotów po tym, jak zginęła postać.
 • Bashiok - "Poczatek gry jest dokładnie stworzonym, liniowym doświadczeniem..."
  Dodano: 23 kwietnia 2012
  komentarzy: 65
  Community Manager Bashiok wyjaśnia na oficjalnym forum sposób w jakim gracz prowadzony jest na samym początku rozgrywki. Wszystkie zabiegi związane z poznawaniem umiejętności, odblokowywaniem run, rzemieślników, są skrupulatnie przemyślane i zaimplementowane do rozgrywki tak, by każdy gracz, nawet ten, który nigdy nie miał styczności z serią Diablo, mógł swobodnie poznać krok po kroku mechanizmy gry.
 • Bashiok uzupełnia informacje na temat poziomu Inferno
  Dodano: 4 kwietnia 2012
  komentarzy: 47
  Kilka godzin temu informowaliśmy na łamach naszego portalu tematycznego o zmianach w poziomie trudności Inferno. Teraz natomiast serwujemy uzupełnienie wszystkich wiadomości w tej kwestii jakie przedstawił Bashiok na oficjalnym forum. Zapraszamy!
 • Bashiok o zmianach w poziomie trudności Inferno
  Dodano: 31 marca 2012
  komentarzy: 139
  Ostatnimi czasy społeczności fanów trzeciej odsłony Diablo doskwierała nuda z powodu braku nowych informacji z mrocznego sanktuarium. Ogłoszenie daty premiery Diablo III przez firmę Blizzard Entertainment uspokoiło graczy, którzy każdego dnia wyczekiwali tej najistotniejszej wiadomości. Czy Niebiescy są w stanie zaskoczyć nas czymś nowym przed premierą? Jak się okazuje... tak!
 • Tygodniowe stress testy domu aukcyjnego
  Dodano: 15 lutego 2012
  komentarzy: 29
  Bashiok obwieścił na łamach oficjalnego forum, iż każdego dnia w tym tygodniu deweloperzy planują stress testy domu aukcyjnego w becie. Mogą w tym czasie wystąpić niewielkie problemy w korzystaniu z AH. Blizzard poinformuje o wszystkich przerwach jakie mogą towarzyszyć podczas testowania w specjalnie przygotowanym temacie.
 • The Hall of Fallen Heroes - miejsce spoczynku poległych postaci
  Dodano: 12 lutego 2012
  komentarzy: 51
  Bahiok wypowiedział się w kwestii postaci, które polegną na polu walki w trybie hardcore. Jeden z fanów zastanawiał się, czy taki bohater zabierać będzie jeden wolny slot przeznaczony dla postaci. Początkowo w planach deweloperów było stworzenie cmentarza dla poległych bohaterów, który nosił nazwę Hall of the Dead.
 • Bashiok odpierający ataki fanów i poziom trudności w Diablo III
  Dodano: 10 lutego 2012
  komentarzy: 114
  Wczorajsza konferencja telefoniczna firm Activison | Blizzard nie przyniosła zbyt dobrych wieści. Firma Blizzard Entertainment celuje z wydaniem trzeciej odsłony Diablo w drugi kwartał bieżącego roku. Ostatnie informacje jakie pojawiały się zarówno na łamach oficjalnego forum, jak i na Twitterze Bashioka, nawiązywały do finalizowania systemów nad którym deweloperzy aktualnie pracują.
 • Publiczny czat jednak dostępny - Bashiok przyznaje się do błędu
  Dodano: 9 lutego 2012
  komentarzy: 62
  Każdy ma prawo do popełniania błędów, nawet nieomylni i wielbiący samych siebie Community Managerowie, którzy dzielą się z fanami informacjami z "pierwszej ręki", które są "sprawdzone", gdyż pochodzą z jedynego "wiarygodnego" źródła, czyli z siedziby głównej firmy Blizzard Entertainment. Dyskusja jaka rozpętała się wokół braku globalnych czatów w Diablo III była tak w zasadzie nie potrzebna... Dlaczego?
