• Gadżety cyfrowe z okazji BlizzConu 2014
  Dodano: 23 września 2014
  komentarzy: 2
  Blizzard przedstawił gadżety, jakie otrzymają wszyscy uczestniczący w tegorocznym BlizzConie. Nie ważne, czy jesteście fanami World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone, czy Heroes of the Storm - każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!
 • Wirtualny bilet na BlizzCon 2014 już w sprzedaży
  Dodano: 5 września 2014
  komentarzy: 8
  Blizzard udostępnił w sklepie Battle.net możliwość kupienia wirtualnego biletu na BlizzCon 2014. Za cenę 29,99 euro otrzymamy nie tylko dostęp do bezpośredniej transmisji z wydarzenia, które odbędzie się w kalifornijskim Anaheim, ale również inne bonusy takie jak możliwość kupienia produktów dostępnych ekskluzywnie w czasie BlizzConu oraz dodatkową zawartość do wszystkich tytułów Blizzarda: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone oraz Heroes of the Storm.
 • Rob Pardo opuszcza Blizzarda
  Dodano: 3 lipca 2014
  komentarzy: 20
  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w Blizzardzie, Rob Pardo poinformował dziś, że opuszcza firmę po przepracowaniu w niej 17 lat. Oto co miał do przekazania fanom w dniu swojego odejścia.
  Tagi: Rob Pardo
 • BlizzCon 2014 zapowiedziany!
  Dodano: 22 kwietnia 2014
  komentarzy: 17
  Na łamach oficjalnej strony Blizzarda pojawiła się zapowiedź tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w dniach 7 i 8 listopada. Jakie uniwersum zdominuje kolejną edycję tej imprezy
  Tagi: BlizzCon
 • Co Blizzard pokaże na PAX East?
  Dodano: 18 marca 2014
  komentarzy: 5
  Na oficjalnej stronie Heroes of the Storm pojawiła się informacja na temat tego, co zaprezentuje Blizzard w czasie tegorocznego PAX East. Za niecały miesiąc poznamy nowych bohaterów gry, jednak wszystko wskazuje na to, że fani pozostałych tytułów Blizzarda również będą mieli powody do zadowolenia.
  Tagi: PAX East
 • Ruszamy z serwisem tematycznym o Heroes of the Storm!
  Dodano: 13 marca 2014
  komentarzy: 4
  Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego serwisu tematycznego na portalu Battlenet.pl (z tymczasową grafiką) poświęconemu grze Heroes of the Storm.
 • Blizzard All-Stars to teraz Heroes of the Storm
  Dodano: 18 października 2013
  komentarzy: 126
  Na stronie Blizzarda pojawiła się informacja o tym, że gra tworzona pod roboczym tytułem Blizzard DOTA, a następnie Blizzard All-Stars oficjalnie przyjęła nazwę Heroes of the Storm. Z pewnością więcej informacji na temat tej produkcji pojawi się w czasie tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w dniach 8-9 listopada.
 • Wyniki konkursu - Wybierz bohatera, uzasadnij decyzję, zgarnij książkę!
  Dodano: 4 lipca 2013
  komentarzy: 153
  Wspólnie z firmą Fabryka Słów zapraszamy wszystkich fanów serii Diablo do wzięcia udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czeka pięć książek Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie!
  Tagi: konkus
 • Wywiad Gamerzines z Chrisem Lichtnerem oraz Julianem Love
  Dodano: 28 września 2009
  komentarzy: 0
  Wywiadów ciąg z dalszy. Tym razem, dzięki uprzejmości webzinu Gamerzines, prezentujemy wam tłumaczenie wywiadu z Chris'em Lichtner'em oraz Julian'em Love. Podczas rozmowy, panowie omawiają kierunek artystyczny w Diablo 3, odpierają zarzuty jakoby gra była zbyt 'kreskówkowa', a także dość stanowczo dementują pogłoski o tym, że najnowsza odsłona Diablo ukaże się także na konsole. Zapraszamy do lektury!
  Tagi: