• Wieści z mrocznego Sanktuarium #13
  Dodano: 24 kwietnia 2014
  komentarzy: 19
  W najnowszym zbiorze znajdziecie informacje o przedmiotach legendarnych, które możecie zdobyć na najwyższych poziomach trudności. Przedstawiamy również info na temat umiejętności Szamana i Krzyżowca.
 • Szaman - zmiany w patchu 1.0.4
  Dodano: 17 sierpnia 2012
  komentarzy: 85
  Ostatni artykuł opisujący zmiany w klasach postaci został opublikowany przez firmę Blizzard Entertainment. Wyatt Cheng wyjaśnił, iż Szaman jest klasą, która doczeka się największych zmian ze wszystkich pięciu klas postaci. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.
 • Szaman dostępny na stronie promocyjnej!
  Dodano: 24 kwietnia 2012
  komentarzy: 68
  Odblokowana została kolejna zawartość strony promocyjnej Diablo III. Zgodnie z naszymi wczorajszymi zapowiedziami, Blizzard udostępnia nam Szamana.
 • Film prezentujący Szamana już dostępny!
  Dodano: 23 kwietnia 2012
  komentarzy: 56
  Serwis IGN udostępnił nowy filmik prezentujący Szamana w akcji. Zobaczyć w nim możemy kilka nowych artworków, efektów umiejętności w połączeniu z runami oraz nowe bestie z którymi walczy Szaman. Już jutro zapowiedź dostępna będzie na stronie promocyjnej Diablo III. W przyszłym tygodniu wyczekujcie informacji na temat Czarownika - ostatniej z pięciu klas postaci.
  Tagi: Szaman
 • Umiejętności Czarownika, Book of Cain...
  Dodano: 31 października 2011
  komentarzy: 74
  Podczas trwania imprezy BlizzCon 2011, na jednym z paneli zadane zostało pytanie nawiązujące do wykorzystania różnego rodzaju oręża, które wpływa na szybkość i wielkość zadawanych obrażeń przez klasy używające magii. Deweloperzy wprowadzili zmiany w systemie umiejętności Czarownika i Szamana, przez co siła zaklęć rzucanych przez casterów zależna jest od noszonej przez postać broni.
 • Szaman - ktoś wzywać znachora?
  Dodano: 1 października 2011
  komentarzy: 33
  W kolejnym artykule jaki mamy przyjemność zaprezentować na łamach naszego portalu skupiamy się na opisaniu i przedstawieniu w całej okazałości drugiej klasy jaką Jay Wilson miał przyjemność ogłosić podczas eventu Worldwide Invitational w Paryżu. Szamani jako waleczni wojownicy władający duchową magią zagościli pierwszy raz w mroczny sanktuarium, by wspomóc nękaną przez mroczne pomioty ludzkość.
 • Systemy zasobów oficjalnie na stronie społecznościowej!
  Dodano: 30 sierpnia 2011
  komentarzy: 121
  Na stronie społecznościowej trzeciej odsłony Diablo pojawiła się informacja na temat pięciu systemów zasobów dla poszczególnych klas postaci Barbarzyńcy, Łowcy Demonów, Mnicha, Szamana, Czarownika. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym tłumaczeniem...
 • Wizualizacje umiejętności pięciu klas postaci
  Dodano: 25 sierpnia 2011
  komentarzy: 47
  Wyciek kontrolowany? Z całą pewnością… W sieci pojawiły się filmik prezentujące wizualizację umiejętności wszystkich pięciu postaci. Niektóre ze zdolności wzmocnione zostały przez efekt run, co dostrzec możemy na prezentowanych filmikach. Być może animacje trafią wkrótce na nową społecznością stronę trzeciej odsłony Diablo, która odpalona została wczoraj. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości...
 • Co powiecie na tatuaż Witch Doctora na bicepsie?
  Dodano: 19 czerwca 2011
  komentarzy: 60
  Kilka dni temu odpaliliśmy na naszym serwisie tematycznym sondę, której zadaniem jest przeanalizowanie jaką klasą postaci chcielibyście rozpocząć zabawę w Diablo III. Na chwilę obecną uzyskane wyniki są bardzo wyrównane, jednak klasą jaka przoduje w naszej sondzie jest Wizard, natomiast ostatnie miejsce zajmuje "przerażający Witch Doctor rasy Umbaru". Jesteśmy jednak przekonani, że po wydaniu gry klasa ta będzie mieć dużo większe grono zwolenników. Dlaczego tak myślimy?
 • Sonda - Którą klasą rozpoczniesz grę w Diablo III?
  Dodano: 16 czerwca 2011
  komentarzy: 107
  Zbliżająca się premiera trzeciej odsłony Diablo wyczuwalna jest już od dłuższego czasu. Atmosfera wokół najmroczniejszej gry na świecie podgrzewana jest przez developerów z miesiąca na miesiąc, przez ujawnianie coraz to nowszych systemów. Wychodząc naprzeciw społeczności fanów, którzy odwiedzają nasz portal tematyczny, postanowiliśmy odpalić sondę skupiającą się na wyborze klasy, którą chcielibyście rozpocząć zabawę w Diablo III.
 • Nowe wiadomości o gemach, oraz info z Twittera
  Dodano: 11 kwietnia 2011
  komentarzy: 23
  Bashiok wypowiedział się ponownie na Twitterze w kilku istotnych kwestiach nawiązujących do umiejętności w Diablo III. W szczególności odpowiedział on na pytania nawiązujące do skilli Witch Doctora, które według niektórych fanów są mniej efektowne, a dotychczas prezentowane gameplaye obrazują Witch Doctora jako klasę nie mogącą się obejść bez Zombie Dogs. Pojawiły tam również odpowiedzi na pytania odnoszące się do Interfejsu Użytkownika.
 • Twitter - umiejętność Witch Doctora - Gargantuan
  Dodano: 25 stycznia 2011
  komentarzy: 14
  Kilka chwil temu oficjalny kanał Diablo III na Twitterze powrócił do życia po weekendowej przerwie. Tym razem jeden z fanów zapytał się, czy będziemy mieć okazję ujrzenia w niedługim czasie efektu umiejętności Witch Doctora - Gargantuan. Zapewne zapytacie, co to w ogóle za zdolność...
 • Twitter - czy łuki zostały usunięte z Diablo III?
  Dodano: 22 listopada 2010
  komentarzy: 17
  Do tej pory nie zaprezentowano nam żadnej klasy, która unicestwiałaby przeciwników z łuku, a przecież była to podstawowa broń walecznych Amazonek pochodzących z wysp na Bliźniaczych Morzach. Nawet nowa klasa Demon Hunter, której prezentacja odbyła się podczas tegorocznego BlizzConu nie siała zniszczenia z owej broni.
 • Zapowiedź przedmiotów - Female Witch Doctor!
  Dodano: 12 października 2010
  komentarzy: 44
  Przyszła pora na zaprezentowanie zestawu przedmiotów dla żeńskiej wersji Witch Doctora. Według naszej opinii, jest to jeden z ciekawszych setów, jakie zostały nam przedstawione. Hełm przypominający głowę Azjatyckiego smoka, w połączeniu z piórkami daje niesamowity efekt!
 • Zapowiedź przedmiotów - Witch Doctor!
  Dodano: 30 września 2010
  komentarzy: 56
  Dosłownie godzinę temu, zarówno profil Diablo III na Twitterze, jak i Facebooku został zaktualizowany o bardzo interesującą wiadomość, która dotyczy przedmiotów dostępnych dla dotychczas ogłoszonych klas postaci. Blizzard postanowił zrobić nam niespodziankę ukazując wizualizację itemów, które dostępne będą w trzeciej odsłonie Diablo. Na pierwszy rzut poleciał Witch Doctor i jego "plemienny set". Poniżej przedstawiamy oficjalną notkę prasową, jaką znaleźć możemy na Facebooku!
 • Twitter - broń dwuręczna
  Dodano: 30 września 2010
  komentarzy: 3
  Dzisiejszego dnia dowiedzieliśmy się z oficjalnego kanału Diablo III na Twitterze, iż Barbarzyńca nie będzie jedyną klasą postaci, jaką będziemy mogli wyposażyć w broń dwuręczną. Również Witch Doctor, a także Wizard będą w stanie dzierżyć różnego rodzaju topory czy maczugi. W demie prezentowanym na BlizzConie 09 i Gamescomie 09/10, ograniczenia używania niektórych broni były zaimplementowane do aktualnego buildu gry, co jak widać uległo zmianie.
