Gadżety cyfrowe z okazji BlizzConu 2014

Data publikacji : 23.09.2014

Eksplozja łupów z okazji BlizzConu! Czas rzucić okiem na cyfrowe gadżety przygotowane z okazji tegorocznej edycji konwentu, które otrzymają uczestnicy imprezy oraz widzowie śledzący transmisję na żywo w Internecie w ramach wirtualnego biletu. W tym roku przygotowaliśmy okolicznościowe dodatki dla gier World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III*, Hearthstone: Heroes of Warcraft oraz Heroes of the Storm**, naszej nadchodzącej drużynowej bijatyki.

World of Warcraft – zwierzak Grommlok

Ten nadzwyczaj przerażający mały murlok udający Grommasza Piekłorycza – legendarnego przywódcę klanu Wojennej Pieśni – bez wątpienia zasieje lęk i trwogę w sercach waszych wrogów!

Hearthstone: Heroes of Warcraft – rewers Blizzarda

Natchnijcie swoją talię duchem Blizzarda dzięki temu pamiątkowemu rewersowi, wzorowanemu na róży wiatrów z dziedzińca naszej głównej siedziby w Irvine.

StarCraft II – portrety i zdobienie

Wyróżnijcie swój profil specjalnymi portretami Hierarchy Artanisa oraz innej legendarnej postaci (którą ujawnimy w swoim czasie) i przygotujcie się do starcia w miejscu, gdzie zderzają się światy, korzystając ze zdobienia inspirowanego grą Heroes of the Storm.

Diablo III – schematy do transmogryfikacji Warlords of Draenor

Skorzystajcie z sześciu schematów do transmogryfikacji broni – po jednym dla każdej klasy w Diablo III: Reaper of Souls – aby wyposażyć swoich bohaterów w oręż pochodzący wprost z kuźni Żelaznej Hordy.

Heroes of the Storm – Nexiański wierzchowiec i portret

Popędźcie do walki na grzbiecie eterycznego Nexiańskiego rumaka bojowego i zgłębiajcie arkana sztuki wojny dzięki tajemniczemu portretowi Nexiańskiego bojownika.

Cyfrowe gadżety zostaną udostępnione po rozpoczęciu BlizzConu. Udajcie się na stronę wirtualnego biletu, aby dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie.

*Dodatki w Diablo III dostępne wyłącznie w wersji na komputery PC/Mac.

**Z dodatków w Heroes of the Storm można będzie korzystać po uzyskaniu dostępu do gry. Wykupienie wirtualnego biletu nie zapewnia automatycznego dostępu do testów wersji alfa lub beta.

Źródło: Battle.net

Autor: Sigmar
Data publikacji : 23.09.2014
Data modyfikacji : 23.09.2014
Liczba wyświetleń tekstu: 3748

Komentarz (2)

  • Patch 2.1.1 jest już live :)
    ~Zeniffar
    2014/09/24 12:52
  • I dodali zakładkę "bounties" do rodzajów gier!!! Hurrra!!
    ~hellbert
    2014/09/24 13:07