 • Bashiok ćwierka na Twitterze
  Dodano: 7 lutego 2012
  komentarzy: 87
  Community Manager Bashiok przeprowadził wczoraj na swoim Twitterowym kanale małą sesję, w której fani mogli zadawać pracownikowi Blizzarda nurtujące ich pytania. Bash zadeklarował się, iż przez godzinę odpowie na te najbardziej interesujące. Czy dowiedzieliśmy się czegoś naprawdę interesującego?
 • Bashiok o prywatnej skrzyni w Diablo III
  Dodano: 2 lutego 2012
  komentarzy: 60
  Bashiok wyjaśnił na forum ideę jaką kierowali się deweloperzy przy projektowaniu współdzielonej skrzynki w stosunku do liczby przypisanych postaci na koncie Battle.net. Fani zastanawiają się bowiem, czy przestrzeń w prywatnym kufrze będzie wystarczają.
 • W Diablo III nie doświadczymy spektakularnych animacji śmierci
  Dodano: 30 stycznia 2012
  komentarzy: 90
  Zapewne większa cześć osób pamięta pierwszy gameplay trailer z Diablo III, prezentowany podczas Worldwide Invitational 2008 w Paryżu, gdzie deweloperzy przedstawili świeżo zapowiedzianą grę. Jedna z końcowych scen obrazująca walkę kilku bohaterów z Siegebreakerem wyrywała fanów w owym czasie z butów. Powodem takich "górnolotnych doznań" były oskryptowane animacje śmierci Barbarzyńcy, któremu wspomniany wcześniej przeciwnik w efektowny sposób odgryza głowę.
 • Bashiok - Podstawowe atrybuty są ważne
  Dodano: 23 stycznia 2012
  komentarzy: 55
  Wprowadzone zmiany w atrybutach stanowią interesujące podłoże dla buildów jakie gracze będą odkrywać. Bashiok wyjaśnił bowiem na oficjalnym forum system działania nowych atrybutów, które ostatnimi czasy zostały wprowadzone do gry. Deweloperzy obmyślili różnorakie kwestie wykorzystania poszczególnych statystyk postać, dzięki czemu gracze będą mieć szerokie pole do popisu w tworzeniu swoich postaci.
 • Kiedy przetestujemy wprowadzone zmiany?
  Dodano: 20 stycznia 2012
  komentarzy: 52
  Wczorajszy artykuł Jaya Wilsona o zmianach, jakie deweloperzy aktualnie zaimplementowali do gry wywołał na łamach naszego serwisu, jak i stronach społecznościowych niemałe poruszenie. Gracze rozpoczęli dyskusję na temat sensu wprowadzania wszystkich poprawek. Jedni twierdzą, że twórcy sztucznie chcą wydłużyć czas gry, inni natomiast doszukują się uproszczenia Diablo III na rzecz konsolowej wersji.
 • Ile postaci na region?
  Dodano: 17 stycznia 2012
  komentarzy: 109
  Bashiok podzielił się z fanami istotną informacją jaka dotyczy liczy postaci, które gracze będą mogli stworzyć na swoich kontach Battle.net. Jak się bowiem okazuje, deweloperzy oddali graczom 10 wolnych slotów na region, które będą mogli zapełnić swoimi bohaterami. Na chwilę obecna trudno stwierdzić czy liczba ta jest wystarczająca.
 • Wkrótce, w niedługim czasie, nie wiemy, bo zmieniamy...
  Dodano: 12 stycznia 2012
  komentarzy: 86
  Nie da się ukryć, iż cierpliwość fanów wyczekujących trzeciej odsłony Diablo ostatnimi dniami została poddana próbie. Oficjalne fora Niebieskich zalewane są wypowiedziami rozgoryczonych użytkowników, którym nie podoba się mało profesjonalne podejście Community Managerów, odpowiadających na istotne pytania ze strony społeczności...
 • Premiera DIII nadal planowana na... "początek 2012"
  Dodano: 8 stycznia 2012
  komentarzy: 178
  Community Manager Bashiok edytował swoją wczorajszą wypowiedź, w której napisał, iż wydanie trzeciej odsłony Diablo planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Jak sam stwierdził była to zwyczajna pomyłka z jego strony, a firma nadal planuje wydanie gry na "początku 2012" roku.
 • Nowe informacje na temat towarzyszy
  Dodano: 7 stycznia 2012
  komentarzy: 127
  Blizzard ciężko pracuje nad dopieszczaniem wszystkich systemów w grze. Jak widać umiejętności i runy to nie jedyne elementy mechaniki Diablo III, nad jakimi skupia się zespół deweloperów. Community Manager Bashiok przedstawił bowiem na forum strony społecznościowej oficjalną informację na temat towarzyszy i zmian jakie zostaną wprowadzone. W rozwinięciu przedstawiamy oficjalną wypowiedź Niebieskich.
 • Dzień z życia - Micah Whipple (Bashioka)
  Dodano: 5 grudnia 2011
  komentarzy: 59
  Jesteście ciekawi jak mija dzień jednego z najbardziej lubianych Community Managerów firmy Blizzard Entertainment? Otóż na oficjalnej stronie społecznościowej pojawił się artykuł z życia Micah Whipple, znanego na łamach forum pod nickiem Bashiok. Opisuje on przebieg dnia w pracy, przedstawia czym dokładnie zajmuje się w firmie i jakie są jego obowiązki. Fani po przeczytaniu owego artykułu będą nieco inaczej postrzegać pracę Bashioka.
 • Data premiery Księgi Caina, blue posty, screeny i inne
  Dodano: 30 listopada 2011
  komentarzy: 91
  Ostatnie kilka dni to z całą pewnością okres strasznej ciszy ze strony Blizzard. Złożyło się na to kilka czynników - m.in. Święto Dziękczynienia w Stanach oraz fakt, iż gra jest już praktycznie gotowa i nieszczególnie jest, o czym mówić. Jednakże - wszyscy miłośnicy fabuły doczekali się oficjalnej daty premiery Diablo III: Księga Caina.
 • Beta Patch 6 - screeny oraz blue posty! AKTUALIZACJA!
  Dodano: 20 listopada 2011
  komentarzy: 168
  Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli Blizzarda Diablo III doczekało się swojego 6 już patcha. Zgodnie z zapowiedzią wprowadził on kilka nowych elementów - m.in. osiągnięcia i ekran postaci. Jak wyglądają wspomniane nowinki? Zobaczycie w rozwinięciu newsa. Zapraszamy też do zapoznania się z kilkoma wypowiedziami starego, dobrego Bashioka oraz znalezionymi w sieci ekranami ładowania dla aktów II-IV.
 • Wyniki sondy i informacje na temat Beta Patch 6
  Dodano: 17 listopada 2011
  komentarzy: 92
  W poprzedniej sondzie zapytaliśmy się Was, kiedy spodziewacie się ujrzeć Diablo III na półkach sklepowych. Okazuje się, iż opinie są bardzo zróżnicowane - od niesamowicie optymistycznych po skrajnie pesymistyczne. Jak rozłożyły się głosy? Wszelkie statystyki oraz informacje na temat następnej sondy znajdziecie w rozwinięciu newsa. Ponadto zapraszamy was do zapoznania się z opisem zmian, które przyniesie 6 już patch do bety Diablo III. Miłej lektury!
 • Barwniki i skrzydła z Edycji Kolekcjonerskiej
  Dodano: 9 listopada 2011
  komentarzy: 218
  Bashiok oznajmił na oficjalnym forum, iż dołączone do Edycji Kolekcjonerskiej Anielskie Skrzydła, oraz barwniki mają nieskończoną ilość użycia na przedmiotach i postaciach. Kolory barwników są unikalne dla edycji specjalnej, jaka dostępna będzie w sprzedaży. Wspomniane skrzydła będziemy mogli trzymać w naszym ekwipunku, nie zajmują one jednak żadnych slotów.
 • Dlaczego nie rozpoczęto zamkniętych testów Diablo III?
  Dodano: 20 września 2011
  komentarzy: 168
  Jedynym tematem jaki poruszany jest aktualnie na forum to beta. Pomimo licznych wypowiedzi Community Managerów Blizzard, fani nadal wylewają swoje żale na oficjalnych forach Zamieci, głównie ze względu na to, iż zamknięte beta testy nie zostały jeszcze uruchomione.
 • Bashiok o systemach umiejętności, oraz becie Diablo III
  Dodano: 15 września 2011
  komentarzy: 154
  Bashiok w jednym z tematów na oficjalnym forum wypowiedział się szczegółowo na temat nowych rozwiązań w Diablo III, które dotyczą systemu umiejętności i automatycznego rozdzielania punktów statystyk. Uzasadnienie jakie przytacza Community Manager wydaje się być poparte latami doświadczeń i solidnego analizowania najlepszych rozwiązań, które firma Blizzard Entertainment wprowadza do swoich najnowszych tytułów. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.
 • Dodatkowe informacje na temat bety DIII - Aktualizacja!
  Dodano: 10 września 2011
  komentarzy: 374
  Bashiok rozwiewa wszelkie wątpliwości co do rzekomych różnic między zamkniętą betą do której dostaną się przyszli szczęśliwcy, a aktualnie trwającą dla przyjaciół i rodzin pracowników firmy Blizzard Entertainment. Otóż jak się okazuje, gracze otrzymają identyczny build do testów, który w przyszłości może zostać wzbogacony o dodatkową zawartość.
 • Beta F&F również w Europie, podsumowanie sondy!
  Dodano: 9 września 2011
  komentarzy: 223
  Kolejny dzień testów bety dla przyjaciół i rodziny mamy już za nami, i każdy kolejny przybliża wszystkich fanów do rozpoczęcia się oficjalnej zamkniętej bety przeznaczonej dla wszystkich osób jakie zgłosiły chęć uczestniczenia w tym niebywałym wydarzeniu. Dobre wieści spływają z oficjalnego forum każdego dnia dzięki czemu dowiedzieliśmy się iż beta F&F wystartowała również w Europie. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.
 • Kolejne "blue posty" oraz przecieki!
  Dodano: 5 września 2011
  komentarzy: 428
  Ostatnie wydarzenia ws. Diablo III naprawdę skłaniają do zastanowienia. Następujące z coraz większą częstotliwością przecieki, wypowiedzi oraz rzekome wpadki pracowników Blizzarda związane z betą, zdają się świadczyć, że coś jest na rzeczy. Oficjalne stanowisko Zamieci brzmi: "beta nie ruszyła". Jednakże, nowe materiały i spora aktywność pracowników Blizzarda to zawsze coś miłego. Zapraszamy do lektury!
 • Beta testy - coś się dzieje?
  Dodano: 2 września 2011
  komentarzy: 352
  Zaczęło się niepozornie - od konferencji finansowej Blizzarda, która zgodnie z przewidywaniami większości ludzi nie dostarczyła konkretnych informacji na temat daty startu bety Diablo III. Jednakże myliłby się ten, kto powiedziałby, iż w temacie testów najbardziej oczekiwanego hack'n'slasha ostatnich lat nic ciekawego się nie dzieje. Zapraszam do przeglądu wydarzeń i wypowiedzi przedstawicieli Blizzarda z ostatnich dni.