 • Blue posty - bronie, umiejętności, typy walki
  Dodano: 3 września 2010
  komentarzy: 19
  Dzisiejszego dnia, Community Manager Bashiok wypowiedział się na temat różnych rodzajów oręża, jaki dostępny będzie w trzeciej odsłonie Diablo. Dowiedzieliśmy się również, że developerzy rozpoczęli już balans broni jednoręcznych i dwuręcznych, co z całą pewnością powinno zainteresować zwolenników klas walczących wręcz.
 • Postęp prac nad Diablo III oraz nowa umiejętność WD!
  Dodano: 5 sierpnia 2010
  komentarzy: 14
  Każdy fan serii Diablo, wyczekuje z niecierpliwością informacji o tym, iż trzecia odsłona gry wkroczyła w zaawansowane stadium tworzenia. I mogłoby się wydawać że powoli prace nad Diablo III zaczęły wkraczać właśnie w taki etap, jednak developerzy ciągle borykają się z bardzo ważnymi problemami, takimi jak chociażby zakończenie Diablo III.
 • Umiejętności i buildy w Diablo 3
  Dodano: 21 kwietnia 2010
  komentarzy: 5
  Seria uniwersum Diablo oparta była już od pierwszej części na różnego rodzaju zdolnościach magicznych czy też umiejętnościach bohatera jakim przemierzaliśmy mroczne sanktuarium. W trzeciej odsłonie Diablo, developerzy postanowili mocno przebudować system umiejętności kierowanych przez nas postaci. Dzisiejszego dnia na oficjalne forum Blizza powrócił temat nawiązujący do drzewek umiejętności oraz buildów jakie im towarzyszą.
 • Female Witch Doctor już jest!
  Dodano: 23 marca 2010
  komentarzy: 24
  Nastała wiekopomna chwila... Dzisiejszego dnia developerzy Diablo 3, zaktualizowali oficjalną stronę poświęconą jednej z najbardziej oczekiwanych gier wszech czasów. Naszym oczom ukazała się żeńska wersja Witch Doctora, która według naszej opinii prezentuje się wystrzałowo! Jak słusznie zauważył mój redakcyjny kolega - Grzegorz "Sigmar" Sadziński, nie jest to kolejna sex bomba. Postać ta przypomina kobietę plemienną z charakterystycznymi dla takich kultur cechami.
 • Najważniejsze informacje ubiegłego tygodnia o Diablo 3
  Dodano: 13 marca 2010
  komentarzy: 11
  Miniony tydzień nie przyniósł nowych informacji o trzeciej odsłonie Diablo. Tradycyjnie na forum mogliśmy przeczytać kilka postów Bashioka, nawiązujących do mniej istotnych elementów Diablo 3. Spragnieni wiedzy fani, zastanawiali się między innymi nad tym, czy w najnowszej odsłonie gry wszystkie klasy postaci będą używać tarcz. Kwestia ta nie była jeszcze poruszana na forum.
 • Nowe (stare) artworki ze świata Diablo 3
  Dodano: 10 marca 2010
  komentarzy: 18
  Dzisiaj prezentujemy przed Wami kilka ciekawych artworków koncepcyjnych. Większość z nich pojawiała się już tu i ówdzie, były to jednak zazwyczaj jedynie średniej jakości zdjęcia, a nie pliki w wysokiej rozdzielczości. Zachęcamy do oglądania niesamowitych rysunków Wizarda, Witch Doctora i Barbarzyńcy!
 • Witch Doctor najwyższą postacią w Diablo 3
  Dodano: 3 lutego 2010
  komentarzy: 14
  Nie przewidzieliście się - to Witch Doctorowi przypadł zaszczytny tytuł najwyższej postaci w Diablo 3. Przynajmniej teoretycznie - okazuje się, że przygarbiona postura Witch Doctora wymaga, aby ten przewyższał samego Barbarzyńcę. Przy okazji dowiedzieliśmy się kilku szczegółów na temat wysokości poszczególnych postaci w grze.
 • Nekromanta w dodatku do Diablo 3?
  Dodano: 6 stycznia 2010
  komentarzy: 20
  Dyskusja o ewentualnym pojawieniu się Nekromanty w Diablo 3 powraca jak bumerang. Zagorzali fani tej klasy nie spoczną póki ich ulubiona postać nie powróci w chwale w kolejnej części Diablo. Okazuje się, że pojawił się promyk nadziei.
 • Walki z championami w Diablo 3
  Dodano: 16 grudnia 2009
  komentarzy: 28
  Dzisiejszego dnia serwujemy Wam kilka wypowiedzi Bashioka, który dość wylewnie wypowiedział się w kilku stosunkowo interesujących kwestiach. Na pierwszy rzut poleciał temat mini bossów w Diablo 3, oraz losowych affixów na championach.
 • Laboratorium Alkora #6 – Doktor Parkinson
  Dodano: 14 listopada 2009
  komentarzy: 9
  Dla niektórych to było zaskoczenie, dla innych zniesmaczenie, dla kolejnych zbawienie. Mowa o wydarzeniach z roku 2008 i ogłoszeniu Szamana jako grywalnej klasy postaci w Diablo 3. Pomimo że jej kształt i idea jest racjonalna i zupełnie naturalna dla gier RPG fani byli podejrzliwi. Klasyfikowali go jako przypakowanego nekromantę lub mieszankę z druidem. W poprzednich rozdziałach wyjaśniałem pochodzenie Szamana i jego archetyp. Skupię się więc na wyglądzie i przypadłościach tej klasy.
 • Wywiad z Jayem Wilsonem dla diii.net - część 2
  Dodano: 22 października 2009
  komentarzy: 5
  Przedstawiamy drugą odsłonę tłumaczenia wywiadu z Jayem Wilsonem, jaki przeprowadzili redaktorzy serwisu diii.net. Tym razem poruszono kilka interesujących kwestii co do umiejętności poszczególnych klas postaci. Mowa tu między innymi o Witch Doctorze, Wizardzie i Barbarzyńcy. Z aktualnej części wywiadu dowiadujemy się o stopniu zaawansowania prac nad drzewkami umiejętności oraz systemami niezbędnymi do używania zdolności postaci.
 • Witch Doctor - czy stracił swój urok?
  Dodano: 23 września 2009
  komentarzy: 32
  Kiedy Blizzard ogłosił prace nad Diablo 3 w zeszłym roku w Paryżu, zaprezentował przy tej okazji dwie klasy - Barbarzyńcę i Witch Doctora. Witch Doctor od początku wzbudzał sporo kontrowersji, po części dlatego, że wyeliminował Nekromantę z grywalnych postaci. Ale większość fanów ciepło przyjęła tę klasę, która na poziomie koncepcyjnym była absolutnym majstersztykiem. Witch Doctor od początku podbił serca wielu graczy.
 • O manie i innych systemach postaci w Diablo 3
  Dodano: 22 września 2009
  komentarzy: 7
  Kluczem do sukcesu Diablo oraz Diablo II była prostota tych gier. Wszystko sprowadzało się do kontrolowania dwóch elementów - kuli życia oraz many. Kiedy kula życia była już prawie pusta, oznaczało to, że jesteśmy bliscy śmierci. Natomiast w przypadku many, zależało od niej używanie naszych umiejętności. Nauczeni doświadczeniem z takich gier jak World of Warcraft, projektanci Diablo 3 zdecydowali się jednak na urozmaicenie tego systemu.
 • Nowe screeny w naszej galerii!
  Dodano: 29 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Dział screenów na oficjalnej stronie Diablo3.com został zaktualizowany o całkowicie nowe zrzuty z ekranu, prezentujące obszar jaki poznaliśmy podczas tegorocznego Gamescom oraz BlizzCon 2009. Na obrazkach możemy dostrzec skille Monka takie jak Seven Sided Strike, szarżującego Barbariana oraz inne ciekawe ujęcia z trzeciej odsłony Diablo. Gdzie się jednak podział Witch Doctor oraz Wizard?
 • Witch Doctor i jego mongrel
  Dodano: 28 sierpnia 2009
  komentarzy: 16
  Mongrel, czyli najlepszy przyjaciel Witch Doctora, od samego początku był wizytówką tej klasy. Pierwszy raz mieliśmy okazję go zobaczyć na zwiastunie gry z Worldwide Invitational 2008. Ten mały i zwinny sługus skutecznie odwracał uwagę przeciwnika, podczas gdy Witch Doctor zajmował się eliminacją wrogów, czy to korzystając z ognistej kuli, czy szarańczy.
 • Gamescom, wrażenia z Diablo 3 oraz eventu Blizza!
  Dodano: 25 sierpnia 2009
  komentarzy: 9
  Emocje towarzyszące tegorocznym imprezom BlizzCon 2009 oraz Gamescom powoli opadają. Według jednych Blizzard staną na wysokości zadania prezentując nową klasę i kolejny akt w Diablo 3, uszczęśliwił również miliony fanów World of WarCraft ogłaszając trzeci dodatek Cataclysm. Inni natomiast czują lekki niedosyt z wydanych na światło dzienne informacji.
 • Wrażenia z gry Diablo 3 część druga!
  Dodano: 20 sierpnia 2009
  komentarzy: 15
  Serdecznie zapraszamy na drugą część relacji ze stoiska gry Diablo 3, tym razem autorstwa Grzegorza "Sigmara" Sadzińskiego. W aktualnej części sprawozdania znajdziecie sporo ciekawego info o trzech klasach postaci. Zapraszamy do relacji! HF!
 • W oczekiwaniu na Diablo 3
  Dodano: 28 lipca 2009
  komentarzy: 26
  Czy chcielibyście zagłębić się w mrocznym sanktuarium Diablo przed oficjalnym wyjściem trzeciej odsłony gry? A może po prostu jesteście zwolennikami ciekawie przygotowanych map do znakomitego WarCraft'a 3 The Frozen Throne? :) Dla jednych i drugich mamy coś naprawdę ekscytującego! Otóż grupka fanów gier ze stajni Blizzard Entertainment, w oczekiwaniu na kolejne nowości o Diablo 3, postanowiła spożytkować jakoś ten czas.
 • Plaga Ropuch w Diablo 3
  Dodano: 18 lipca 2009
  komentarzy: 24
  Mimo, że Diablo 3 jest cały czas w fazie produkcji i tworzenia, to ujawnionych zostało już całkiem sporo informacji na temat choćby umiejętności, jakimi mogą posługiwać się bohaterowie gry. Daje nam to sporo czasu do przemyśleń i dyskusji nad poszczególnymi skillami. Ostatnio spore kontrowersje wywołała umiejętność Plaga Ropuch (Plague of Toads).
 • Bashiok o umiejętności Horrify, oraz o Wizardzie
  Dodano: 13 lipca 2009
  komentarzy: 20
  Pewien z fanów na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego studia zapytał, czy zdolność Witch Doctor tzn. Horrify będzie działać w walce typu PvP. Oczywiście tą kwestię oraz temat Wizarda reprezentującego mężczyznę rozwiał znany nam wszystkim Community Manager - Bashiok. Dla przypomnienia dodam tylko, że w Diablo II zdolności typu Terror, Grim Ward czy właściwość przedmiotu „Trafienie Zmusza Potwora do Ucieczki” nie funkcjonowały w walkach PvP. Co Manager ds. Społeczności miał w tych tematach do po
 • Runy i ich wymiana w Diablo 3
  Dodano: 2 czerwca 2009
  komentarzy: 7
  Czy zastanawialiście się w jaki sposób będą działały runy w Diablo 3? Dla tych, którzy na bieżąco nie śledzą informacji o nowej odsłonie tej gry, a znają runy z poprzedniej części - Diablo 2, spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż runy tym razem nie będą używane do tworzenia i wzmacniania przedmiotów. Zamiast tego, będzie nimi można ulepszyć lub całkowicie odmienić sposób w jaki działają nasze umiejętności.
 • Słów kilka na temat Health Globes i Wizarda
  Dodano: 25 kwietnia 2009
  komentarzy: 4
  We wcześniejszym newsie wspominaliśmy o mechanice wypadania Mana Orbs, które są nieodzownym elementem, dzięki któremu klasa Wizard, może używać swoich magicznych umiejętności. Jak się zatem ma sprawa z Health Globes, bez których Barbarzyńca po prostu obejść się nie może? Czy podobnie jak u Wizarda, Barb będzie posiadał zdolność pasywną, zwiększającą szanse na wypadnięcie Health Globes? Bashiok, wypowiada się na temat użyteczności zbierania kul...
 • Gameplay Trailer (napisy PL)
  Dodano: 10 lipca 2008
  komentarzy: 0