• Łowca Demonów - prawie jak Robin Hood
  Dodano: 4 października 2011
  komentarzy: 140
  Łowca Demonów jako piąta klasa postaci zaprezentowana przez Blizzard w ubiegłym roku, jest jedyną postacią dystansową specjalizującą się w używaniu łuków, kusz dwuręcznych i jednoręcznych. Deweloperzy oświadczyli fanom, że był to pierwszy bohater jaki pojawił się w planach twórców i zarazem ostatni ujawniony fanom. Jak się bowiem okazuje Demon Hunter jest klasą, która wymaga od Zamieci wdrożenia sporych poprawek, gdyż podczas walki w pojedynkę jak i z przyjaciółmi najzwyczajniej sobie nie radzi.
 • Mnich - King Bruce Lee, karate mistrz!
  Dodano: 3 października 2011
  komentarzy: 24
  Dobrnęliśmy w końcu do roku 2009, gdzie na kolejnym evencie Blizzarda ogłoszono oficjalnie czwartą klasę jaka dostępna będzie w Diablo III. Mnich będący przedstawicielem egzotycznych sztuk walki jest jedną z największych niespodzianek zaserwowanych przez deweloperów trzeciej odsłony Diablo. Wspólnie z redakcyjnymi kolegami w składzie: Grzegorz „Sigmar” Sadziński, oraz Piotr „Phoenix” Siejczuk mieliśmy okazję uczestniczyć w zamkniętej imprezie „Niebieskich” odbywającej się na targach Gamescom.
 • Czarownik - niech moc będzie z Tobą
  Dodano: 2 października 2011
  komentarzy: 40
  Przyszła kolej na opisanie trzeciej klasy jaką firma Blizzard Entertainment przedstawiła podczas imprezy BlizzCon w 2008 roku. Wszyscy fani byli świadomi tego, że w Diablo III dostępna będzie klasa używająca tajemnej magii do rozgramiania swoich przeciwników. Począwszy od pierwszej części gry mieliśmy możliwość wyboru bohatera trudniącego się w rzucaniu kul ognia, seryjnych błyskawic czy miotaniu w przeciwników czystą energią magiczną.
 • Szaman - ktoś wzywać znachora?
  Dodano: 1 października 2011
  komentarzy: 33
  W kolejnym artykule jaki mamy przyjemność zaprezentować na łamach naszego portalu skupiamy się na opisaniu i przedstawieniu w całej okazałości drugiej klasy jaką Jay Wilson miał przyjemność ogłosić podczas eventu Worldwide Invitational w Paryżu. Szamani jako waleczni wojownicy władający duchową magią zagościli pierwszy raz w mroczny sanktuarium, by wspomóc nękaną przez mroczne pomioty ludzkość.
 • Barbarzyńca - dziś ćwiczymy "bajceps"
  Dodano: 30 września 2011
  komentarzy: 42
  Emocje związane z beta testami trzeciej odsłony Diablo powoli opadają, dzięki czemu skupić się możemy na opisaniu ważniejszych dla fanów elementów gry. Przyszła pora na omówienie poszczególnych klas postaci, ich umiejętności, stylu walki, oraz systemu zasobów. Dzisiejszy artykuł poświęcamy w całości Barbarzyńcy, klasie postaci jaka przeniesiona została przez deweloperów z poprzedniej wersji gry.
 • Wrażenia z zamkniętej bety Diablo III
  Dodano: 28 września 2011
  komentarzy: 143
  Długo wyczekiwaliśmy rozpoczęcia zamkniętych beta testów trzeciej odsłony Diablo. Deweloperzy przez kilka długich lat pracowali w pocie czoła by ukończyć jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów jeszcze w tym roku. Z ostatnich oświadczeń prasowych Zamieci dowiadujemy się jednak że najnowsze dzieło niebieskich nie trafi do sklepów w tym roku, a jego premiera planowana jest na początek roku 2012...

KATEGORIE