 • Bashiok na forum m.in. o poziomie inferno i beta testach
  Dodano: 21 sierpnia 2011
  komentarzy: 78
  Niesamowite wydarzenia na Rudolfplatz w Kolonii to nie jedyne nadprzyrodzone zjawiska, których mogliśmy w ostatnich dniach doświadczyć za sprawą Blizzard Entertainment. Okazuje się bowiem, iż razem z Khazra z podziemnych czeluści wyczołgał się także nasz ulubiony community manager Blizzarda - Bashiok. Nie dość, iż CM uaktywnił się na forum, to postanowił jeszcze zaspokoić nasz głód informacji o Diablo 3 przy pomocy kilku naprawdę rzeczowych odpowiedzi.
 • Blue posty - złoto, beta, intro, Jay o klasach postaci
  Dodano: 9 sierpnia 2011
  komentarzy: 58
  Community Manager Bashiok wyjaśnił na oficjalnym forum kwestię dzielenia wypadającego złota w Diablo III. Podobnie jak większa część przedmiotów jakie zostaną wyrzucone przez zabite bestie, tak i złoto będzie "dropowane" dla każdego gracza indywidualnie. Ma to zapobiec "ninjowaniu" przez nieco zręczniejszych graczy przedmiotów wypadających na ziemię. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...
 • Diablo III będzie wymagać stałego łącza internetowego
  Dodano: 6 sierpnia 2011
  komentarzy: 156
  Podobnie jak to miało miejsce w StarCraft II Wings of Liberty, tak i w trzeciej odsłonie Diablo jedyną możliwością rozpoczęcia rozgrywki będzie połączenie się ze swoim prywatnym kontem Battle.net przez wpisanie loginu i hasła, niezbędnego do autoryzacji użytkownika. Można było się domyślać że Blizzard rozpocznie „kampanię” ujednolicenia wszystkich swoich gier przez stworzenie jednego wielkiego centrum dla społeczności fanów jakim jest Real ID, oraz Battle.net 2.0.
 • Bashiok wyjaśnia decyzję usunięcia skill pointów z DIII
  Dodano: 2 sierpnia 2011
  komentarzy: 60
  Dzięki wczorajszym informacjom jakie udostępnione zostały wyczekującym fanom, pojawiło się wiele pytań dotyczących usunięcia skill pointów, oraz traitsów (cech) z Diablo III. Prowadzone dyskusje na oficjalnym forum zmusiły Community Managera Bashioka do wyjaśnienia użytkownikom jakimi priorytetami kierowali się deweloperzy poczynając tak wielkie zmiany.
 • Casualowi gracze w Diablo III
  Dodano: 29 lipca 2011
  komentarzy: 14
  Bashiok wyjaśnił na forum kim dla Blizzarda są Casualowi gracze i dlaczego ich gry projektowane są również pod kątem osób poświęcających na granie niewielką ilość czasu. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że siłą napędzającą sprzedaż danej produkcji są nowi gracze, nie tylko wierni fani oddani danej marce, ale również Ci kupujący grę z serii po raz pierwszy, by spokojnie i bez pośpiechu przejść ją w bliżej nieokreślonym czasie.
 • Blue posty - rozgrywka, data premiery
  Dodano: 19 lipca 2011
  komentarzy: 92
  Bashiok wypowiedział się na łamach forum, oraz Twitterze na temat rozgrywki w Diablo III. Wyjaśnił on bowiem że granie z innymi w trybie multi jest identyczne jak w Diablo II. Przeciwnicy są dużo silniejsi, a loot nie zmienia się w zależności od trybu w jakim gramy. Początkowo Bash wyjaśnił iż grając w kooperacji mamy większą szansę na lepszy drop, poprawił sie jednak w późniejszym wpisie oznajmiając że ten się nie zmienia w zależności od trybu jaki wybraliśmy.
 • Nowinki z Twittera, system respec w Diablo III
  Dodano: 15 lipca 2011
  komentarzy: 78
  Community Manager Bashiok powraca na Twittera po dłuższej przerwie by podzielić się z fanami kilkoma interesującymi nowinkami z Diablo III. Na pierwszy rzut lecą tarcze. Jak się bowiem okazuje Blizzard doszedł do wniosku że wszystkie klasy postaci będą mogły używać tarcz. Początkowo jedyną klasą która budziła niepewność co do używania tarcz był Monk.
 • Blue posty - Diablo III w fazie pre-beta, cooldowny
  Dodano: 12 lipca 2011
  komentarzy: 93
  Bashiok na oficjalnym forum podzielił się z fanami dość istotną nowinką, w której wyjaśnił że Diablo III aktualnie znajduje się w fazie pre-beta. Oznacza to, że deweloperzy testują swoje najnowsze dzieło i balansują najistotniejsze elementy gry, takie jak systemy zasobów u wszystkich pięciu klas postaci, umiejętności i cooldowny najpotężniejszych zdolności. Zgodnie z tradycją jak sam Community Manager wspomniał, dużo rzeczy w ich aktualnym buildzie może się jeszcze zmienić.
 • Czwarty akt najkrótszy w Diablo III
  Dodano: 1 lipca 2011
  komentarzy: 67
  Podobnie jak to miało miejsce w drugiej odsłonie Diablo, tak i w trójce długość ostatniego czwartego aktu będzie znacznie zmniejszona w stosunku do pozostałych aktów przygotowanych przez deweloperów. Pomimo tego że Bashiok oznajmił swego czasu na forum Niebieskich, że gra będzie oferować nieco dłuższy czas rozgrywki, tak możemy się domyślać że wszystkie cztery akty w Diablo III będą mieć bardzo zbliżoną długość do tych z poprzedniej części gry.
 • Zwoje Miejskich Portali powracają do Diablo III?
  Dodano: 28 czerwca 2011
  komentarzy: 91
  Wracamy do tematu miejskich portali w trzeciej odsłonie Diablo, które były cechą charakterystyczną całej serii Diablo. Deweloperzy pracujący nad grą wiele razy przebudowywali wspominany system twierdząc, że dzięki zwojom miejskiego portalu w łatwy i szybki sposób mogliśmy uciec z pola walki. Jak się jednak okazuje, pomysł z całkowitym ich usunięciem nie był tak trafiony jak by się mogło to wydawać, co przedstawione zostało dobitnie przez Community Managera Bashioka.
 • Przedmioty i ich poziomy w Diablo III
  Dodano: 18 czerwca 2011
  komentarzy: 64
  Na oficjalnym forum Blizzarda, Community Manager odpowiedzialny za społeczność fanów trzeciej odsłony Diablo podzielił się informacjami, oraz konceptami, które obrazują poszczególne poziomy zbroi. Niektórzy z fanów twierdzą bowiem, że 18 przygotowanych przez deweloperów poziomów przedmiotów, to za mało jak na dzisiejsze standardy.
 • Blue posty - system zasobów Monka, Aury, ataki combo
  Dodano: 14 czerwca 2011
  komentarzy: 36
  Już od dłuższego czasu nie prowadzono rozmów na oficjalnym forum firmy Blizzard Entertainment, na temat systemu zasobów, oraz innych elementów jakie powiązane są ściśle z klasą postaci Monk. Dzisiaj jednak chcielibyśmy przedstawić kilka informacji jakimi Bashiok podzielił się z fanami trzeciej odsłony Diablo.
 • Blue posty - przedmioty, Diablo III Bestsellerem!
  Dodano: 11 czerwca 2011
  komentarzy: 59
  Po długiej nieobecności Community Managera na oficjalnym forum firmy Blizzard Entertainment, oraz Twitterze, Bashiok wraca do fanów by podzielić się z nimi kilkoma informacjami w jednym z tematów na forum. Wiadomości jakie serwuje nam CM nie wnoszą niczego nowego, a są jedynie potwierdzeniem informacji jakie znamy już od dłuższego czasu. Nie można oczywiście spodziewać się wielkich rewolucji, szczególnie teraz, gdy zbliżamy się do rozpoczęcia beta testów trzeciej odsłony Diablo.
 • Facebook - dodatkowy art od Blizzarda!
  Dodano: 3 czerwca 2011
  komentarzy: 100
  W związku z ogromną falą niezadowolenia, jaką mogliśmy zobaczyć zarówno na oficjalnym forum, jak i fanowskich serwisach niemal na całym świecie, firma Blizzard Entertainment postanowiła wydać na światło dzienne nowego artworka z okazji osiągnięcia okrągłego miliona użytkowników lubiących kanał Diablo III na Facebooku.
 • Facebook - media update #17
  Dodano: 31 maja 2011
  komentarzy: 80
  Okrągły milion fanów trzeciej odsłony Diablo na Facebooku został już osiągnięty. Z tej właśnie okazji firma Blizzard Entertainment udostępnia swoim fanom pięć tapet z wizerunkami wszystkich klas postaci: Wizarda, Witch Doctora, Monka, Demon Huntera, oraz Barbariana. Prezentowane obrazy nie są nowe, i znaleźć możemy je chociażby na stronie diablo3.com w dziale media, lub w materiałach przeznaczonych dla prasy.
 • Facebook - media update #16
  Dodano: 28 maja 2011
  komentarzy: 103
  Im bliżej okrągłego miliona fanów na oficjalnym kanale Diablo III na Facebooku, tym szybciej przybywa coraz to nowych użytkowników dodających do ulubionych najmroczniejszy kanał na Facebooku. Tym razem Bashiok przedstawił nam znane już artworki i jednego nowego screena z trzeciej odsłony Diablo. To już ostatnia prosta, i niespełna 20,000 osób potrzebnych do osiągnięcia celu!
 • Talizmany usunięte z Diablo III
  Dodano: 26 maja 2011
  komentarzy: 72
  Bashiok na oficjalnym forum poświęconym dyskusjom nad trzecią odsłoną Diablo, wypowiedział się na temat talizmanów i ich przyszłości w najnowszym dziele studia Blizzard Entertainment. Jak się bowiem okazuje, deweloperzy postanowili usunąć ten element z gry, gdyż nie wnosił on niczego, czego nie można by osiągnąć dzięki założeniu na swoją postać dostępnego oręża.
 • Facebook - media update #14
  Dodano: 19 maja 2011
  komentarzy: 32
  Liczba fanów lubiących oficjalny kanał Diablo III na Facebooku osiągnęła 925,000. Community Manager Bashiok przesłał z tej okazji jednego nowego artworka, prezentującego koncept Skeleton Kinga, którego zobaczyć możecie w rozwinięciu wiadomości.
 • Blue posty - powstawanie systemu kompanów
  Dodano: 16 maja 2011
  komentarzy: 42
  Bashiok na oficjalnym forum wyjaśnił po raz kolejny w jednym z topiców na oficjalnym forum założenia jakimi kierowali się deweloperzy podczas projektowania systemu kompanów w Diablo III. Jak się okazuje, na długo przed ogłoszeniem prac nad grą, zespół tworzący DIII dokładnie wiedział jakich kompanów zaimplementują do swojej produkcji.
 • Kompani oficjalnie na Diablo3.com + blue posty!
  Dodano: 13 maja 2011
  komentarzy: 138
  Oficjalna strona Diablo3.com doczekała się w końcu aktualizacji. Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią Bashioka, ujawniono nam dział kompanów na stronie Blizzarda. Klimatyczny opis nowego systemu wzbogacony został o znane nam już screeny, artworki, oraz wizualizacje paneli kompanów. Dodatkowo obejrzeć możemy oficjalny filmik z zapowiedzią, o którym pisaliśmy wczoraj.